rozenek instagram
ONS
Newsy

Jada rarytasy i stać ją na wszystko. Ile zarabia na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan?

Zarobki celebrytów na Instagramie zwalają z nóg! Sprawdźcie, ile zarabia Małgorzata Rozenek-Majdan.
Katarzyna Wyborska
styczeń 09, 2021

Nie jest tajemnicą, że najbardziej popularni influencerzy sporo zarabiają. Jednak to, ile pieniędzy niektórzy kasują co miesiąc, może was naprawdę zdziwić!

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Kariera w mediach społecznościowych

Kim jest influencer? To popularna osoba, niekoniecznie piosenkarz czy aktor. Influencerem może być każdy, kto zgromadzi dużą „publiczność” na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tą publicznością są osoby obserwujące profil. Im jest ich więcej, tym lepiej! W języku angielskim słowo „to influence” oznacza wywierać wpływ na coś i właśnie to robi influencer – swoimi działaniami wpływa na publiczność. Ubrania, które nosi i gadżety, których używa, stają się dzięki niemu popularne.

Firmy już dawno zauważyły moc mediów społecznościowych i zasypują znanych influencerów ofertami. Takie osoby mają tylko jedno zadanie – za ustaloną opłatą mają zareklamować wybrany produkt. Zwykle sposób reklamy jest ustalany i influencer ma np. zrobić zdjęcie z produktem, zaznaczyć w poście sponsorującą go firmę albo nagrać krótki filmik. Czasami zamiast zapłaty pieniężnej firmy decydują się na barter, czyli influencer dostaje darmowe ubrania, kosmetyki, gadżety elektroniczne i inne produkty w zamian za to, że poleci je na swoim profilu.

Zarobki Rozenek-Majdan na Instagramie

Oczywiście najwięcej w mediach społecznościowych zarabiają ci, którzy mają największą publiczność. Z tego powodu osoby znane z telewizji chętnie przyjmują oferty od sponsorów – to dla nich dodatkowe źródło zarobku i to praktycznie bez wysiłku, ponieważ z racji swojej rozpoznawalności piosenkarze, aktorzy czy prezenterzy telewizyjni i tak są obserwowani w mediach społecznościowych przez tysiące osób. Nie inaczej postępuje Małgosia Rozenek-Majdan, która jest bardzo aktywna na Instagramie!

 

Prezenterkę obserwuje niemal 1,5 miliona osób, a każdy jej post zbiera około 30 tysięcy polubień. Dzięki temu gwiazda może żądać od sponsorów naprawdę wysokich kwot! Wyszło na jaw, że Rozenek życzy sobie za jeden post od 15 do nawet 40 tysięcy złotych! Myślicie, że to godziwa zapłata?

Komentarze
biedronka koncert
AdobeStock / ONS
Newsy Zenek Martyniuk wystąpi na imprezie Biedronki. Popularna sieć zrobiła prezent dla 70 tys. pracowników
Premie? Bony na zakupy? Nie! Zdaniem sieci Biedronka pracownicy najbardziej ucieszą się z organizowanego specjalnie dla nich koncertu, na którym wystąpi między innymi Zenek Martyniuk.
Katarzyna Wyborska
styczeń 09, 2021

Jaki prezent najbardziej ucieszyłby pracowników? Premie? Zniżki na zakupy? A może koncert gwiazd, wśród których znajdzie się między innymi Zenek Martyniuk? Ostatnia opcja jest najatrakcyjniejsza zdaniem szefów sieci Biedronka. Pracownicy na Nowy Rok zamiast premii dostaną… koncert online. Zazdrościcie? Noworoczny koncert Sieć Biedronka przygotowała wielką niespodziankę dla swoich pracowników. W ramach noworocznego świętowania zaprasza ich na koncert, który odbędzie się specjalnie dla nich i będzie można go obejrzeć online. To oczywiście z powodu pandemii koronawirusa – imprezy masowe są odwołane, ale nikt nie zabrania publiczności oglądać koncertu w internecie. Impreza jest zorganizowana z wielkim rozmachem! Dla pracowników Biedronki zaśpiewają takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak, a koncert poprowadzi sam Krzysztof Ibisz, który jest niezwykle podekscytowany całym wydarzeniem. Przyznał, że nie może się doczekać, ponieważ taka forma imprezy to dla niego zupełnie nowe doświadczenie. Ponadto uczestników imprezy zabawiać będzie kabaret Ani Mru-Mru.   Polski kompozytor Adam Sztaba przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Specjalnie na Biedronkowy koncert skomponował nową aranżację hitu zespołu Bajm „Biała armia” oraz wersję teledysku, w którym występują pracownicy sieci Biedronka. Wyjątkowa impreza Organizatorzy wydarzenia podkreślają z dumą, że to pierwsza taka impreza pracownicza w Polsce. Koncert będzie oglądało 70 tysięcy osób na specjalnie stworzonej na tę okazję wirtualnej platformie. Impreza to nie jedyna nagroda dla pracowników – wcześniej dostali do 1000 zł na zakupy w Biedronce oraz nagrodę roczną w wysokości 2300 zł brutto.

Przeczytaj