Joanna Przetakiewicz stworzyła kolekcję rzeczy do kuchni. Herbata kosztuje tyle co kawior
ONS.pl
Newsy

Joanna Przetakiewicz stworzyła kolekcję produktów do kuchni. Herbata kosztuje tyle co kawior

Projektantka Joanna Przetakiewicz stale rozwija swoją markę. Tym razem postanowiła powiększyć kolekcję o dodatki do kuchni, w tym aromatyczne herbaty. Ich cena może wiele osób zwalić z nóg.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 14, 2021

Joanna Przetakiewicz stale rozwija się na polu zawodowym. Intensywnie uczestniczy w tworzeniu swoich firm, a zatem również w produkcji kolejnych produktów. Tym razem postanowiła urozmaicić asortyment La Manii Home poprzez wprowadzenie do sprzedaży herbat.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Prawniczka z biznesowym zacięciem

Joanna Przetakiewicz ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskała również uprawnienia radcy prawnego, jednak już podczas studiowania poczuła smykałkę do biznesu. Wówczas założyła jedną z pierwszych klinik dentystycznych w Polsce. To był moment, kiedy wiedziała, iż lepiej sprawdzi się w kwestii zarządzania oraz tworzenia.

Zobacz także

Własna marka La Mania

Przetakiewicz marzyła o stworzeniu własnego biznesu z odzieżą. W tej kwestii pomógł jej przyjaciel, światowy projektant mody, Karl Lagerfeld. Z jego pomocą w 2010 roku wystartowała autorska marka projektantki, La Mania. Charakteryzuje się tym, że jej produkty są dostępne w wybranych punktach i są szyte seryjnie, a nie na zamówienie jak w większości przypadków popularnych firm. 

La Mania Home

Wraz z rozwojem marki modowej oraz kariery, Joanna Przetakiewicz postanowiła rozwinąć swoje skrzydła. W tym celu rozszerzyła swoją działalność i stworzyła firmę La Mania Home. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą ekskluzywnych dodatków do domu. Charakteryzują się wyjątkowym designem i kolorystyką. Produkty można nabyć w sklepach stacjonarnych bądź poprzez stronę internetową marki. 

Nowe produkty w kolekcji

Joanna Przetakiewicz jest osobą, która cały czas nieustannie idzie do przodu i rozwija swoją autorską markę. Działa zarówno na polu modowym, jak i przy tworzeniu dodatków do domu. W ostatnim czasie w kolekcji La Manii Home pojawiły się nowe produkty, a mianowicie herbaty. Wśród nich są takie jak:

  • Herbata Miłość (zielony honeybush, lekko miodowy smak),
  • Herbata Rozkosz (chińska zielona herbata, kwiaty jaśminu),
  • Herbata Relaks (czarna nepalska herbata, posmak białych winogron),
  • Herbata Radość (chińska zielona herbata typu gunpowder, mięta amerykańska),
  • Herbata Momenty (zielona herbata, cząstki jabłek, rokitnik, kawałki malin, żurawina, płatki róż),
  • Herbata Marzenia (zielona herbata liściasta, kandyzowane cząstki mango, suszone kawałki mango, płatki róży).

Herbaty są zapakowane w eleganckie biało - czarne puszki. Waga każdego produktu netto waha się między 110 a 150 gramów. Za takie opakowanie należy zapłacić 89 złotych. To dość wygórowana cena jak za taki produkt, jednak koszt jest podyktowany największą jakością składników.
 

Czytaj także:

Komentarze