Joanna Przetakiewicz żyje w totalnym luksusie. Nawet śniadanie je „na bogato”
ONS.pl
Newsy

Joanna Przetakiewicz żyje w totalnym luksusie. Nawet śniadanie je „na bogato”

Joanna Przetakiewicz jako projektantka mody lubi otacza się pięknymi rzeczami. W wystroju wnętrz nie może być inaczej, dlatego celebrytka otacza się samymi luksusowymi rzeczami. W ostatnim czasie pochwaliła się śniadaniem w królewskich warunkach!

Środowisko ma wpływ na faktyczny stan samopoczucia, dlatego też wiele osób dba o swoje najbliższe otoczenie. Zwraca się uwagę na wystrój wnętrza od największych punktów jak meble po minimalne drobiazgi w postaci zastawy stołowej czy sztućców. Każdy z tych elementów wbrew pozorom odgrywa istotną rolę w życiu. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Joanna Przetakiewicz, która w swoim domu ma dodatki z najwyższej półki.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kariera Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wbrew pozorom nie kształciła się w kierunku projektowania oraz wzornictwa, a ukończyła studia prawnicze i ma uprawnienia radczyni prawnej. Już od czasów studenckich wykazywała smykałkę do przedsiębiorczości, gdyż utworzyła wówczas pierwszą w Polsce sieć klinik dentystycznych. Takie przedsięwzięcie było dość ryzykowne, aczkolwiek celebrytka cechuje się niezwykłą sprawnością. Przetakiewicz postanowiła pójść w kierunku mody. W 2010 roku przy pomocy jednego z największych autorytetów modowych, Karla Lagerferda stworzyła własną markę, La Mania.

Zobacz także

La Mania Home

Przetakiewicz nie należy do osób, które spoczywają na laurach, dlatego też nieustannie rozwija siebie oraz własną markę. Dzięki temu stanowi jedną z bardziej prestiżowych firm nie tylko na rynku polskim, ale i światowym. Jako iż celebrytka lubi nosić ładne ubrania, a także otaczać się pięknymi przedmiotami to postanowiła poszerzyć swoje przedsiębiorstwo o nowy odłam, a dokładniej o La Mania Home. Zajmuje się ona sprzedażą akcesoriów do dekoracji wnętrz. To jedno z marzeń Joanny Przetakiewicz, która tworzy luksusowe przedmioty upiększające mieszkania Polaków.

Bogate wnętrze Joanny Przetakiewicz

Projektantka mody lubi otaczać się pięknymi i drogimi rzeczami, dlatego też jej dom nie może wyglądać inaczej. Przetakiewicz zwraca szczególną uwagę na urządzanie wnętrz. Jej ulubionym połączeniem kolorystycznym jest czerń z bielą, co stanowi ponadczasowy duet. Doskonale wie o tym celebrytka. Dzięki tym kolorom ma większe pole do popisu przy wyborze dodatków, które są złote. Motyw czarno- biały przewija się nie tylko w jej marce La Mania Home, ale również w większości wnętrz jej willi w Konstacinie. Pojawia się on na kuchennej podłodze, meblach czy nawet porcelanie. Takie zestawienie jest dosyć eleganckie, a w połączeniu ze złotem wręcz ocieka luksusem.

Śniadanie w luksusach 

Joanna Przetakiewicz mieszka wręcz w luksusie, a jej dom ocieka złotem oraz pięknymi przedmiotami. Spożywanie posiłków na porcelanie ze złotymi elementami jest iście królewskie. Całość zapiera dech piersiach! Przetakiewicz każdy dzień rozpoczyna od pysznego śniadania w przepięknym wnętrzu. Takie otoczenie jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość danego czasu, a spożywanie posiłków wśród tak bogatych ozdób nadaje zupełnie innego znaczenia. Projektantka jest zdecydowaną szczęściarą, kiedy żyje w takim luksusie.
 

Komentarze