Justyna Steczkowska zawsze zaczyna tego dzień od tego napoju. Dzięki temu ma taką szczupłą figurę
ONS.pl
Newsy

Justyna Steczkowska zawsze zaczyna dzień od tego napoju. Dzięki temu ma taką szczupłą figurę

Jeden z piękniejszych polskich głosów to zdecydowanie Justyna Steczkowska. Artystka od lat zachwyca publiczność swoim wokalem, ale nie tylko. Piosenkarka ma świetną figurę, którą zawdzięcza jednemu napojowi.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 07, 2021

Z wiekiem coraz trudniej jest zachować zgrabną sylwetkę. Dieta i aktywność fizyczna nie zawsze są skuteczne, a metabolizm z każdym rokiem coraz bardziej spowalnia. Justyna Steczkowska zaprzecza wszelkim prawom natury. Mimo prawie pięćdziesięciu lat, wciąż zachwyca swoich odbiorców nienaganną sylwetką. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Trudny początek kariery Justyny Steczkowskiej 

Justyna Steczkowska po ukończeniu liceum udała się do Trójmiasta, gdzie rozpoczęła studia na kierunku wiolinistyki na Akademii Muzycznej w Gdańsku, które po roku przerwała. Wówczas bez większego powodzenia zdawała egzaminy na studia wokalne, między innymi do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. W międzyczasie występowała również w klubach jazzowych czy podczas różnych uroczystości. W tym czasie założyła również swój zespół. Momentem przełomowym był występ i wygrana w muzycznym programie „Szansa na sukces”. Od tej chwili kariera Steczkowskiej zaczęła rozwijać się dosyć dynamicznie.

Zobacz także

Dorobek artystyczny Steczkowskiej

Wokalistka jest znana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Odbiorcy podziwiają jej głos, talent. Od początku kariery, czyli od 1992 roku wydała aż szesnaście płyt, nagrała wiele singli, a także brała udział w szeregu tras koncertowych. Bilety na występ artystki rozchodzą się jak świeże bułeczki i sala za każdym razem wypełniona jest po brzegi. To zdecydowany znak, iż Steczkowska wciąż jest cenioną artystką na polskiej scenie muzycznej.

Sekret szczupłej figury artystki

Justyna Steczkowska zachwyca swoich odbiorców nie tylko przepiękną barwą głosu, ale także nieskazitelną figurą. Artystka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek, a wiele dwudziestolatek może pozazdrościć jej świetnej formy. Jak przyznała wokalistka zgrabną sylwetkę zawdzięcza jednemu napojowi, który wypija każdego poranka. Tuż po przebudzeniu wypija szklankę wody źródlanej, a później sok ze świeżo wyciśniętych warzyw oraz owoców z dodatkiem różyczek brokułu. To świetna alternatywa śniadania, które syci oraz pozwala zachować idealnie szczupłą talię. 

Właściwości soków warzywno-owocowych

Włączenie do codziennej diety soków świeżo wyciskanych z warzyw oraz owoców niesie ze sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Pomagają zachować nie tylko szczupłą sylwetkę, ale również:

  • obniżają poziom cholesterolu,
  • wspomagają proces trawienia,
  • poprawiają działanie jelit,
  • pomagają zachować dobrą kondycję umysłu, 
  • nie powodują wzdęć oraz nieprzyjemnego samopoczucia. 

Zastąpienie nimi jednego posiłku w ciągu dnia to doskonały pomysł. Dostarczą wówczas organizmowi wiele niezbędnych witamin oraz mikroelementów, a także usprawnią działanie wszystkich układów w ciele.

 

Czytaj także:

Komentarze