Tomasz Kammel mieszkanie
ons
Newsy

Jak mieszka Tomasz Kammel? Jego kuchnia może was przyprawić o zazdrość

Dziennikarz i prezenter telewizyjny - Tomasz Kammel, pochwalił się na Instagramie zdjęciami swojego mieszkania. Wnętrza są stylowe, uporządkowane, nowoczesne i nienaganne – podobnie jak osoba je zamieszkująca. Fani są zachwyceni.
Weronika Kępa
styczeń 10, 2021

Wykształcenie, zawód i wszechstronność Tomasza Kammela, zaprowadziły go na sam szczyt. Jego pozycja i zarobki pozwalają mu na życie w luksusach. Toteż prezenter nie szczędził pieniędzy na urządzenie swojego gniazdka. Efekty są powalające.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Luksusowy apartament Tomasza Kammela

Mieszkanie gwiazdora TVP znajduje się w jednym z warszawskich apartamentowców. Choć pewności nikt nie ma, niektórzy twierdzą, że Kammel stacjonuje na Złotej 44, czyli w najwyższym budynku mieszkalnym nie tylko w stolicy, ale również w całej Europie. 

Budynek składa się z 52 pięter. Po zdjęciach dodawanych na Instagram gwiazdora, można stwierdzić, że prezenter mieszka na jednej z najwyższych kondygnacji. Przeszklona ściana daje mu możliwość podziwiania Warszawy niemal z lotu ptaka. Widok zapiera dech w piersiach nawet na fotografiach.

W mediach nie brakuje zdjęć z jego mieszkania

Na Instagramie Tomek pokazuje jednak znacznie więcej niż ogromne okna apartamentu. Bowiem pandemia zmusza wszystkich do spędzania większości wolnego czasu w domach, a ludzie show-biznesu nie mogą przecież ot tak zniknąć ze swoich mediów społecznościowych. Toteż tło dodawanych fotografii stanowią różne pomieszczenia.

Na jednym z ostatnich ujęć Kammel pokazał, jak przygotowuje świąteczne brownie. W ten sposób obserwatorzy w końcu zobaczyli, jak wygląda jego kuchnia. Okazuje się, że jest niezwykle nowoczesna i klasyczna zarazem.

Taka kuchnia to marzenie każdej pani domu

Górne szafki stanowią połączenie klasycznego, ciemnego brązu z czernią. Są błyszczące i gładkie – nie posiadają żadnych uchwytów. Można więc domniemywać, że otwiera się je na tak zwane „kliknięcie” - wystarczy lekko dotknąć dłonią.

Dolne szafki, podobnie jak ściana, znajdująca się pomiędzy blatem, a górną zabudową, są koloru białego. Sam blat jest jasny i wykończony marmurowym wzorem, z kolei podłoga ciemnoszara.

W kuchni Tomasza Kammela nie mogło zabraknąć również wyspy – to bardzo wygodne rozwiązanie dla gospodarzy, którzy lubią mieć kontakt ze swoimi gośćmi podczas gotowania. W pomieszczeniu znalazło się również miejsce na niewielką kanapę oraz mały telewizor ścienny. Całość sprawia wrażenie niesamowicie nowoczesnego wnętrza.

A wy co sądzicie o kuchni Tomasza Kammela?

Komentarze