Jest najpiękniejszą uczestniczką „Rolnik szuka żony”. Na co dzień zajmuje się hodowlą pieczarek
Instagram
Newsy

Jest najpiękniejszą uczestniczką „Rolnik szuka żony”. Na co dzień zajmuje się hodowlą pieczarek

Postać Kamili z nowej edycji programu „Rolnik szuka żony”, rozpaliła widzów i internautów do czerwoności. Piękna 28-latka prowadzi hodowlę pieczarek i właśnie szuka swojej drugiej połówki!
Hubert Rój
kwiecień 13, 2021

Uprawa pieczarek jest bardzo skomplikowanym i złożonym zagadnieniem. Tym większy podziw budzi postawa 28-letniej Kamili, która sama prowadzi swój pieczarkowy biznes w województwie mazowieckim.

Zapracowana dziewczyna w końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wysłała swoje zgłoszenie do programu „Rolnik szuka żony”. Czy młoda rolniczka znajdzie wymarzonego męża w telewizyjnym programie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Kamila z programu „Rolnik szuka żony”?

Bohaterka najnowszej edycji programu TVP 1 „Rolnik szuka żony”, mogła wybrać wiele ścieżek w swoim życiu.

28-latka postanowiła jednak wykorzystać jedną z szans, które przyniósł jej los. Chodzi oczywiście o jej gospodarstwo, które można nawet nazwać małym przedsiębiorstwem.

Pieczarkarnia, którą pani Kamila zawiaduje, wymaga od niej zdecydowania, pewności siebie, przebojowości i stanowczości.

W obecnej edycji sztandarowego show Telewizji Polskiej już głowią się nad tym, czy atrakcyjna dziewczyna szuka równie zdecydowanego i silnego mężczyzny.

Być może profesjonalizm młodej rolniczki, będzie wręcz onieśmielający dla wielu kandydatów o jej względy.

Zobacz także

Dlaczego Kamila nie znalazła ukochanego do tej pory?

Wielu fanów programu „Rolnik szuka żony” zaczęło się już zastanawiać, dlaczego tak urodziwa kobieta, nie znalazła sobie jeszcze swojej drugiej połówki.

Być może odpowiedzią na to pytanie jest ciężka praca, której poświęciła się Kamila, a także to, że życie na wsi nie przysparza jej wielu możliwości znalezienia "tego jedynego".

Jak skomentowała całe zagadnienie sama zainteresowana?

Nie mam pojęcia. Może troszeczkę się zamknęłam. Skupiłam się na pracy, na sobie. Nie umawiałam się na randki (…) Bałam się stracić swoją niezależność, ale mam nadzieję, że spotkam teraz taką osobę, dzięki której ta niezależność pójdzie na bok – powiedziała Marcie Manowskiej młoda rolniczka.

Czułość i bliskość – to rzeczy, których oczekuje pani Kamila od potencjalnych kandydatów na swojego wybranka.

Wiemy też, jakiego chłopaka Kamila na pewno by nie chciała. Chodzi o panów ze wzrostem mniejszym niż 168 cm – tyle mierzy bohaterka nowego sezonu programu „Rolnik szuka żony”.

Czytaj także:

Komentarze