Krzysztof Rutkowski
ONS.pl
Newsy

Krzysztof Rutkowski pokazał kuchnię. W lodówce zapasy na pół roku. Nie uwierzycie, co w niej trzyma

Zawartość lodówki może wiele powiedzieć o człowieku, ta Krzysztofa Rutkowskiego może zaskoczyć. Nie tylko ilością produktów, ale i samą zawartością. Tego się po nim nie spodziewaliście!

Lodówka to jeden z kluczowych sprzętów kuchennych. Wiele o upodobaniach kulinarnych może powiedzieć jej zawartość. Krzysztof Rutkowski pokazał, co ma w swojej lodówce - i będziecie zaskoczeni!

Lodówka Krzysztofa Rutkowskiego 

Krzysztof Rutkowski pokazał wnętrza domu, w którym mieszka pod Łodzią. Całość robi ogromne wrażenie, tym bardziej iż większość mebli została zaprojektowana przez samego detektywa. Niektórych może również zaskoczyć lodówka Rutkowskiego, która zawsze jest wypełniona po brzegi. Jak przyznaje sam detektyw, ma w niej zapasy na co najmniej pół roku. Żadne niedziele niehandlowe czy braki w sklepach spożywczych nie są mu straszne.

Wrażenie robi nie tylko ilość żywności, ale i same produkty. Obowiązkowo na półkach lodówki u Krzysztofa Rutkowskiego muszą się znaleźć truskawki i inne owoce, młoda kapusta i kotlety mielone, za którymi znany detektyw wręcz przepada. Takie wyposażenie świadczy o zdrowym sposobie odżywiania. Nic dziwnego, że detektyw, mimo wieku, wciąż może pochwalić się świetną formą.

Zobacz także
justyna żyła instagram

Justyna Żyła pokazała swoją kuchnię. Nic dziwnego, że lubi gotować (lodówki zazdrościmy!)

Izabela Zeiske z Gogglebox pokazała kuchnię po remoncie. Niesamowite co zrobiła z blatami

Izabela Zeiske z „Gogglebox” pokazała kuchnię po remoncie. Niesamowite co zrobiła z blatami

Najsłynniejszy detektyw Krzysztof Rutkowski 

Krzysztof Rutkowski jest barwną postacią nie tylko w show-biznesie, ale i w polityce. Swoją drogę zawodową rozpoczął od ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie, po czym przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej. Był dyrektorem firmy ochroniarskiej, a później założył własną agencję detektywistyczną. Wielokrotnie startował w wyborach parlamentarnych i do Parlamentu Europejskiego. Od 20 lat z powodzeniem prowadzi własne biuro doradczo-detektywistyczne. Na swoim koncie ma również wiele rozwiązanych spraw, którymi żyła cała Polska. 

Występy Krzysztofa Rutkowskiego na szklanym ekranie

Mimo iż Krzysztof Rutkowski jest z wykształcenia mechanikiem rolniczym, to nic nie stało na przeszkodzie, by realizował swoje pasje związane z prowadzeniem śledztw i rozwiązywaniem zagadek. Detektyw wystąpił też w serialu „Sukces” w 2000 roku, a także filmie „Gulczas, a jak myślisz…” z 2001 roku. Jako legitymowany detektyw współpracował z jedną ze stacji telewizyjnych, gdzie w jednym z programów dokumentował część przeprowadzonych przez siebie śledztw oraz akcji. Od 2020 roku prowadzi swój własny autorski program „Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski”. 

Źródło: Instagram, polskatimes.pl