jackowski jasnowidz
ONS
Newsy

Krzysztof Jackowski pokazał wnętrza swojej kuchni. Kolory szafek każdego zaskoczą

Jak wygląda mieszkanie sławnego polskiego jasnowidza? Przekonajcie się sami.

Jesteście ciekawi tego, jak mieszka najsłynniejszy polski jasnowidz? Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły wystroju swojego mieszkania w jednej z popularnych gazet. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Jackowskiego na pewno znają wszyscy ci, którzy śledzą polskie sprawy kryminalne. Tajemnicze zaginięcia to specjalność Krzysztofa Jackowskiego, czołowego polskiego jasnowidza. I to zupełnie na poważnie – ma on zarejestrowaną działalność gospodarczą i świadczy „usługi paranormalne” oraz kursy jasnowidztwa (można się tego nauczyć?). Kto wątpi w umiejętności Jackowskiego ten powinien wiedzieć, że w 2003 roku wygrał międzynarodowy turniej jasnowidzów w japońskiej telewizji. Polski jasnowidz jest przekonany o swoim wyjątkowym darze. Twierdzi, że w ciągu dwudziestu lat udało mu się odnaleźć kilkaset zaginionych osób i szacuje, że skuteczność jego wizji wynosi 80%. Poza szukaniem zaginionych ludzi Jackowski na początku każdego roku publikuje swoje przepowiednie na nadchodzące miesiące. Jednak za każdym razem zastrzega, że jego wizje należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ są rodzajem „eksperymentu”.

Jak mieszka Jackowski?

Pewnie jesteście zaciekawieni tym, jak wyglądają wnętrza mieszkania najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Czy są tam specjalne, magiczne przedmioty? Albo pokój do wróżenia? Wbrew pozorom mieszkanie Jackowskiego wcale nie wygląda w środku jak domek czarownicy. Jasnowidz mieszka z żoną w zwykłym mieszkaniu w kamienicy, choć rzeczywiście jeden pokój służy mu do pracy. Wnętrza są urządzone w tradycyjnym stylu i prawdę mówiąc – nigdy byście się nie domyślili, że żyje tam człowiek o paranormalnych zdolnościach. Nawet kuchnia jest zupełnie zwyczajna, chociaż uwagę zwracają szafki w ostrym, czerwonym kolorze. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 30, gdzie Jackowski mieszka wraz z żoną.

Doda ma romans
ons
Newsy
Kuchnia Dody to prawdziwe dzieło sztuki. Nie uwierzycie, co gwiazda zamontowała na ścianie
Znana piosenkarka, Dorota Rabczewska, udostępniła na Instagramie zdjęcia swojego mieszkania. Całość jest niesamowicie gustowna i kolorowa. Fani oniemieli, kiedy zobaczyli ścianę w kuchni.

Ci, którzy od lat śledzą działalność Dody dobrze wiedzą, że piosenkarka jest dosyć kontrowersyjną i wyróżniającą się w świecie show-biznesu postacią. Jej charakter i styl bycia idealnie odzwierciedla nowe mieszkanie. Jest nie tylko bardzo kolorowe, ale również niesamowicie wyjątkowe. Takich elementów wystroju nie znajdziecie u nikogo innego. Doda wstawiła na Instagram zdjęcia mieszkania Internetowe życie Doroty Rabczewskiej śledzi ponad milion osób. Piosenkarka pozostaje więc w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami i często dodaje zdjęcia różnych momentów ukazujących jej zawodową działalność. Tym razem postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem, które zamierza wynajmować na doby. Na fotografiach dominują przede wszystkim mocne kolory – różowy, żółty, niebieski, fioletowy, a nawet czerwony. Całość została dopełniona drewnianymi elementami. Zdjęcia przedstawiają sypialnię, pokój gościnny, jadalnię oraz kuchnię. Fani eklektycznego stylu z pewnością dobrze czuli by się w tym mieszkaniu.  Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem w niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się (…) puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar - atut dobrej imprezy i sauna - ratunek po niej. Każdy pokój ma swój osobisty i wyrazisty charakter – pisze Doda na swoim Instagramie. Jak wygląda kuchnia w mieszkaniu Dody? Najbardziej kreatywnym i wyjątkowym miejscem w mieszkaniu Dody jest kuchnia. Piosenkarka postanowiła, że na żółtej ścianie z cegły, zaraz nad kuchenką gazową, zostanie zamontowana turbina. Całość wygląda bardzo imponująco. Fani są zachwyceni takim...

Krzysztof Rutkowski
ONS.pl
Newsy
Krzysztof Rutkowski pokazał kuchnię. W lodówce zapasy na pół roku. Nie uwierzycie, co w niej trzyma
Zawartość lodówki może wiele powiedzieć o człowieku, ta Krzysztofa Rutkowskiego może zaskoczyć. Nie tylko ilością produktów, ale i samą zawartością. Tego się po nim nie spodziewaliście!

Lodówka to jeden z kluczowych sprzętów kuchennych. Wiele o upodobaniach kulinarnych może powiedzieć jej zawartość. Krzysztof Rutkowski pokazał, co ma w swojej lodówce - i będziecie zaskoczeni! Lodówka Krzysztofa Rutkowskiego  Krzysztof Rutkowski pokazał wnętrza domu, w którym mieszka pod Łodzią. Całość robi ogromne wrażenie, tym bardziej iż większość mebli została zaprojektowana przez samego detektywa. Niektórych może również zaskoczyć lodówka Rutkowskiego, która zawsze jest wypełniona po brzegi. Jak przyznaje sam detektyw, ma w niej zapasy na co najmniej pół roku. Żadne niedziele niehandlowe czy braki w sklepach spożywczych nie są mu straszne. Wrażenie robi nie tylko ilość żywności, ale i same produkty. Obowiązkowo na półkach lodówki u Krzysztofa Rutkowskiego muszą się znaleźć truskawki i inne owoce, młoda kapusta i kotlety mielone, za którymi znany detektyw wręcz przepada. Takie wyposażenie świadczy o zdrowym sposobie odżywiania. Nic dziwnego, że detektyw, mimo wieku, wciąż może pochwalić się świetną formą.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) Najsłynniejszy detektyw Krzysztof Rutkowski  Krzysztof Rutkowski jest barwną postacią nie tylko w show-biznesie, ale i w polityce. Swoją drogę zawodową rozpoczął od ukończenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie, po czym przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej. Był dyrektorem firmy ochroniarskiej, a później założył własną agencję...

Tomasz Kammel mieszkanie
ons
Newsy
Jak mieszka Tomasz Kammel? Jego kuchnia może was przyprawić o zazdrość
Dziennikarz i prezenter telewizyjny - Tomasz Kammel, pochwalił się na Instagramie zdjęciami swojego mieszkania. Wnętrza są stylowe, uporządkowane, nowoczesne i nienaganne – podobnie jak osoba je zamieszkująca. Fani są zachwyceni.

Wykształcenie, zawód i wszechstronność Tomasza Kammela, zaprowadziły go na sam szczyt. Jego pozycja i zarobki pozwalają mu na życie w luksusach. Toteż prezenter nie szczędził pieniędzy na urządzenie swojego gniazdka. Efekty są powalające. Luksusowy apartament Tomasza Kammela Mieszkanie gwiazdora TVP znajduje się w jednym z warszawskich apartamentowców. Choć pewności nikt nie ma, niektórzy twierdzą, że Kammel stacjonuje na Złotej 44, czyli w najwyższym budynku mieszkalnym nie tylko w stolicy, ale również w całej Europie.  Budynek składa się z 52 pięter. Po zdjęciach dodawanych na Instagram gwiazdora, można stwierdzić, że prezenter mieszka na jednej z najwyższych kondygnacji. Przeszklona ściana daje mu możliwość podziwiania Warszawy niemal z lotu ptaka. Widok zapiera dech w piersiach nawet na fotografiach. W mediach nie brakuje zdjęć z jego mieszkania Na Instagramie Tomek pokazuje jednak znacznie więcej niż ogromne okna apartamentu. Bowiem pandemia zmusza wszystkich do spędzania większości wolnego czasu w domach, a ludzie show-biznesu nie mogą przecież ot tak zniknąć ze swoich mediów społecznościowych. Toteż tło dodawanych fotografii stanowią różne pomieszczenia. Na jednym z ostatnich ujęć Kammel pokazał, jak przygotowuje świąteczne brownie. W ten sposób obserwatorzy w końcu zobaczyli, jak wygląda jego kuchnia. Okazuje się, że jest niezwykle nowoczesna i klasyczna zarazem. Taka kuchnia to marzenie każdej pani domu Górne szafki stanowią połączenie klasycznego, ciemnego brązu z czernią. Są błyszczące i gładkie – nie posiadają żadnych uchwytów. Można więc domniemywać, że otwiera się je na tak zwane „kliknięcie” - wystarczy lekko dotknąć dłonią. Dolne szafki, podobnie jak ściana, znajdująca się pomiędzy blatem, a górną zabudową, są...

Krzysztof Rutkowski jest świetnym kucharzem
ONS.pl
Newsy
Krzysztof Rutkowski jest świetnym kucharzem. Nie uwierzycie jakie danie gotuje dla swojej żony
Krzysztof Rutkowski na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem trudnych, detektywistycznych zagadek. Okazuje się jednak, że prywatnie jest znakomitym kucharzem.

Detektyw, przedsiębiorca i polityk, Krzysztof Rutkowski to znana postać w świecie show-biznesu. Większość z was z pewnością kojarzy go z charakterystycznego ułożenia włosów i ciemnych okularów – nie rozstał się z nimi nawet biorąc ślub z obecną żoną Mają. Okazuje się jednak, że za tą całą maską kryje się czuły i kochający mężczyzna, który… lubi gotować. Jak wygląda życie prywatne państwa Rutkowskich? W 2019 roku Krzysztof Rutkowski poślubił ponad 20 lat młodszą Maję Plich. Para poznała się przypadkiem – kobieta zgłosiła się do mężczyzny służbowo, chciała rozwiązać pewną sprawę. Od tego czasu stali się nierozłączni, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.  W pracy i życiu uzupełniamy się idealnie. Przez lata wypracowaliśmy pomiędzy sobą równowagę i wspólnie się wspieramy. Nie ma między nami rywalizacji, ale liczy się dobro ogółu. Codziennie zasuwamy często bez odpoczynku i snu, ale pomoc drugiemu człowieku, nadzieja daje niesamowitą radość – czytamy na Instagramie Mai Rutkowskiej. Krzysztof Rutkowski zanim poznał obecną żonę, na ślubnym kobiercu stawał już trzykrotnie. Jednak według niego Maja jest naprawdę wyjątkową kobietą, z którą chce iść przez życie. Mimo, że para wzięła ślub dopiero dwa lata temu, od blisko 9 lat wspólnie wychowują syna. Detektyw Krzysztof Rutkowski jest świetnym kucharzem Okazuje się, że prywatnie znany detektyw jest zupełnie inny. Zamiast garnituru ubiera wygodny dres, zdejmuje okulary, a nawet nie układa włosów skrywając je pod czapką. Jego żona Maja zdradza również, że mężczyzna jest świetnym kucharzem. Ona nic nie musi robić. Wybranek chętnie dla niej gotuje. Uciera malinki, robi mięska, gotuje zupki warzywne. Jemy sobie kolacje na tarasie. On zmywa – zdradziła w jednym...