Katarzyna Cichopek
ons
Newsy

Kasia Cichopek pokazała swoją kuchnię. Aktorka stawia na funkcjonalność i wygodę

Dom Kasi Cichopek jest naprawdę przepiękny. Aktorka pokazała, jak wygląda jej kuchnia. Fani oniemieli z zachwytu.
Weronika Kępa
marzec 21, 2021

Kuchnia to serce każdego domu i królestwo większości kobiet. Nic więc dziwnego, że do jej wyglądu i funkcjonalności, przywiązuje się tak dużą wagę. Najlepiej, żeby była przestronna, komfortowa i piękna. Nie może w niej zabraknąć również dodatków. Tak właśnie w skrócie można opisać kuchnię Kasi Cichopek.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kuchnia Kasi Cichopek zachwyciła obserwatorów

Urządzając kuchnię często nie wiemy, co najlepiej sprawdzi się w tym pomieszczeniu. Jakie meble i materiały wybrać, jak dopasować do siebie kolory. Całość musi być przecież wytrzymała na wysokie temperatury oraz łatwa w czyszczeniu. W końcu nikt nie chce wymieniać blatu po każdym kontakcie z intensywną czerwienią buraków.

Wnętrza znanych osób nierzadko stanowią inspirację w tej kwestii. Jednak niektóre gwiazdy nie lubią ich pokazywać, chcąc zachować oryginalne połączenia dla siebie. Inne wręcz przeciwnie, z radością dzielą się ze swoimi fanami pomysłami na domowe aranżacje. I choć w przypadku Kasi Cichopek, stało się to niemal przypadkiem, jej kuchnia pozytywnie zaskoczyła wielu obserwatorów „Pani Kasiu śliczna kuchnia i Pani też”.

W kuchni Kasi Cichopek jest mnóstwo bieli

Aktorka postawiła na klasykę. W jej kulinarnym królestwie nie zabrakło bowiem bieli. Ta pokryła zarówno dolne jak i górne szafki. Dodatkowo, dzięki wpadającemu do domu światłu, można zobaczyć, jak meble pięknie połyskują. 

Na podobny materiał zdecydowała się na ścianie nad blatem. To właśnie w tym miejscu kuchnia najbardziej się brudzi. Kiedy miksujemy ciasto nie ma szansy, by choć trochę nie wylądowało na ścianie. Mimo iż ta u Kasi Cichopek jest biała, to śliski materiał sprawia, że z pewnością łatwo się ją czyści.

Blaty w kuchni Kasi Cichopek kontrastują z całością

Kolejnym zaskoczeniem są kontrastujące z bielą ciemne blaty, które również nie umknęły uwadze obserwatorów: „Kasiu, jak się sprawdza ten ciemny blat?”. Próbując odpowiedzieć na to pytanie, możemy domniemywać, że dobrze skoro gwiazda na zdjęciu olśniewa uśmiechem. 

A tak na poważnie - ciemny blat w kuchni to dobry wybór. Nie widać na nim różnego rodzaju przebarwień, które z pewnością prędzej czy później pojawią się na jasnych blatach. Można więc powiedzieć, że to rozwiązanie jest bardzo praktyczne i posłuży aktorce na lata.

Aktorka przywiązuje ogromną wagę do dodatków

Na zdjęciu widać też podłogę, którą pokryły duże białe płytki z ciemnymi fugami. Całość wygląda fenomenalnie. Aranżację dopełniają aromatyczne świeże zioła w doniczkach, wiklinowe elementy, drewniane ramy okienne i klimatyczne oświetlenie. Słowem – bajka!

Komentarze