Krzysztof Skiba
Adobe Stock
Newsy

Krzysztof Skiba schudł 30kg bez diety. Przestał spożywać tylko 2 produkty

Lider zespołu Big Cyc szokuje swoją metamorfozą. Muzyk schudł aż 30 kilogramów rezygnując z ulubionych przysmaków.

Z wiekiem ludzie bardzo się zmieniają. Zaczynają mieć nowe zainteresowania, cele w życiu i priorytety. Niektórzy wchodząc w wiek średni, decydują się na drastyczne zmiany i rozpoczynają dietę odchudzającą. Tak, jak zrobił to lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba.

Muzyk od lat kojarzony był z dość pełną sylwetką i wesołym uśmiechem. Dlatego fani byli zaszokowani jego niedawną przemianą. Krzysztof jest po prostu nie do poznania. Artysta schudł aż 30 kilogramów. Jak tego dokonał?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Odchudzanie w pandemii

Wielu ludzi przez pandemię koronawirusa sporo przytyło. Zamknięte są siłownie, więc nie można regularnie trenować. Wiosną i latem nie był to tak duży problem, ponieważ sport da się przecież uprawiać na świeżym powietrzu. Sprawa komplikuje się zimą – jazda na rowerze czy bieganie w śniegu, mrozie i przy unoszącym się w powietrzu smogu nie jest niczym przyjemnym.

Do tego część Polaków przeszła na pracę zdalną i praktycznie nie rusza się z domu. Wcześniej mieli zapewniony codzienny spacer przynajmniej z domu na przystanek autobusowy lub parking, a w biurze trochę się poruszali, załatwiając swoje sprawy. Teraz niektórzy pracują na kanapie, z której nie ruszają się praktycznie przez cały dzień. Pokonują jedynie dystans do lodówki i z powrotem. Nic dziwnego, że tylu ludzi tyje. Ale nie Krzysztof Skiba – muzykowi udało się schudnąć w trakcie pandemii.

Zobacz także

Przemiana Krzysztofa Skiby

Lider zespołu „Big Cyc” zrobił taką furorę swoją metamorfozą, że jest stale pytany o to, jak udało mu się schudnąć aż 30 kilogramów. Muzyk ze śmiechem wyznaje, że jego droga do szczupłej sylwetki była przede wszystkim nudna. W wywiadzie udzielonym jednemu z popularnych serwisów internetowych Skiba powiedział:

Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy, nie tracąc poczucia humoru”. Bo odchudzanie generalnie jest nudne. Nie możesz jeść prawnych rzeczy, a ciągle o nich myślisz, więc cię to wkurza. Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne.

Muzyk przez 7 miesięcy nie jadł w ogóle słodyczy i alkoholu. Trzymał się racjonalnej, zdrowej diety, dzięki której udało mu się zgubić nadmiarowe kilogramy. Podkreśla, że to właśnie dobra dieta jest najważniejsza – powinna być na tyle urozmaicona, by człowiek szybko się nie zniechęcił i nie wrócił do złych nawyków.

Czytaj także:

Komentarze