Joanna Racewicz na detoksie Szambala
ons
Newsy

Joanna Racewicz zachwyca szczupłą figurą. Nie uwierzycie na jaką przeszła dietę

Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Joanna Racewicz, pochwaliła się swoim fanom efektami odbytego niedawno detoksu Szambala. Kobieta wygląda oszałamiająco i promienieje jak nigdy!
Weronika Kępa
grudzień 30, 2020

Detoks Szambala to dieta powszechnie stosowana przez wiele gwiazd. Polega na całkowitym odstawieniu pokarmów na okres co najmniej 6 dni. Eksperci twierdzą, że kontrolowana głodówka to jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania ciała z toksyn, wspierająca jednocześnie regenerację narządów wewnętrznych.

Na tego typu detoks przeszło wiele gwiazd. W przeszłości skorzystała z niego między innymi Zofia Zborowska. Teraz po oczyszczenie sięgnęła Joanna Racewicz. Postępy w kwestii głodówki można było na bieżąco obserwować na jej Instagramie.

Detox skończony, 6 dni bez jedzenia, jestem jak nowa! Nowe siły, przewietrzona głowa, serce bez zadyszki... (…) Głodówka jest tylko narzędziem. Ostrym, jak brzytwa, ale piekielnie skutecznym. Dziękuję za wsparcie i wszystkie dobre słowa, bo one karmią obie dusze - darczyńcy i obdarowanego. (…) Bądźcie szczęśliwi. PS.: 6 dni to wcale nie jest aż takie trudne, więc idę dalej – czytamy pod dodanym przez dziennikarkę zdjęciem.

Jak twierdzą eksperci, detoks Szambala to nie to samo co tradycyjna głodówka, na której można pić tylko wodę i nie należy nic jeść. Ta metoda zakłada między innymi picie ziołowych herbat, które przyspieszają oczyszczanie. Finalnie, Joanna Racewicz wytrzymała na niej aż 10 dni! 

Pierwszy łyk soku po dziesięciu dniach głodówki. To jest wyzwanie, ale motywacja działa cuda. Dzięki detoxowi odeszło, co stare, ciężkie i niepotrzebne... I nawet nie o kilogramy chodzi... Teraz można bardzo powoli wracać do normalnego, dobrego jedzenia. Podkreślam: dobrego – tłumaczy Racewicz.

Okazuje się, że decyzja o detoksie Szambala została podjęta pod wpływem nowej znajomości z Martą Gładuń – kobietą, która od 20 lat zajmuje się profilaktyką zdrowia. To właśnie jej dziennikarka zawdzięcza wytrwałość w postanowieniach.

Marcie dziękuję za świętą cierpliwość i dyżur 24 godziny na dobę, ratowanie w potrzebie oraz za cudny ogród, który stworzyła w Szczebrzeszynie. Jeśli szukacie naprawdę czystych, ekologicznych warzyw, bez pestycydów i innych świństw - to tylko tam – zdradza Joanna Racewicz.

Fani, choć zaskoczeni zupełną eliminacją posiłków na okres 10 dni, są pełni podziwu dla dziennikarki, której ciało i cera niewątpliwie zachwycają, jeszcze bardziej niż dotychczas.

Nie do wiary, jest Pani, oprócz innych cennych zalet, tak wytrzymała... brawo, Podziwiam. Ja nie dałabym rady, chylę czoła pani Joasiu, Naprawdę podziwiam, Cera jak marzenie....

A wy co myślicie o tym sposobie?

Komentarze