justyna żyła instagram
ONS
Newsy

Justyna Żyła pokazała swoją kuchnię. Nic dziwnego, że lubi gotować (lodówki zazdrościmy!)

Była żona skoczka narciarskiego, a także blogerka kulinarna, podzieliła się z fanami zdjęciami swojej kuchni – jest wyjątkowo przestronna!
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 27, 2021

Justyna Żyła, która na co dzień oddaje się pasji gotowania, pokazała, jak wygląda jej kulinarne królestwo. Jasne, dosyć przestronne wnętrze jest nie tylko funkcjonalne, ale także stanowi świetne tło do prezentowania dań przyrządzanych przez Żyłę.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kuchnia Justyny Żyły

Przestrzeń, w której była żona Piotra Żyły przyrządza swoje dania, jest bardzo przestronna, ale łączy się także z jadalnią. To właśnie tam Justyna Żyła cieszy się wspólnymi posiłkami ze swoimi dziećmi z małżeństwa ze skoczkiem reprezentacji polskiej – Piotrem Żyłą. Celebrytka wielokrotnie pokazywała swoją przestrzeń kuchenną na profilu na Instagramie, gdzie również regularnie dzieli się zdjęciami przygotowanych przez siebie dań. 

Zobacz także

Na fotografiach widać, że Żyła posiada naprawdę pokaźną, dwuskrzydłową lodówkę, a cała kuchnia urządzona jest w jasnych kolorach. Chociaż całe mieszkanie Justyny Żyły jest urządzone w nowoczesnym stylu, kuchnia ma lekko rustykalny klimat. Uzupełnia go m.in. drewniany, stylowy kredens, który wstawiła blogerka. 

Przy różnych okazjach np. świętach Bożego Narodzenia, Żyła pięknie ozdabia kuchnię akcesoriami i dekoracjami, a także dzieli się z fanami przepisami na świąteczne potrawy i wypieki. 

Jak wam się podoba kuchnia celebrytki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czytaj też:

Komentarze