Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg."Dopadł mnie efekt jojo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy

Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg. „Dopadł mnie efekt jo-jo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?

Gdy już schudniecie pamiętajcie o jednym: nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych, bo będziecie tego żałować.

Duma, z jaką celebryci opowiadają o swoich dietetycznych sukcesach, nie dziwi. Każdy z was cieszyłby się ze zrzucenia nadmiernych kilogramów. Jednak żeby publicznie prezentować swoją odwróconą metamorfozę i przybranie 20 kg trzeba mieć odwagę, dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Jak Krzysztof Skiba.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Krzysztof Skiba?

O tym muzyku, który w latach 80. zaczął występować w gdańskim zespole „Big Cyc”, słyszał chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że poza tym, że śpiewa i jest autorem tekstów piosenek, Krzysztof Skiba jest także satyrykiem, felietonistą i autorem książek. Już tytuł jego autobiografii „Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza” pokazuje, że muzyk ma duży dystans do siebie i poczucie humoru. Z prześmiewczym podejściem do życia ma do czynienia od dawna. Jest m.in. autorem zbioru opowiadań satyrycznych „Opowiadania podwodne".

Jednak Krzysztof Skiba podejmuje także poważne działania na styku kultury i polityki. W latach 80. był organizatorem i pomysłodawcą wielu happeningów ulicznych ośmieszających władze i propagandę PRL.

W czasie stanu wojennego publikował i należał do ruchu „Wolność i Pokój”, był współzałożycielem „Ruchu Społeczeństwa Alternatywnego", a w 1985 r. został zatrzymany w Jarocinie przez Milicję Obywatelską, za rozrzucenie antypaństwowych ulotek. Z aresztu wyszedł na mocy tzw. małej amnestii uwalniającej więźniów politycznych.

Krzysztof Skiba znany jest z satyrycznego komentowania także bieżącej sytuacji społecznej i politycznej w Polsce.

Zobacz także
Krzysztof Skiba

58-letni Krzysztof Skiba zrzucił aż 30 kg. Przestał spożywać tylko 2 produkty

Karolina Szostak schudła 30 kg dzięki restrykcyjnej diecie. Mało kto zdecyduje się na takie poświęcenie

47-letnia Karolina Szostak zrzuciła 30 kg dzięki restrykcyjnymu odżywianiu. Niewielu potrafiłoby się tak poświęcić

Skiba o sobie: „Krzyś harmonijka”

Kilka miesięcy temu muzyk zaprezentował swoją nową sylwetkę. Cieszył się ze zgubionych 30 kg i zdradził, że stało się to dzięki wyeliminowaniu dwóch produktów:

- Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Jak jest się na etapie redukcji, czyli tracenia kilogramów, to nie ma innego wyjścia.

Podczas wywiadu udzielonego portalowi „Plejada” wyznał, że skoro już osiągnął upragnioną wagę, może sobie pofolgować:

- Ale wszystko jest dla ludzi. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić.

Okazało się, że to był błąd.

Dziś 58-latek pokazuje swoje wymarzone zdjęcie po metamorfozie i drugie, na którym widać odzyskane kilogramy i nawiązując do ruchu rozciągania i ściągania instrumentu podczas gry na akordeonie, nazywa siebie samego „Krzysiem harmonijką”:

- Myślałem, że mi to nigdy się nie przytrafi. Dopadł mnie efekt jo-jo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę.

- Zdjęcie nr 1 to ja po zrzuceniu 30 kg. To nie jest efekt trików komputerowych. Zdjęcie nr 2 to ja po przybraniu 20 kg. Zwijam się jak HARMONIJKA. Czy też tak macie, że kilogramy Was doganiają? :)

Przyglądając się przypadkowi Skiby można powiedzieć jedno: jeśli już schudniecie, nie wracajcie do starych nawyków. Inaczej dopadnie was efekt jo-jo „jak wygłodzony pies tłustą kiełbasę”.

Źródło: Plejada.pl

Krzysztof Skiba
Adobe Stock
Newsy
58-letni Krzysztof Skiba zrzucił aż 30 kg. Przestał spożywać tylko 2 produkty
Lider zespołu Big Cyc szokuje swoją metamorfozą. Muzyk schudł aż 30 kilogramów rezygnując z ulubionych przysmaków.

Z wiekiem ludzie bardzo się zmieniają. Zaczynają mieć nowe zainteresowania, cele w życiu i priorytety. Niektórzy wchodząc w wiek średni, decydują się na drastyczne zmiany i rozpoczynają dietę odchudzającą. Tak, jak zrobił to lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. Muzyk od lat kojarzony był z dość pełną sylwetką i wesołym uśmiechem. Dlatego fani byli zaszokowani jego niedawną przemianą. Krzysztof jest po prostu nie do poznania. Artysta schudł aż 30 kilogramów. Jak tego dokonał? Odchudzanie w pandemii Wielu ludzi przez pandemię koronawirusa sporo przytyło. Zamknięte wówczas były siłownie, więc nie można było regularnie trenować. Wiosną i latem nie był to tak duży problem, ponieważ sport da się przecież uprawiać na świeżym powietrzu. Sprawa komplikowała się zimą – jazda na rowerze czy bieganie w śniegu, mrozie i przy unoszącym się w powietrzu smogu nie jest niczym przyjemnym. Do tego część Polaków przeszła na pracę zdalną i praktycznie nie ruszała się z domu. Wcześniej mieli zapewniony codzienny spacer przynajmniej z domu na przystanek autobusowy lub parking, a w biurze trochę się poruszali, załatwiając swoje sprawy. W czasie pandemii niektórzy pracowali na kanapie, z której nie ruszali się praktycznie przez cały dzień. Pokonywali jedynie dystans do lodówki i z powrotem. Nic dziwnego, że tylu ludzi wciąż tyje. Ale nie Krzysztof Skiba – muzykowi udało się schudnąć w trakcie pandemii. Przemiana Krzysztofa Skiby Lider zespołu „Big Cyc” zrobił taką furorę swoją metamorfozą, że jest stale pytany o to, jak udało mu się schudnąć aż 30 kilogramów. Muzyk ze śmiechem wyznaje, że jego droga do szczupłej sylwetki była przede wszystkim nudna. W wywiadzie udzielonym jednemu z popularnych serwisów internetowych Skiba powiedział: Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy,...

Dominika Gwit schudła. "Malutka się nam zrobiłaś" - komentuje fanka choć gwiazda nie planuje już chudnąć
ONS.pl, Instagram Dominika Gwit
Newsy
Dominika Gwit schudła. „Malutka się nam zrobiłaś” - komentuje fanka. Gwiazda nie planuje już chudnąć
Aktorka świetnie wygląda i wyraźnie świetnie się czuje. Swój duży rozmiar zaakceptowała, chociaż dba o to, żeby zdrowo i aktywnie żyć. Czyżby rezygnacja ze ścisłej diety dała efekty w postaci...niższej wagi?

Dominika Gwit to pełna humoru i pozytywnej energii polska aktorka, teatralna i filmowa. Po raz pierwszy pokazała się na dużym ekranie w filmie „Galerianki”. Jest znana także z ról w takich filmach jak „Przepis na życie” czy „Singielka”. Jednak jej największą miłością jest scena teatralna. W ostatnim czasie zaczęła próbować sił w dziedzinie stand-upu. A biorąc pod uwagę jej poczucie humoru i dystans do siebie z pewnością ta ścieżka kariery także  przyniesie jej sukces.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) Dominika Gwit znowu schudła Ostatnie zdjęcia, jakimi aktorka podzieliła się z fanami na swoim Instagramie wywołały euforię. Fanki aktorki doceniły jej piękną czerwoną sukienkę, ale zauważyły coś jeszcze. 33-latka nadal ma pełne kształty, ale  wygląda na nieco szczuplejszą: - Malutka się nam zrobiłaś 😉. - Wyglądasz pięknie. - Bosko wyglądasz w tej sukience i chyba jakoś mocno schudłaś. - Kochana, schudłaś! Tak wyglądała dieta Dominiki Gwit Fani utalentowanej aktorki dobrze pamiętają czasy, gdy schudła 50 kg. Gwit swoje zmagania z dietą opisała w książce „Moja droga do nowego życia” . Książka jest przestrogą dla innych, którzy za wszelką cenę próbują zmienić swoje życie. Podsumowując intensywny czas odchudzania, aktorka pisała na swoim Facebooku: - Jestem osobą otyłą. Całe życie staram się walczyć z wagą. Bywa różnie. Chudnę, tyję. Zawsze miałam do siebie dystans,...

Michał Wiśniewski się odchudza. Ma sporo do zrzucenia, ale pierwsze efekty już są. Jaką dietę wybrał?
ONS.pl
Newsy
Michał Wiśniewski roztył się w pandemii, ale pierwsze efekty odchudzania już widać. Jaką ma dietę?
Lider zespołu „Ich Troje” postanowił zrzucić „pandemiczne” kilogramy. O swoich metodach i postępach informuje fanów na Instagramie.

Michał Wiśniewski podzielił się z fanami swoim problemem z wagą po pandemii. Zmniejszona ilość ruchu, zamknięcie klubów fitness oraz większa dostępność dań na wynos sprawiła, że wielu Polaków zmaga się z „lockdownową nadwagą”. Artysta ma jednak duży dystans do swojego wyglądu i regularnie śmieje się sam z siebie. Jaką dietę stosuje Michał Wiśniewski? Wiele gwiazd decyduje się  na cateringi dietetyczne, które dostarczane są codziennie prosto pod drzwi. Na to samo rozwiązanie postawił Michał Wiśniewski, który postanowił zrzucić aż 10 kg.  Wyhodowane zbędne kilogramy przez zimę i święta trzeba zrzucić, aby przez 2h na scenie dać z siebie wszystko – napisał muzyk w poście na Instagramie.  Faktycznie widać już pierwsze efekty przemiany:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Catering Dietetyczny (@torbasmaku) Michał Wiśniewski przymierzył strój z Eurowizji Lider „Ich Troje” postanowił odkopać z szafy swój kultowy złoty strój z konkursu Eurowizij z 2006 roku. Zespół, który zawsze stawiał na przepych w swoich kreacjach scenicznych, może pochwalić się sporą kolekcją wyjątkowych kostiumów. Na Eurowizji Michał Wiśniewski wystąpił w ociekającym złotem zestawie inspirowanym stylem arystokratów z XVIII wieku. „Dobra, obiecałem teścik kostiumu eurowizyjnego” – zadeklarował Wiśniewski na Instagramie. Artysta jednak nie był jeszcze w stanie zmieścić się w kostium. Menedżerka zespołu nabijała się z piosenkarza,...

70-letnia Maria Winiarska zupełnie zmieniła swoje życie. Ogranicza mięso, robi zakwas buraczany
ONS.pl
Newsy
71-letnia Maria Winiarska zupełnie zmieniła swoje życie. Na emeryturze przestała jeść 1 produkt
Myślicie, że w pewnym wieku niektórych rzeczy „już nie wypada”, a innych „już się nie da”? Wręcz przeciwnie. Codziennie udowadnia to Marta Winiarska.

Maria Winiarska jest polską aktorką znaną z wielu ról filmowych. Widzieliście ją w komicznej kulinarnej kreacji w kultowym „Misiu”, grała w serialach „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia” i „M jak miłość”. Obecnie, na emeryturze, za namową córki otworzyła konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. fanów. Sprawdzamy jak zdobywa się taką popularność po 70-tce. Jak zostać popularną influencerką mając 70 lat? Wszystko zaczęło się od tego, że córka aktorki, Zofia Zborowska miała dość ciągłych telefonów mamy, która wyraźnie nudziła się na emeryturze. Tak 71-latka dziś opowiada w wywiadzie dla Interia.pl o wydarzeniach, które całkowicie zmieniły jej życie: - To córki Hania i Zosia wprowadziły mnie w świat Instagrama. Trochę dla własnej wygody. Miały dość moich ciągłych telefonów i maili z pytaniami „Co jest, co słychać?”. Założyły mi konto na Instagramie, żebym mogła je podglądać i pokazały, jak go używać. - Po jakimś czasie Zosia zaczęła mnie namawiać, żebym i ja spróbowała się na nim udzielać, bo mam dystans do siebie, poczucie humoru, niczego nie udaję, a ludzie mnie lubią. Żebym spróbowała pokonać kult młodości w mediach społecznościowych, bo brakuje tam osób starszych. Miałam opory, bo nigdy nie lubiłam gadać na żywo do kamery. Z czasem aktorka coraz swobodniej zaczęła czuć się w mediach społecznościowych, zgromadziła ogromną rzeszę obserwujących. Dziś żartobliwie mówi o sobie: - Influencerka z Warszawy. Aktorka, a kiedyś nawet piosenkarka. Choć wrzucanie postów i filmików sprawia jej przyjemność, aktorka poważnie podchodzi do swojego nowego zawodu influencerki. Wykorzystuje popularność do walki o szczęśliwsze i bezpieczniejsze życie zwierząt, prowadzi zbiórki internetowe, a także...