katarzyna dowbor
ONS
Newsy

Katarzyna Dowbor ma dom jak z bajki, ale największe wrażenie robi jej piękna kuchnia

Jak mieszka prowadząca program "Nasz nowy dom"? Będziecie zachwyceni!
Katarzyna Wyborska
styczeń 03, 2021

Twórcy prowadzonego przez Kasię Dowbor programu „Nasz nowy dom” od lat zmieniają życia ludzi w potrzebie. Stare, nienadające się do mieszkania domy odmieniają nie do poznania. Dzięki przeprowadzonym remontom wiele rodzin może godnie mieszkać, a niektóre dostały nową szansę na życie razem – niejednokrotnie kryterium, by dzieci nie zostały odebrane rodzicom były dobre warunki mieszkaniowe, których rodziny nie były w stanie same zapewnić.

Prowadząca ten program Katarzyna Dowbor sama może się pochwalić przepięknym domem. Dziennikarka mieszka wraz z córką pod Warszawą w uroczym domu, utrzymanym w wiejskim stylu. W jadalni połączonej z salonem zachwyca dbałość o detale. Znajduje się tam witryna ze zdobieniami, a w środku piękna kolekcja ceramiki bolesławieckiej. Ten motyw pojawia się w całej jadalni, także Kasia musi być miłośniczką tego stylu!

Pod schodami Kasia urządziła przytulny kącik, w którym stoi kwiecisty fotel, stolik z lampą oraz regał na książki. Prezentuje się bardzo klimatycznie! Dziennikarka przyznała, że bardzo lubi tzw. „długostojki”, czyli przedmioty które może i zbierają kurz, ale dla niej mają szczególne, sentymentalne znaczenie i tworzą szczególną atmosferę w domu.

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Stylowa kuchnia

Najbardziej oczarowująca jest jednak w tym domu kuchnia! To bardzo duże pomieszczenie urządzone w stylu francuskiej wsi. Na kuchennych szafkach stoi pełno ceramicznych dzbanków, a na ścianie wiszą powieszone za uszka kubki. Znajduje się tam także mała półka na przyprawy trzymane w uroczych pojemnikach. Duże wrażenie robią podwieszone pod sufitem miedziane garnki, rondle oraz stylowe kubki. Na kuchennych blatach znajduje się bardzo dużo sprzętów pomagających w gotowaniu – a to jak wszyscy wiedzą Kasia uwielbia!

Podoba wam się kuchnia Katarzyny Dowbor?

Komentarze
Anna Dereszowska
ONS
Newsy Anna Dereszowska wyleciała na rajską plażę. Pokazała boską figurę w kostiumie. To efekt modnej diety
Aktorka nie próżnowała pod koniec roku. Zamiast domowej klasyki, wybrała wakacje na rajskiej plaży.
Aleksandra Jaworska
styczeń 03, 2021

Tegoroczne przywitanie roku 2021 wyglądało trochę inaczej niż w poprzednich latach. Wszechobecna pandemia pokrzyżowała niektóre z planów. Większość z was została pewnie w domach. Pandemia kontra artyści W ostatnim roku dostało się wielu branżom. Straty odnotowali restauratorzy, branża hotelowa i kulturalna. Artyści prześcigają się w narzekaniu na swój aktualny stan portfela lecz nie wszyscy. Z pandemią doskonale radzi sobie Anna Dereszowska, która postanowiła przywitać Nowy Rok w klimacie prawdziwie egzotycznym. Na swoją podróż urlopową wybrała popularny wśród gwiazd kierunek.  Dereszowska na rajskiej plaży Aktorka udała się na Zanzibar. Postanowiła wnieść do swojej polskiej, szarej codzienności więcej słońca. Ten sam kierunek, jakiś czas temu wybrali też: Natalia Kukulska, dziennikarka Joanna Racewicz, Iwona Pavlović, Rafał Zawierucha oraz Julia Wieniawa. Wyspa kusi plażami, gwarancją pogody i wodą w kolorze turkusu. Anna Dereszowska spędziła na Zanzibarze sylwestrową noc. Na jednym z jej ostatnich postów na Instagramie możecie zobaczyć, jak przechadza się po plaży w białym kostiumie. Zdjęcie wygląda jak namalowane! Dereszowska ze zdjęcia ma nienaganną figurę, którą zawdzięcza głównie specjalnej diecie. Jest ona związana z chorobą Hashimoto, która dotyczy tarczycy. W Polsce ponad milion osób jest zdiagnozowanych w podobnym kierunku. Aktorka została poniekąd zmuszona do zmiany własnych nawyków żywieniowych. Jak donoszą portale internetowe, zdecydowała się na dietę pudełkową. Kolejnym, ważnym krokiem było wyeliminowanie glutenu i laktozy. Za pomocą tych małych zmian jest w stanie zachować nienaganny wygląd, poprawiać swoje wyniki badań i odpowiednim jedzeniem wpływać na własne...

Przeczytaj
Rudi Schuberth, sklep z wędlinami
ONS/Pixabay,Nico_Mastro
Newsy Rudi Schuberth narzeka na niską emeryturę. Ma jednak dochodowy biznes z wędlinami
Jak donoszą portale internetowe, znany polski piosenkarz uwił sobie gniazdko na Kaszubach. Kupicie w nim m.in. wędliny domowej roboty.
Aleksandra Jaworska
styczeń 03, 2021

Rudi Schuberth szerszej publiczności znany jest szczególnie z teleturniejów Zgadula i Śpiewające fortepiany . Muzyk zasiadał też w jury programu Jak oni śpiewają .  Koncertował w kraju i za granicą W latach 80. współtworzył Okolicznościowo-Rozrywkowy Syndykat Wały Jagielloński, a od 1979 współpracował z kabaretem Tey . Na jego koncerty można było udać się również za granicę. Rudi Schuberth koncertował dla Polonii w Kanadzie. W 2013 roku wystąpił tez na  Kabaretonie podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. To autor popularnych piosenek „Córka rybaka” czy „Monika – dziewczyna ratownika”. Muzyk zdradził miejsce, zrobione  z myślą o emeryturze Pandemia zmieniła rzeczywistość w różnych obszarach. Między innymi w istotnych obszarach finansowych. Niektóre branże, w tym branża artystyczna, odczuły solidny cios. Artyści już wiosną zaczęli narzekać na niską emeryturę i niemożliwość utrzymania się z niej. Do gwiazd, które odczuły oddech pandemii na plecach, dołączył również Rudi Schuberth. Muzyk nie zamierza jednak poddawać się brutalnym stawkom emerytury. Rozwiązaniem problemu mają być domowe wędliny, prawdziwe ciasto, przytulne wnętrza i wspólne śniadania z gospodarzami. Właśnie tak wygląda dochodowy biznes piosenkarza, który znajdziecie w sieci pod nazwą Folwark Otnoga. Miejsce działa od maja do września. W folwarku jest bardzo kameralnie, a właściciele mają do dyspozycji kilka pokoi. Ceny nie są wygórowane, a możliwość rezerwacji nie graniczy z cudem. Ceny u Rudiego Schubertha Nie zwalają z nóg. Nocleg ze śniadaniem kosztuje 105 zł za osobę, czyli 210 zł za pokój dwuosobowy. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że pokój można wynająć tylko z opcją...

Przeczytaj