Joanna Bartel ze Świętej wojny straciła pracę. Zamiast pracować… gotuje dla Bercika
ONS.pl
Newsy

Joanna Bartel ze Świętej wojny straciła pracę. Zamiast pracować… gotuje dla Bercika

Czym zajmuje się serialowa Andzia Dwornik ze Świętej wojny?
Anna Urbańska
maj 02, 2021

Joanna Bartel to polska aktorka komediowa, która rozpoznawalność zyskała głównie dzięki udziałowi w „Świętej wojnie” – znanym serialu komediowym. Joanna jest z wykształcenia malarką, skończyła ona studia na ASP. Widzowie mogą kojarzyć ją z wielu spotów reklamowych. Może kojarzycie też, że Joanna Bartel prowadziła przez pewien czas program „Śmiechu warte”?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Życie Joanny Bartel w pandemii

Pandemia mocno odbija się na wielu zawodach. Szczególnie dotknięta jest branża gastronomiczna, branża fitness i turystyczna, ale ciężkie czasy nastały także w branży rozrywkowej. Wiele produkcji filmowych i telewizyjnych zostało wstrzymanych. Teatry pozostają zamknięte. Wiele osób straciło pracę. To samo dotknęło też Joannę Bartel. Aktorka przyznaje, że z chęcią wróciłaby do pracy, ale na czas pandemii znalazła sobie też inne zajęcia.

Czym zajmuje się Joanna Bartel?

Joanna Bartel w trakcie pandemii zajmuje się rękodziełem i bardzo dużo maluje. Mimo, że przez pandemię artystka straciła możliwość wykonywania swojego ukochanego zawodu aktorki, nie pozostaje ona bezczynna. Wiedzie można powiedzieć sielankowe życie na Wyspie Wolin. Ma tam dom bardzo niedaleko plaży. Joanna przeprowadziła się tam ze Śląska.

Gwiazda oddaje się w sielankowym otoczeniu kilku pasjom:

  • Ogląda filmy
  • Maluje
  • Szyje sukienki

Artystka jest bardzo szczęśliwa.

„Jest mi po prostu świetnie. Bardzo zżyłam się tu z ludźmi. Mam wspaniałych sąsiadów. Okolica też jest przepiękna. Mój dom stoi sam w środku lasu. Mam widok na jezioro, na którym za chwilę zakwitną nenufary i grążele. Do morza mam trzy kilometry. Przychodzą koty, latem jest pełno świerszczy, teraz przylatują żurawie. Dziki niestety też są. Ja po prostu jestem pośrodku natury. Czuję się tu bezpiecznie” – przyznaje w rozmowie z jednym z portali

Zobacz także

Joanna Bartel gotuje dla Bercika

Nie jest tajemnicą, że próbę czasu przetrwała przyjaźń Joanny Bartel z Krzysztofem Hanke, serialowym Barcikiem. Aktorka nawet nazywa przyjaciela serialowym przezwiskiem. Ostatnio ugościła go i ugotowała dla niego postawną kolację i obiad.

„ Niedawno był u mnie Bercik z bratem, więc przed ich wizytą cały dzień stałam w kuchni. Siedzieliśmy do później nocy. Było o czym rozmawiać, bo bardzo dawno się nie widzieliśmy. Bercik mi powiedział: Asia, ty sobie tu stworzyłaś raj na ziemi.” – opowiedziała o niedawnej wizycie

Czytaj także:

Komentarze