Krzysztof Rutkowski
ONS.pl
Newsy

Krzysztof Rutkowski pokazał swoją kuchnię. W lodówce ma zapas jedzenia na pół roku. Nie uwierzycie co w niej trzyma

Wyposażenie lodówki może wiele powiedzieć o człowieku, ta Krzysztofa Rutkowskiego wbrew pozorom może zaskoczyć. Nie tylko ilością, ale i samą zawartością. Tego się po nim nie spodziewaliście!

Lodówka to jeden z kluczowych sprzętów z wyposażenia pomieszczenia kuchennego. Nikt nie wyobraża sobie życia bez lodówki. Mimo iż każdy ją ma, to zawierają różne wyposażenia. Często mówi się, iż lodówka może powiedzieć, jakim jest się człowiekiem. Sprzęt Krzysztofa Rutkowskiego nie tylko go przedstawia, ale i zaskakuje zawartością.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Najsłynniejszy detektyw Krzysztof Rutkowski 

Krzysztof Rutkowski jest barwną postacią na polskiej scenie nie tylko show biznesu, ale i politycznej. Swoją drogę zawodową rozpoczął od ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie, po czym kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej. Był dyrektorem firmy ochroniarskiej, gdzie później założył własną agencję detektywistyczną. W międzyczasie wielokrotnie brał udział w wyborach parlamentarnych bądź do Parlamentu Europejskiego. Od 20 lat z powodzeniem prowadzi własne biuro doradczo-detektywistyczne. Na swoim koncie ma również wiele rozwiązanych spraw, którymi żyła cała Polska. 

Występy Krzysztofa Rutkowskiego na szklanym ekranie

Mimo iż Krzysztof Rutkowski jest z wykształcenia mechanikiem rolniczym, to nic nie stało na przeszkodzie by realizował swoje pasje związane z prowadzeniem śledztw i rozwiązywaniem zagadek. Po drodze wielokrotnie startował w wyborach do parlamentu czy brał udział w innych projektach. Wiele osób może być zaskoczonych faktem, iż detektyw wystąpił w serialu „Sukces” w 2000 roku, a także filmie pod tytułem „Gulczas, a jak myślisz…” z 2001 roku. Będąc legitymowanym detektywem, współpracował również z jedną ze stacji telewizyjnych, gdzie w jednym z programów dokumentował część przeprowadzonych przez siebie śledztw oraz akcji. Od 2020 roku prowadzi swój własny autorski program „Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski”. Jak można zauważyć Rutkowski jest osobą wszechstronną i wielozadaniową, realizuje się w wielu projektach. Jego osiągnięcia na polu detektywistycznym są godnymi uwagi.

Zobacz także

Lodówka Krzysztofa Rutkowskiego 

W ostatnim czasie Krzysztof Rutkowski pokazał wnętrza domu, w którym mieszka pod Łodzią. Całość robi ogromne wrażenie, tym bardziej iż większość wyposażonych mebli została indywidualnie zaprojektowana przez samego detektywa. Niektórych może również zaskoczyć lodówka Rutkowskiego, która zawsze jest wypełniona po brzegi. Jak sam przyznaje, ma zapasy na co najmniej pół roku. Żadne niedziele handlowe czy braki w sklepach spożywczych nie są mu straszne. Wrażenie robi nie tylko ilość żywności, ale i same produkty. Obowiązkowym punktem na półkach lodówki u Krzysztofa Rutkowskiego są zmielone truskawki czy inne owoce, młoda kapusta i kotlety mielone, za którymi wręcz przepada. Takie wyposażenie świadczy o zdrowym i dobrym sposobie odżywiania detektywa, który mimo wieku wciąż może pochwalić się świetną formą.

Komentarze
Krzysztof Jackowski, stół wigilijny
ONS/Pexels
Newsy Miał wizję na Wigilię, teraz powiedział co wydarzy się w Sylwestra. Jackowski przekazał niepokojącą wiadomość
Najsłynniejszy polski jasnowidz nie ma dla Polski optymistycznych wieści. Pierwsze incydenty wydarzą się jeszcze przed nowym rokiem.
Aleksandra Jaworska
grudzień 24, 2020

Krzysztof Jackowski dał się poznać jako skuteczny jasnowidz już kilka razy. Wszyscy z pewnością pamiętacie głośną sprawę mamy Madzi z Sosnowca.  Jasnowidz z Człuchowa ma wizję dotyczące najbliższej przyszłości Krzysztof Jackowski pod względem zawodowym działa legalnie. Oficjalnie prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”. W ofercie jego nietypowej działalności znajdziecie też kursy jasnowidzenia. Jego osobie poświęcono film dokumentalny  Jasnowidz w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz, który opowiada o początkach oryginalnej kariery Krzysztofa Jackowskiego. Zasłynął ze współpracy z polską policją i udziału w programie telewizyjnym Eksperyment Dwie dekady temu w japońskiej telewizji przeprowadzono turniej jasnowidzów, który Jackowski wygrał. Dał się również poznać szerszej publiczności jako jasnowidz w emitowanym od października 2003 programie w telewizji Polsat. W ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset spraw dotyczących zaginionych osób. na potwierdzenie swoich słów przedstawia setki policyjnych dokumentów, potwierdzających współpracę. Jackowski był gościem wielu polskich uczelni W toku swojej kariery prowadził wykłady na temat parapsychologii i możliwości jej wykorzystania w pracy organów ścigania. Niejednokrotnie podkreślano, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania. Najczęściej sprawy z udziałem Jackowskiego dotyczą osób zaginionych. W grudniu 2013 został Członkiem Honorowym Niezależnego Zrzeszenia Studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W jednym z wywiadów stwierdził, że często zdarza mu się mylić, lecz trafionych wizji ma znacznie więcej niż błędnych. Jaki będzie Sylwester według jasnowidza Jackowskiego?...

Przeczytaj
Krzysztof Jackowski
Wikipedia
Gwiazdy Niedługo będziemy szykować dania na Wigilię. Krzysztof Jackowski zdradził, co się wydarzy w święta. Nie ma dla Polaków dobrych wiadomości
Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, ujawnił jak będą wyglądać tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Ten scenariusz niestety nie napawa optymizmem.
Weronika Kępa
listopad 11, 2020

Rok 2020 nie tylko w Polsce, ale również na świecie, obfitował w niepokojące informacje i tragiczne wydarzenia. Nie brakowało konfliktów na tle politycznym, rasowym i religijnym . W wyniku ogromnych pożarów niejednokrotnie ucierpiała Matka Natura. Jakby tego było mało świat ogarnęła niebezpieczna pandemia. Pierwsza fala koronawirusa przyniosła nam między innymi samotnie spędzone Święta Wielkanocne. Zamiast faszerować jajka wielu z nas chorowało, bało się o życie, martwiło o przyszłość. Te radosne dotąd dni, jak nigdy wypełnił smutek, żal, złość i łzy. Czy nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą wyglądać podobnie? Początek listopada to czas, w którym zazwyczaj zaczynamy powoli myśleć o zbliżającej się Wigilii. Przygotowujemy ciasto na pierniki, kompletujemy świąteczne dekoracje, zastanawiamy się nad prezentami. Mężowie zazwyczaj zaczynają przewracać oczami, kiedy słyszą, że czekają ich kolejne zakupy spożywcze, bo przecież nie mamy w domu lukru ! I mimo że często narzekamy na ten przedświąteczny wszechobecny chaos, to bez niego życie byłoby smutne. Krzysztof Jackowski radzi jednak ostudzić entuzjazm i wstrzymać się z wybieraniem dorodnego karpia. Grudzień może nas bowiem jeszcze zaskoczyć i to niestety negatywnie… - Będą to święta dziwne i inne.  W ostatnich tygodniach jasnowidz przewidział, że w kraju zaczną panować nowe restrykcje, coś stanie się z Jarosławem Kaczyńskim, a na polskie ulice wkroczą niemieckie wojska. Wszystko to ma się wydarzyć jeszcze przed Wigilią. - Mam wrażenie, że w Polsce będzie duży strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, (…) mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane,...

Przeczytaj
Elżbieta Jaworowicz
Paweł Kibitlewski/ons.pl
Gwiazdy Elżbieta Jaworowicz zdradziła sekret swojej wspaniałej figury. Od lat nie je jednej rzeczy!
Ten widok znamy już bardzo dobrze. Telewizyjne studio, biurko, przy nim Elżbieta Jaworowicz i jej długie i smukłe nogi. Jak 74-latka dba o swój nienaganny wygląd?
Hubert Rój
listopad 11, 2020

Wielu Polaków od lat plan na późny czwartkowy wieczór ma prosty – włączone TVP 1 i na szklanym ekranie sztandarowy program Telewizji Polskiej, czyli „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz. Kto by pomyślał, że słynna badaczka trudnych, ludzkich spraw prowadzi swój program już niemal 40 lat? Tak, to nie żart. Jaworowicz pierwszy swój telewizyjny program nakręciła w 1983 roku. Ależ ten czas szybko leci… Uznana marka na rynku Przez ten czas program podbił serca kilku pokoleń Polaków. Mimo upływu lat nadal cieszy się niezwykłą popularnością. W ostatnim czasie jeden odcinek ogląda średnio 3,5-4 miliony widzów. Niejeden kolega z branży może pozazdrościć doświadczonej dziennikarce oddanej publiczności, która nie opuszcza jej bez względu na jakiekolwiek okoliczności. Poważne, prawdziwe dramaty z całej Polski, rozmowy ze świadkami i uczestnikami kontrowersyjnych wydarzeń, konfrontacje, spotkania z ekspertami w studio. To wszystko widzimy w niemal każdym odcinku „Sprawy dla reportera”. Oprócz tego nieodzownym elementem popularnej audycji są… nogi pani prowadzącej! Tak jest, widok wyciągniętych nóg wzdłuż biurka stał się znakiem rozpoznawczym pani Elżbiety. Jak ona to robi?  Kiedy inni reporterzy zazdroszczą Elżbiecie Jaworowicz głównie oglądalności i nieustannej popularności, wielu telewidzów (głównie płci żeńskiej) z podziwem patrzy na doskonałą formę 74-latki. Jak Jaworowicz dba o swoją wspaniałą figurę? Dziennikarka przyznaje w wywiadach, że nie ma większych problemów ze zdrowiem. Zawdzięcza to aktywnemu, sportowemu trybowi życia, a także jednemu dietetycznemu ograniczeniu. Prowadząca „Sprawy dla reporterów” prawie nie jada mięsa! Źródło:  interia.pl

Przeczytaj
Beata Kozidrak
ONS
Newsy Beata Kozidrak niesamowicie schudła. Gwiazda całkowicie wyeliminowała z diety 1 produkt
Diety gwiazd są czasem wyszukane i skomplikowane, a momentami wystarczy eliminacja kilku składników. W przypadku Beaty Kozidrak prawidłowa dieta i kilka zdrowych nawyków przyniosło prawdziwie spektakularne efekty.
Aleksandra Jaworska
grudzień 29, 2020

Polska piosenkarka, urodzona w Lublinie, należy do nielicznych wokalistek, których skala głosu to aż cztery oktawy. Jest członkinią Akademii Fonograficznej i kompozytorką, autorką wielu swoich tekstów.  W dzieciństwie Kozidrak pełno było muzyki i śpiewania W szkole podstawowej uczyła się gry na skrzypcach. Ponadto przez sześć lat uczęszczała na zajęcia baletowe, po czym dostała propozycję kontynuowania nauki w Warszawie, na co zgody nie wyrazili rodzice. W liceum trenowała szermierkę i gimnastykę artystyczną, ale porzuciła je dla śpiewania. Ogólnopolska kariera Bajm po konkursie debiutantów w Opolu Wraz z Bajmem wydała 10 albumów studyjnych, które rozeszły się łącznie w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Teksty do wszystkich piosenek stworzyła samodzielnie. Wspólnie z kolegami z zespołu wylansowała liczne przeboje, takie jak: „Piechotą do lata” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”. Inne projekty muzyczne Kozidrak Występuje solowo oraz bierze udział w innych projektach muzycznych. W 1994 nagrała piosenkę „Tyle chciałem Ci dać” z grupą Universe. Pod koniec 1994, m.in. wspólnie z Krzysztofem Cugowskim i zespołem Vox, wzięła udział w nagraniu hymnu akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W grudniu 2000 nagrała piosenkę „Rzeka marzeń”, skomponowaną na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu W pustyni i w puszczy. We wrześniu 2016 wydała swój trzeci solowy album studyjny, który uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy. Na płycie słychać wyraźną inspirację elektroniką. Piosenkarka w formie najlepszej od lat Beatę Kozidrak można śledzić na jej prywatnym profilu na Intagramie, gdzie często wrzuca zdjęcia i nagrania ze swojego życia. Ostatnie...

Przeczytaj