Marzena Kipel Sztuka
ONS
Newsy

Jeszcze niedawno nie miała na chleb a jej życie było koszmarem. W życiu Marzeny Kipiel-Sztuki wydarzył się prawdziwy cud

Poprzedni rok nie był dla aktorki zbyt łaskawy. Jeszcze przed świętami narzekała na brak funduszy na dalszą egzystencję. Stało się jednak coś, co może odwrócić jej życie...
Aleksandra Jaworska
styczeń 04, 2021

Pandemia pokazała zmiany w wielu obszarach gospodarki. Jednym z wybranych, który przeszedł prawdziwie ciężki czas, jest kultura. Życie wielu artystów stanęło w miejscu. Pandemia zabrała im miejsca pracy i zamroziła działalność zawodową, która nie mogła się realizować w znanym dotychczas wymiarze.

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

COVID-19 uderzył w artystów

Na brak środków do życia narzekali aktorzy, muzycy i branża kabaretowa. Brak występów i sprzedanych biletów, mógł oznaczać tylko jedno. Znaczne obniżenie zarobków lub całkowite zastopowanie dopływu środków na konto. Wśród gwiazd, które pandemia dotknęła w sposób szczególny, znalazła się Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana ze "Świata według Kiepskich", który od lat bawi Polaków. 

Kipiel-Sztuka do tej pory miała też okazję występować z własnym repertuarem scenicznym. Jest bowiem utalentowana muzycznie. Przed karierą aktorki imała się różnych zawodów, jednak właśnie aktorstwo sprawia jej największą frajdę. Halinka ze "Świata według Kiepskich" pod koniec roku 2020 nie mogła związać końca z końcem, zapewniając, że jedyne zapasy jakie zrobiła to kilogramy karmy dla jej psa.

Aktorka zaczyna Nowy Rok z innym nastawieniem i energią

Zasługą dobrego nastroju artystki są najnowsze doniesienia portali internetowych. W 2021 miała wrócić na plan zdjęciowy do "Kiepskich", ale wydarzyło się coś jeszcze. Kipiel-Sztuka po ciężkim okresie w swoim życiu znalazła miłość. Gwiazda jest zakochana!

Aktorkę wsparł także Związek Artystów Scen Polskich i dzięki temu opłaciła rachunki, na które nie było ją stać w grudniu. Do gwiazdy przyszła też pomoc z zewnątrz. Do drzwi artystki zapukała bowiem pewna pani, która zaproponowała jej pomoc w przygotowaniu kilku dań wigilijnych. 

Skończyły się również wątpliwe uroki bycia singielką. Aktorka spotyka się z mężczyzną, który jest podróżnikiem i tłumaczem języka angielskiego. Kipiel-Sztuka nie potwierdziła na razie doniesień mediów na temat jej życia miłosnego. Uważa, że w dzisiejszych czasach wypada zachować cząstkę intymności.

Bohaterka popularnego serialu miała dotychczas dwóch mężów. Od stycznia planuje także wrócić na plan i tworzyć kolejne odcinki kultowej serii o rodzinie Kiepskich. Być może kolejnym krokiem gwiazdy będzie aktywniejsze dzielenie się częścią swojego życia w mediach społecznościowych. Na razie na jej Instagramie możecie znaleźć tylko jedno zdjęcie. 

 

Komentarze
Zenek Martyniuk
ONS
Newsy Zenek Martyniuk żyje jak król i jada najlepsze przysmaki. Właśnie kupił sobie złoty...
Zenon Martyniuk nie może narzekać. Za koncerty bierze krocie, jest jedną z ulubionych gwiazd TVP i od lat cieszy się uznaniem fanów.
Aleksandra Jaworska
styczeń 04, 2021

Niejednokrotnie wspominaliśmy, że biesiada u Martyniuków to prawdziwa uczta dla zmysłów. Król disco polo lubi sobie dogadzać i rozpieszczać podniebienia bliskich. Stać go nie tylko na wyszukane produkty spożywcze. Zenek Martyniuk lubi spożytkować zarobione pieniądze i cieszyć się życiem. Kariera Zenka Martyniuka  Muzyk urodził się w Gredelach i mając zaledwie 7 lat rozpoczął edukację muzyczną. Porafi śpiewać w języku romskim i białoruskim. Występował w zespole Akord i Centrum. Pod koniec 1989 wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent. Po wyjeździe Anikieja do Belgii, występował w zespołach Ex-Akcent razem z Henrykiem Mellerem oraz w zespole Crazy Boys. Występował gościnnie w zespole Select, nagrał też jeden album w duecie z Waldemarem Oksztulem. Po powrocie Anikieja do Polski reaktywował zespół Akcent. Wspólnie wylansowali przeboje, takie jak „Gwiazda” czy „Przez twe oczy zielone”. Teledysk do piosenki „Przez twe oczy zielone” odniósł ogromny sukces, zostając drugim klipem do polskiej piosenki, który przekroczył próg 100 mln wyświetleń w serwisie YouTube.  Zenek Martyniuk po raz kolejny odwiedził Gabriela Seweryna Projektant znany jest z hitu TTV "Królowe życia", który był emitowany na antenie przez wiele lat. Razem z narzeczonym Rafałem stanowili zdecydowanie najbarwniejszą parę telewizyjnego show. Gabriel szył stroje dla wielu gwiazd, ale niedawno okazało się, że wśród nich jest również Zenon Martyniuk i jego rodzina. Muzyk zaopatrzył się w strój, który podobnież wymarzyła sobie Danuta Martyniuk. Na dodatek, robi on ogromne wrażenie, nie tylko kolorem! Gabriel Seweryn poinformował na swoim Instagramie o tym, że ponownie odwiedził go król disco polo....

Przeczytaj