Już wkrótce nowy „Taniec z gwiazdami”. Która gwiazda dotychczas najwięcej schudła na parkiecie?
ONS.pl
Newsy

Już wkrótce nowy „Taniec z gwiazdami”. Która gwiazda dotychczas najwięcej schudła na parkiecie?

Program, w którym gwiazdy prezentują swoje talenty taneczne, będzie wkrótce obchodził 15-lecie. Pamiętacie największe metamorfozy uczestników?

„Taniec z gwiazdami” to program, który cieszy się niesłabnącą popularnością już od półtorej dekady. Pierwsze edycje potrafiły być prawdziwymi trampolinami do wielkiej kariery – nie tylko dla gwiazd, ale także dla tancerzy. Niektórych uczestników podczas wielotygodniowych treningów połączyło także uczucie, np. Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka czy Kasię Cichopek i Marcina Hakiela.

Telewizyjny parkiet był jednak również sceną wielu fizycznych metamorfoz: ciężkie próby sprawiały, że niektóre gwiazdy opuszczały program o kilka lub kilkanaście kilogramów lżejsze! Które metamorfozy zrobiły na widzach największe wrażenie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kto najwięcej schudł w „Tańcu z gwiazdami”?

Do gwiazd, które straciły nadprogramowe kilogramy trenując do występów w „Tańcu z gwiazdami” należą m.in. Ewa Kasprzyk (7 kg), Daria Widawska (8 kg) czy Bartek Kasprzykowski (10 kg). Zdarzały się jednak także metamorfozy, w wyniku których celebryci tracili aż po kilkanaście, a nawet 20 kilogramów!

Aktor Robert Wabich opuścił parkiet lżejszy o 15 kg. Nawet Olivier Janiak, który zawsze był szczupły, stracił aż 12 kg trenując od początku aż do samego finału programu.

Zobacz także
Olaf Lubaszenko kiedyś schudł z 160 kg do 80 kg. Czy udaje mu się utrzymać masę ciała?

Olaf Lubaszenko kiedyś schudł z 160 kg do 80 kg. Czy udaje mu się utrzymać wagę?

Piotr Gąsowski jest na diecie. Ile udało mu się schudnąć?

Piotr Gąsowski jest na diecie, ale mówi: „Nigdy nie będę szczupły!". Ile już schudł?

Największą rekordzistką tego zestawienia jest jednak Katarzyna Figura – odtwórczyni kultowej roli Rysi w „Kilerze”. Dzięki treningom pod okiem tancerza Rafała Maseraka straciła aż 20 kg. Nie da się ukryć, że taneczny gwiazdor należy do wyjątkowo żywiołowych osób, a jego energii ciężko dorównać. Od lat wiadomo także, że niektóre gwiazdy dołączały do programu tylko pod warunkiem występowania u boku Maseraka – doskonałego trenera i wyjątkowo charyzmatycznego partnera.

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” już wkrótce

Obecnie kompletowany jest nowy skład do najnowszej edycji programu. Wiadomo już, że wystąpią Oliwia Bieniuk (córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej) i Sylwia Bomba z „Gogglebox”, która ma już na koncie jedną metamorfozę: celebrytka schudła aż 30 kg!

Źródło: Plejada

Izabela Małysz w Tańcu z gwiazdami
ONS, Piotr Podlewski
Newsy
Izabela Małysz zachwyca figurą na treningach do „TzG". „Jest mi ciężko"
Żona mistrzowskiego skoczka przyznaje, że zawsze uwielbiała taniec. Profesjonalne treningi okazały się być jednak mordęgą...

Izabela Małysz jest jedną z gwiazd, które wystąpią w nowym sezonie „Tańca z Gwiazdami” . Program wystartuje już 30 sierpnia i będzie emitowany na antenie Polsatu w każdy poniedziałek. Oprócz tanecznych zmagań, przez lata na parkiecie programu można było podziwiać także gwiazdorskie metamorfozy . Wielu celebrytów zgubiło nadprogramową wagę podczas ćwiczeń do kolejnych odcinków. Na zdjęciach promocyjnych także Małysz zachwyca niezwykle szczupłą sylwetką, którą pomogły jej wyrzeźbić ciężkie treningi do programu. Partnerem Małysz jest Stefano Terrazzino, który doprowadził już do zwycięstwa Kingę Rusin i Agatę Kuleszę . Chociaż Włoch jest niezwykle pozytywnym i ciepłym człowiekiem, jako trener jest bardzo wymagający. Żona Orła z Wisły przyznała, że myślała, że zmagania na parkiecie okażą się być prostsze… Izabela Małysz o katorżniczych treningach tańca Na swoim profilu na Instagramie Małysz regularnie relacjonuje zmagania na sali treningowej, które nagrywa często jej mąż.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz) Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w Tańcu z Gwiazdami będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą.. A tu pierwszy trening i kolejne udowodniły mi, jaka trudna, choć zarazem piękna, jest ta pasja… - wyznała Małysz. Chociaż jej rodzina regularnie uprawiała razem sport i dbała o zdrowe odżywianie, okazało się, że treningi stały się prawdziwym wyzwaniem – nawet dla zdrowej i...

Piotr Galiński i jaja
Paweł Kibitlewski/ons.pl
Newsy
To jest dopiero sposób na życie. Znany juror i były tancerz zajął się hodowlą...
Jeszcze parę lat temu oceniał tańczące gwiazdy, dzisiaj hoduje zielononóżki z dala od Warszawy. Piotr Galiński znalazł swój sposób na życie.

Światła, kamery, cekiny i wielka pompa – taki obraz „Tańca z gwiazdami” wyłania się z telewizyjnego odbiornika. Gwiazdy kina, gwiazdki z seriali, piosenkarze i inne osoby znane głównie z tego, że są… znane – wszyscy oni starali się udowodnić przed szacownym jury, że potrafią tańczyć rumbę, salsę czy walca wiedeńskiego. Naszych celebrytów nieraz ganiła Iwona Pavlović, żartem potrafił zaskoczyć nieodżałowany Zbigniew Wodecki. O dobrą atmosferę zawsze starała dbać się Beata Tyszkiewicz. W końcu show przeszedł na antenę Polsatu, a drogi jurorów i prowadzących TVN-owej wersji programu potoczyły się w różny sposób. Gwiazdy i Galiński Członkiem eksperckiej komisji pierwszej odsłony tego show był także Piotr Galiński. Choreograf i tancerz dał się poznać na antenie TVN-u jako fachowa, rzeczowa, ale i ciepła postać. Po latach Galiński zniknął z radarów. Znaleźć go można z dala od Warszawy. Zamiast oceniania wygibasów naszych gwiazd na parkiecie, artysta wybrał spokojne życie na wsi. Jeszcze w latach 90. pan Piotr nabył podupadające gospodarstwo na Pojezierzu Mazurskim. Przed rozpoczęciem pracy w „Tańcu z gwiazdami”, Galiński zaczął rozwijać fermę zielononóżek. Spokój pod Mrągowem Po tym jak 61-latek skończył występy w telewizji, oddał się pracy na wsi. Okazało się, że pod Morągiem pracowity choreograf stworzył w krótkim czasie wzorowe gospodarstwo agroturystyczne! Spójrzcie sami na Galińskiego wśród kur. Od razu widać, że znalazł w małym Szymanowie swoje miejsce na ziemi. Pozostaje tylko pogratulować wyboru panu Piotrowi. Co prawda do emerytury brakuje mu jeszcze paru lat, ale widać, że wieś to jego spokojna przystań.

Sylwia Bomba chudnie w oczach tańcząc w „Tańcu z gwiazdami”. Pochwaliła się nowymi wymiarami
Instagram/Sylwia Bomba
Newsy
Sylwia Bomba chudnie tańcząc w „Tańcu z gwiazdami” i chwali się nowymi wymiarami: „-5 cm w biuście”
Sylwia Bomba z dnia na dzień robi się coraz szczuplejsza. Ile już schudła trenując do „Tańca z gwiazdami”? To kolejny przykład na to, że sama dieta nie pozwoli na skuteczne odchudzanie!

Sylwia Bomba przeszła długą drogę, aby dojść do swojej obecnej sylwetki. Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec jej zrzucania „zbędnych” kilogramów. Gwiazda „Gogglebox: Przed telewizorem" chudnie ostatnio w oczach. Wszystko zawdzięcza morderczym treningom do „Tańca z gwiazdami". Metamorfoza Sylwii Bomby z programu „Gogglebox” Polacy pokochali Sylwię Bombę z programu „Gogglebox: Przed telewizorem” za jej spontaniczność i pozytywne nastawienie do świata. Gwiazda TTV zjednała sobie ich sympatię również dzięki temu, że bardzo otwarcie wypowiada się na temat swoich zmagań z sylwetką . Kiedy Bomba zaczynała pracę nad popularnym show, była kilkadziesiąt kilogramów pulchniejsza. Celebrytka nie ukrywa, że kiedy zobaczyła siebie po raz pierwszy na ekranie, rozpłakała się na widok tego, jak wygląda jej ciało. Mimo iż przeszła na dietę, jej wysiłki okazywały się bezskuteczne. Dopiero dzięki diagnozie lekarzy, którzy wykryli u niej insulinooporność , Bomba przeszła na odpowiednią dietę i zaczęła chudnąć. Dzięki ich poradom Sylwia wiedziała jak powinna się odżywiać, by odchudzanie w jej przypadku było skuteczne. Rady podziałały, ponieważ schudła później aż 25 kilogramów! Ostatnio Bomba została zaproszona do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami". Codziennie, mordercze treningi do show sprawiły, że Sylwia zaczęła chudnąć. Ile udało jej się już zrzucić? Sylwia Bomba chudnie w „Tańcu z gwiazdami" Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd najnowszej edycji polsatowskiego show „Taniec z gwiazdami". W programie trenuje pod okiem utalentowanego tancerza Jacka Jeschke. Wielogodzinne treningi do show dodatkowo bardzo odbiły się na sylwetce gwiazdy, która w mig zaczęła się wysmuklać. Ile udało już się Sylwii...

Coraz szczuplejsza Sylwia Bomba trenuje do „Tańca z gwiazdami”. „6:30 pobudka, 9 na planie”
ONS
Newsy
Coraz szczuplejsza Sylwia Bomba trenuje do „Tańca z gwiazdami”: „6:30 pobudka, 9:00 na planie”
Ulubienica widzów stacji TTV – Sylwia Bomba rozpoczęła intensywne treningi do „Tańca z gwiazdami”. Będziecie ją oglądać na ekranie?

Sylwia Bomba zyskała ogromną popularność za sprawą programu „Gogglebox: Przed telewizorem” emitowanego w TTV. Widzowie pokochali jej szczery uśmiech i sympatyczne usposobienie oraz to, jak otwarcie wypowiada się na temat swojej sylwetki i wagi . Gwiazda „Gogglebox: Przed telewizorem”, miała kiedyś sporą nadwagę - ważyła 30 kilogramów więcej i przeszła bardzo długą drogę w kierunku uzyskania smukłej sylwetki. Dziś, dzięki diagnozie lekarzy i odpowiednio dobranej diecie, 34-latka prezentuje się naprawdę imponująco. Ostatnio Bomba została zaproszona do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami” i już wkrótce zobaczymy ją w tanecznych zmaganiach na parkiecie. Sylwia Bomba w „Tańcu z gwiazdami” Sylwia Bomba przyjęła propozycję udziału w 12. edycji polsatowskiego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Celebrytka rozpoczęła już intensywne treningi do show. Bomba zdradziła na swoim Instagramie, że codziennie wstaje o 6:30 rano a o 9:00 jest już na parkiecie. Zapytana z kim będzie tańczyć odpowiedziała, że sama jeszcze tego nie wie, ale jak tylko się dowie, na pewno poinformuje o tym fanów. Poza Sylwią Bombą, na parkiecie zobaczymy m.in. Izabelę Małysz, Oliwię Bieniuk, Kingę Sawczuk oraz Kajrę. Czy Sylwia Bomba przejdzie metamorfozę? Wielogodzinne treningi i ciężkie próby taneczne, to ogromny wysiłek dla całego organizmu. Nic dziwnego, że zwykle uczestnicy tego show w mig zrzucają kilka a nawet kilkanaście kilogramów . Sylwia Bomba wstawiła wczoraj do sieci zdjęcie, na którym widzimy ją w windzie ubraną w spodnie od dresu i obcisły top. Nietrudno zauważyć, że celebrytka znów z dnia na dzień robi się coraz szczuplejsza. Czy przejdzie kolejną metamorfozę w show przed oczami telewidzów? To okaże się...