Katarzyna bujakiewicz schudła
ONS.pl
Newsy

Katarzyna Bujakiewicz ograniczyła tylko 1 produkt i kilogramy poleciały same. „Jem, ile chcę i... chudnę”

Piękny uśmiech, burza blond włosów. Czas dla Katarzyny Bujakiewicz zdaje się stać w miejscu. Jaki jest sekret dobrej formy aktorki?
Hubert Rój
marzec 11, 2021

48-latka zachwyca widzów swoim wyglądem już od wielu lat. Nigdy nie musiała się wstydzić swojej figury, ale sama przyznaje, że miewa z nią problemy.

Lubiana przez widzów Bujakiewicz to zapracowana osoba. Okazuje się, że nadmiar pracy na planie, nie wpływa korzystnie na jej formę.

Pani Kasia szczerze wyznała w jednym z wywiadów, że jest po prostu normalną kobietą. Nosi zwykle rozmiar 36.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak Kasia Bujakiewicz dba o swoją figurę?

Jak mówi Kasia, kiedy tylko wpada w wir pracy aktorskiej, przestaje kontrolować swoją wagę i swoje odżywianie.

Wiąże się to także z mniejszą ilością czasu na ćwiczenia fizyczne. Nawet kilka kilogramów więcej u aktorki, jest już podobno widoczne na brzuchu.

Kiedy tylko pozwala na to czas, 48-latka stara się urządzać sobie przechadzki, spacery, a także energiczne, żywe marszobiegi na świeżym powietrzu.

Oprócz tego, aktorka musiała jeszcze przyłożyć się do swojego odżywiania. Bujakiewicz zaręcza jednak, że je co chce i ile chce.

Jak wygląda dieta Katarzyny Bujakiewicz?

Jedynym rodzajem produktów, który gwiazda „Lekarzy” i „Na dobre i na złe” musi unikać, są tuczące węglowodany.

Bujakiewicz przyznaje się, że walczy z nadwyżką kilogramów poprzez ograniczeniem chleba, makaronów, bułek, słodyczy i innych podobnych przekąsek.

Oprócz tego, aktorka stara się wykluczać ze swojej diety przetworzone, sztuczne jedzenie i inne niezdrowe rzeczy.

Zamiast tego Bujakiewicz stawia na zdrowie, świeże owoce i warzywa. Jak widać na załączonym obrazku, aktorka nie stroni od pomarańczy. Bujakiewicz uważa, że najlepiej zawsze jeść owoce i warzywa sezonowe.

Co jest tajemnicą świetnego wyglądu Katarzyny Bujakiewicz

Wydaje się, że połączenie rozsądnej diety, zrównoważonego odżywiania i sportowego, aktywnego stylu życia to naprawdę tajemnica świetnego wyglądu.

Zobaczcie jak ostatnio prezentuje się blondwłosa gwiazda seriali:

To ważne zwłaszcza w pracy aktorki. Ważne jednak, by nie przesadzać z dietetycznymi reżimami i postawić na łagodną, spokojną pracę nad sobą.

Komentarze