Karol Strasburger wystąpił w reklamie keczupu. Hit roku?
Ketchupy Kotlin/YouTube
Newsy

Karol Strasburger wystąpił w reklamie keczupu. Hit roku?

Marka Kotlin rusza z kampanią reklamową, do której został zaangażowany Karol Strasburger. Podoba wam się?
Katarzyna Wyborska
kwiecień 29, 2021

Znany i lubiany prowadzący teleturniej „Familiada” Karol Strasburger pojawił się w reklamie ketchupu „Kotlin”. Spot powoli staje się hitem – zobaczcie go sami!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kariera Karola Strasburgera

Choć większość (zwłaszcza młodych) Polaków kojarzy Strasburgera z prowadzenia „Familiady”, Karol pojawiał się na ekranach już w latach 70. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, a zdobyte wykształcenie pozwoliło mu zagrać w wielu spektaklach wystawianych w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. W latach 70. zagrał w wielu czechosłowackich i wschodnioniemieckich filmach, a polska publiczność poznała go lepiej w 1976 roku, gdy wystąpił w serialu „Polskie drogi”. Natomiast nieprzerwanie od 1994 roku Karol Strasburger prowadzi popularny teleturniej „Familiada”.

Zobacz także

Karol Strasburger w reklamie ketchupu

Sławę i rozpoznawalność aktora postanowili wykorzystać producenci ketchupy „Kotlin”, którzy zaangażowali Karola do wystąpienia w reklamie. W ciepłym i zabawnym klipie trzech mężczyzn przygotowuje mięso na grillu, gdy nagle spomiędzy krzewów wyjeżdża Karol Strasburger na traktorze do koszenia i zadaje mężczyznom pytanie „Co jadacie z ketchupem”?

Ci, dość zestresowani zastanawiają się nad odpowiedziami. Gdy odpowiadają na pytania, słychać charakterystyczny dźwięk podobny do tego, który znacie z „Familiady”.

Karol nie jest pierwszym, który reklamuje ketchup w kampanii Kotlin. Pierwszy był Piotr Cyrwus, który wystąpił w reklamie ketchupów jako „Król mycia rączek”.

Konkurs z nagrodami

Łącznie nagrano trzy klipy reklamowe z Karolem Strasburgerem. Na końcu każdego z nich Karol zaprasza do udziału w konkursie z nagrodami. Zasady są proste: należy wejść na stronę www.ketchupy.pl i wpisać, co lubicie jeść z ketchupem. Wówczas możecie zobaczyć zabawną reakcję Karola Strasburgera na waszą odpowiedź! Należy wpisać 5 rzeczy, które jecie z ketchupem, a następnie napisać, dlaczego waszym zdaniem „wszystko z ketchupem Kotlin smakuje lepiej”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone limitowanymi kuferkami z produktami marki Kotlin.

Bardziej ambitni mogą spróbować swoich sił w konkursie na zabawny gif ze swoją reakcją na danie podane z ketchupem Kotlin. Autorzy najlepszych gifów mogą wygrać MacBook Air marki Apple!

Czytaj także:

Komentarze