Janusz Palikot podał niezawodny przepis na kaca. „To jest tak dobre, że mógłbym mieć kaca codziennie"
ONS.pl/AdobeStock
Newsy

Janusz Palikot podał niezawodny przepis na kaca:. „To jest tak dobre, że mógłbym mieć kaca codziennie"

Czy jest jakiś skuteczny sposób na kaca? Najlepsza rada to oczywiście nie pić - lub pić z umiarem. A co, gdy jest już za późno? Z pomocą spieszy były polityk Janusz Palikot.

Nic tak nie potrafi uprzykrzyć życia, jak kac. Co zrobić, gdy przesadziliśmy z alkoholem? Janusz Palikot ma dla was pewną radę.

Janusz Palikot i jego działalność alkoholowa

Janusz Palikot jest byłym politykiem i przedsiębiorcą. Jedną z jego wielu działalności jest produkcja alkoholu. W 1990 roku, Palikot otworzył firmę Ambra, produkującą wina musujące. Następnie założył kolejną spółkę Jabłonna, poprzez którą kontrolował Polmos Lublin, produkujący m.in. wódkę Żołądkową Gorzką.

W 2018 roku, Palikot kupił od Marka Jakubiaka Browar Tenczynek w Tenczynku koło Krzeszowic, a w 2020 roku razem z Kubą Wojewódzkim założył spółkę Przyjazne Państwo, która zajmuje się produkcją alkoholi i napojów bezalkoholowych z dodatkiem CBD (olejek z konopi siewnych).

Wydawać by się mogło, że ktoś, kto posada tak duże doświadczenie z alkoholem, nie raz zaznał kaca. Nic bardziej mylnego. W filmiku opublikowanym na TikToku, Palikot wyjaśnia, że sam nie miewa kaca, ale ma za to pewną radę dla tych, którzy się z nim zmagają.

@palikotjanusz Co na kaca? #wyjebongo ♬ dźwięk oryginalny - Janusz Palikot
Zobacz także
Wojewódzki i Palikot

Palikot i Wojewódzki w ogniu krytyki internautów. Sprzedają „oszukańcze” piwo? Produkt w ogóle nie zawiera...

wojewódzki i palikot produkują piwo

Palikot i Wojewódzki otworzyli wspólny biznes. Będą sprzedawać...

Janusz Palikot podał niezawodny przepis na kaca

Janusz Palikot wstawił na TikToka filmik z niezawodnym przepisem na kaca. W nagraniu mówi:

- Wprawdzie ja nie mam nigdy kaca, bo ja piję wódki kraftowe, a po nich kaca nie ma, ale ponieważ wielu z was pije wódki niekraftowe, tylko przemysłowe, albo inny alkohol, który powoduje kaca, podaję przepis, który absolutnie kaca likwiduje – zaczyna w filmiku Palikot.

Biznesmen podaje następnie z jakich składników powstaje jego mikstura na kaca:

- No to mamy domowy przecier pomidorowy, do tego troszkę siekanego imbiru, trochę selera, bo to oczywiście magnez itd., następnie dodajemy bardzo ostry pieprz cayenne, nie żałujemy go, troszkę soli, dla uzupełnienia różnych składników, wreszcie pieprz zwykły czarny. Mieszamy. To jest tak dobre, że mógłbym mieć kaca codziennie – mówi Palikot, radząc swoim obserwatorom, żeby w razie potrzeby zblendowali miksturę.

Sam jednak przyznaje, że woli spożywać przecier z całymi kawałkami warzyw:

- Ta przyjemność gryzienia i selera i imbiru, oraz takiego rozłożonego w czasie oddziaływania antykacowego powoduje, że ja nie blenduję - mówi. 

Przetestujecie jego niezawodny sposób na kaca?

Źródło: TikTok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA