Jakie jest ulubione danie Joanny Krupy? Modelka zawsze zajada się w Polsce tą potrawą
ONS
Newsy

Jakie jest ulubione danie Joanny Krupy? Modelka zawsze zajada się w Polsce tą potrawą

Chociaż Joanna Krupa słynie z nienagannej figury, pozwala sobie czasem na kulinarną rozpustę – zwłaszcza, kiedy odwiedza Polskę! Nic dziwnego, w końcu nasz kraj słynie z pysznej, domowej kuchni, która zgromadziła miliony fanów na całym świecie.
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 07, 2021

Zawód Joanny Krupy wymaga zachowania perfekcyjnej sylwetki, dlatego modelka rzadko może sobie folgować, jeśli chodzi o ulubione potrawy. Fotografom jednak udało się kilkakrotnie przyłapać gwiazdę na zajadaniu się tradycyjnymi polskimi przysmakami podczas wizyty w ojczystym kraju. Krupa zapoznała także z naszą narodową kuchnią swojego męża – Douglasa Nunesa. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Które polskie danie uwielbia Joanna Krupa?

Jednej z redakcji udało się dowiedzieć, którym daniem zajada się Joanna za każdym razem, kiedy odwiedza Polskę. To jeden z najpopularniejszych przysmaków, które na całym świecie kojarzą się z naszym krajem. Można go dostać w bardzo wielu restauracjach w różnych krajach, jednak – jak wiadomo – najsmaczniejsze na pewno są w Polsce, zwłaszcza te domowe przygotowane jeszcze z przepisu babci.

Mogę jeść pierogi nawet trzy razy dziennie i kiedy jestem w Polsce nie mogę ich sobie odmówić. W dużych ilościach! – przyznała się kiedyś prowadząca „Top Model” w jednym z wywiadów. 

Modelka została już parę razy przyłapana na warszawskiej Starówce podczas jedzenia swojego ulubionego polskiego dania. Spośród wielu rodzajów pierogów, Joanna preferuje te ze szpinakiem, ruskie lub z owocami. 

Zobacz także

Sekrety diety Joanny Krupy

Idealna sylwetka modelki ma  wymiary 89-60-89. Joanna Krupa ma 170 cm wzrostu i waży 57 kg. Chociaż skończyła już 40. rok życia, wygląda lepiej niż niejedna nastolatka! W jaki sposób udaje jej się zachować tak wspaniałe ciało – zwłaszcza po narodzinach dziecka? Źródła z otoczenia gwiazdy zdradzają, że modelka spożywa dziennie maksymalnie 2000 kcal, a przy tym intensywnie ćwiczy na siłowni. Nawet wolne dni wypełnia aktywnością fizyczną np. spacerami z córeczką i pieskami.

Nie od dziś wiadomo także, że Krupa jest wegetarianką, dlatego jej dieta nie zawiera mięsa – bogata jest za to w wiele warzyw. Celebrytka dba również o nawadnianie organizmu, które zapewnia jej nie tylko klasyczna woda, ale także woda kokosowa. Ten egzotyczny, pozyskiwany z orzechów kokosa napój jest bardzo popularny na Zachodzie i słynie ze swoich wspaniałych właściwości zdrowotnych. Pozytywnie wpływa na odporność, trawienie, a także na skórę czy włosy. Woda kokosowa bogata jest w magnez, potas, wapń oraz całą moc witamin B1, B2, B3, B5, B6 oraz C. W Polsce jednak za niedużą butelkę takiego napoju musimy zapłacić od 4 do 10 zł. 
 

Czytaj też:

Komentarze