Julia Kamińska dieta
ONS
Newsy

Julia Kamińska zdradziła, że odkąd przeszła na dietę to mniej choruje. Zrezygnowała z jedzenia…

Jaką dietę stosuje Julia Kamińska, która od lat wygląda wspaniale? Jej zasady są bardzo proste!
Katarzyna Wyborska
marzec 14, 2021

Aktorka znana z głównej roli w serialu „BrzydUla” może się pochwalić nie tylko zgrabną sylwetką, ale i doskonałym zdrowiem! Julia obecna jest w show-biznesie prawie 13 lat i cały czas zachwyca świetną figurą. Przyznała się, czemu to zawdzięcza. Sprawdźcie sami!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Sposób Julii Kamińskiej na zdrowe i szczupłe ciało

Czy sekretem szczupłej sylwetki Julii Kamińskiej są mordercze treningi albo rygorystyczna dieta? Nic z tych rzeczy! Aktorka co prawda przyznaje, że bardzo lubi sport i regularnie ćwiczy, ale nie ma zamiaru katować się ćwiczeniami na siłowni. Tym, co sprawia, że tak fantastycznie wygląda jest dieta – a konkretnie dieta wegetariańska!

Jak mówi Kamińska, wybór takiej diety był podyktowany przede wszystkim dbaniem o zdrowie. Twierdzi, że odkąd nie je mięsa, czuje się o wiele lepiej, o czym opowiedziała w rozmowie z portalem internetowym:

Jestem na diecie wegetariańskiej od bardzo dawna, trzy lata. Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję. Uważam na to, co jem. Udaje mi się utrzymać wagę. Wynika to też z mojej wrażliwości. Biegam, zaczęłam robić brzuszki. Nie lubię biegać sama.

Niewykluczone, że w na wybór właśnie takiej diety miało zamiłowanie Julii do zwierząt. Aktorka regularnie angażuje się w różne akcje charytatywne mające na celu walkę o lepsze życie zwierząt i ochronę przyrody.

Dieta wegetariańska

Osoby stosujące dietę wegetariańską całkowicie eliminują ze swojego jadłospisu mięso. Przestrzeganie tej zasady przy zachowaniu odpowiednich proporcji składników odżywczych w jedzeniu jest dość proste, choć wymaga poświęcania większej ilości czasu na gotowanie i planowanie posiłków.

Obecnie dieta wegetariańska bywa często mylona z dietą wegańską, która jest jej bardziej radykalną odmianą. Weganie nie tylko nie jedzą w ogóle mięsa, ale także wykluczają ze swojej diety wszelkie produkty odzwierzęce, w tym mleko, sery, jogurty, jaja, a nawet miód. W przypadku wegan decyzja ta najczęściej podyktowana jest poglądami i troską o środowisko naturalne.

Komentarze