Kto chce zjeść kolację z Katarzyną Figurą? Tę kolację w restauracji z widokiem na Gdańsk zje zwycięzca aukcji WOŚP
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy

Kolacja z Katarzyną Figurą. Wyjątkowa aukcja WOŚP na wieczór z gwiazdą i widokiem na Gdańsk

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wyjątkowy, bo jest jubileuszowy. Czy będzie wyjątkowy, bo zgromadzi największe w historii fundusze? To zależy od nas wszystkich.

W tym roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają zarówno polskie gwiazdy filmu, znani kucharze, jak i właściciele wielu restauracji z całego kraju zbierając fundusze na diagnostykę i leczenie chorób oczu u dzieci. Szukajcie pysznych aukcji WOŚP, przedstawiamy jedną z nich. To kolacja z Katarzyną Figurą.

Niezwykła kolacja z Katarzyną Figurą

Katarzyny Figury nie trzeba nikomu przedstawiać. Zapewne wiele osób chciałoby się pochwalić znajomym kolacją zjedzoną w towarzystwie tej popularnej gwiazdy filmowej i teatralnej. Jednak warto zaprezentować miejsce, w którym odbędzie się ta wyjątkowa kolacja. Na kolację zapraszają odtwórczyni roli Gabrysi, żony Siary w filmie „Kiler” oraz szef kuchni, uhonorowany 5 gwiazdkami Michelin Paco Pérez. Wieczór odbędzie się w restauracji ARCO by Paco Pérez, położonej na 33. piętrze najwyższego budynku północnej Polski, w samym sercu miasta Gdańsk. Zapowiada się niezapomniane przeżycie: towarzyskie, kulinarne i krajoznawcze.

Jak licytować na aukcjach WOŚP?

Aukcje WOŚP odbywają się m.in. za pośrednictwem Allegro. Można tam licytować wystawione przedmioty czy wydarzenia, a następnie kontaktować się z organizatorami, żeby ustalić szczegóły odbioru wylicytowanego fanta. Dotyczy to szczególnie wydarzeń takich jak kolacja z gwiazdą, warsztaty, udział w programach telewizyjnych. Podczas kontaktu ustalane są daty wydarzeń pasujące zarówno organizatorom, fundatorom jak i zwycięzcom aukcji.

Zobacz także
Katarzyna Figura

Katarzyna Figura wyeliminowała jeden składnik i w mig pozbyła się tłuszczu. Aktorka schudła 20 kg

Restauracja z Zabrza prosi klientów o... zdejmowanie maseczek przed wejściem. Nie chodzi tu o łamanie obostrzeń

Restauracja z Zabrza prosi klientów o... zdejmowanie maseczek przed wejściem. Nie chodzi tu o łamanie obostrzeń

Jak zgłaszać przedmioty na aukcje WOŚP?

Można brać udział w zbieraniu funduszy nie tylko przekazując datki czy biorąc udział w aukcjach i kupując wystawione tam przedmioty przez gwiazdy. Każdy może wystawić dowolny przedmiot lub zorganizować czy ufundować aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na cele WOŚP.

Organizatorzy Wielkiej Orkiestry umożliwiają 3 sposoby zgłoszenia przedmiotu na aukcje:

  • Wystawcie przedmiot samodzielnie na Allegro
  • Zgłoście się do Sztabu WOŚP
  • Przekażcie przedmiot do Fundacji

Źródło: Facebook/Arco by Paco Perez, Allegro

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA