Jacek Kawalec skończył 60 lat, ale wygląda na 20 lat mniej. Codziennie rano pije 1 rzecz
ONS.pl
Newsy

Jacek Kawalec skończył 61 lat, ale wygląda na 20 lat mniej. Artysta wykluczył z diety 1 produkt

Jacek Kawalec jest w znakomitej formie. Wiemy, czemu ją zawdzięcza. Prawda, że wygląda imponująco jak na swój wiek?

Mimo iż Jacek Kawalec skończył już 61 lat, energii, wigoru i młodzieńczego wyglądu mogłoby mu pozazdrościć wielu znacznie młodszych panów. Jak on to robi, że jest w tak doskonałej formie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Jacek Kawalec?

Jacek Kawalec urodził się w 1961 roku w Warszawie. To znany polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, a także prezenter telewizyjny i piosenkarz. Tuż po maturze, młody Kawalec dostał się na Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi, który skończył w 1984 roku. Po studiach zaczął występować w największych polskich teatrach takich jak: Teatr Polski, Teatr Komedia, Teatr Syrena, Teatr Ochota i Teatr na Woli.

Największą popularność przyniósł mu program TVP1 - „Randka w ciemno", który prowadził w latach 1992–1998. Kawalec ma też na swoim koncie dokonania muzyczne. W 1995 roku wydał album studyjny pt. „Be My Love, Shakespeare", na którym znalazły się śpiewane przez niego sonety Williama Szekspira. Brał też udział w takich muzycznych programach jak: „Jak oni śpiewają" i „Twoja twarz brzmi znajomo". Grał również w serialach: „I kto tu rządzi", „Ranczo" czy „Halo Hans!".

Kilka dni temu kultowy polski zespół Budka Suflera niespodziewanie oficjalnie poinformował, że ich nowym wokalistą został właśnie Jacek Kawalec.

Jacek Kawalec skończył 60 lat, ale wygląda na 20 lat mniej. Codziennie rano pije 1 rzecz
ONS.pl

Sekret młodego wyglądu Jacka Kawalca

W jednym z wywiadów, Jacek Kawalec opowiedział o tym, jak dba o swoją formę i ciało. Artysta nie ukrywa, że ogromne znaczenie ma w jego życiu sport:

- Kiedyś dużo biegałem, teraz jeżdżę na rowerze, bo ten ruch mniej obciąża stawy kolanowe, a też ma działanie aerobowe. Lubię pływać na desce. Niestety, to jest sport, któremu trzeba poświęcić więcej czasu, bo jest uzależniony od pogody. Uwielbiam też snowboard, ale moją największą miłością są narty - mówił artysta.

Zobacz także
Jacek Kawalec donosi z Rumunii o cenach cukru. Zobaczcie, jak żartuje z „cukrowej paniki”

Jacek Kawalec donosi z Rumunii o cenach cukru. Zobaczcie, jak żartuje z „cukrowej paniki” 

Krzysztof Cugowski: „Jestem mężczyzną w stanie permanentnego odchudzania”. Przyznał, że ma 1 słabość

Krzysztof Cugowski: „Jestem mężczyzną w stanie permanentnego odchudzania”. Przyznał, że ma 1 słabość

Jaką dietę stosuje Jacek Kawalec?

Artysta przyznał, że stara się nie jeść kolacji oraz unika pszenicy. Codziennie rano pije też pewien zdrowy napój:

- Staram się zachować odpowiednie proporcje pomiędzy ruchem a dietą. No, ale czasem sobie odpuszczę... Teraz właśnie próbuję zrzucić parę kilogramów. A wiadomo, że z wiekiem coraz trudniej nam to przychodzi... Unikam więc wyrobów z pszenicy. Staram się nie jeść po godzinie 17, przynajmniej pieczywa. Zresztą, kolacje jadam rzadko, jeśli już naprawdę muszę. Rano sięgam po coś zdrowego, ale koniecznie energetycznego, np. miód z dobrej pasieki. Stawiam na naturę.

Prawda, że świetnie wygląda? 

Źródło: poradnikzdrowie.pl

62-letni Staszek Sojka schudł 25 kilogramów. Wystarczyło, że wyeliminował z diety 3 rzeczy
ONS.pl/ONS.pl
Newsy
Stanisław Soyka schudł kiedyś 25 kg, ale wciąż walczy o lepszą sylwetkę. Zrezygnował z 3 produktów
Stanisław Soyka pokazał, że ma w sobie chęć walki. Jak mu się udało tak spektakularnie schudnąć?

62-latek ma na swoim koncie wprost spektakularną metamorfozę. Jak mu się udało aż tak dużo schudnąć? Artysta zdradził, że pomogły mu w tym trzy rzeczy. Koniecznie sprawdźcie, jakie. Kim jest Stanisław Soyka? Stanisław Soyka urodził się w 1959 roku w Żorach. To polski wokalista jazzowy i popowy, pianista, gitarzysta, skrzypek i kompozytor. Soyka zaczął śpiewać mając niespełna siedem lat. Występował m.in. w chórze kościelnym. Później, rozpoczął naukę w muzycznej szkole podstawowej w klasie skrzypiec. W wieku 14 lat został kościelnym organistą. Następnie kontynuował naukę w liceum muzycznym w Katowicach. później studiował na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, na kierunku aranżacji i kompozycji. Soyka wydał jak dotąd 17 albumów muzycznych oraz sześć albumów koncertowych. Jest laureatem wielu muzycznych nagród i odznaczeń. Do jego najsłynniejszych utworów należy zaliczyć takie piosenki jak: „Czas nie czeka na nas", „Życie to krótki sen", „Gdybym", „Cud niepamięci" i „Są na tym świecie rzeczy". Prywatnie Soyka jest szczęśliwym ojcem czterech synów. Jego obecną żoną jest Ewa Żmijewska-Sojka. Sekret diety Stanisława Soyki Stanisław Soyka od zawsze lubił jeść i zwykle jadał bardzo tłusto, nie patrząc na ilość spożywanych kalorii. W jego menu królowały tradycyjne polskie potrawy, artysta nie uprawiał żadnego sportu. Nic dziwnego, że z czasem bardzo przytył, co dotkliwie odbiło się nie tylko na jego sylwetce, ale również zdrowiu. W pewnym momencie swojego życia Soyka powiedział dość i postanowił przejść na dietę i zacząć się więcej ruszać. Efekty przyszły szybciej niż się tego spodziewał. Z pomocą dietetyczki Soyka schudł aż 25 kilogramów. Zaczął...

Paweł Domagała nauczył się w pandemii gotować: „Bitki wołowe, mielone. Nawet ciasto upiekłem”
ONS.pl
Newsy
Paweł Domagała nauczył się w pandemii gotować: „Bitki wołowe, mielone. Nawet ciasto upiekłem”
Podczas izolacji wielu artystów z dnia na dzień zostało bez pracy. Niektórzy zaczęli w tym czasie gotować - jak aktor i piosenkarz Paweł Domagała.

Podczas pandemii wielu artystów zostało bez pracy i siedziało zamkniętych w domach. Paweł Domagała opowiedział, jak spędzał wolny czas na kwarantannie. Znany polski aktor i piosenkarz, zaskoczył samego siebie i wziął się podczas izolacji za gotowanie. Jak się w tym odnalazł? Kim jest Paweł Domagała? Paweł Domagała urodził się w 1984 roku we Wrocławiu. To znany polski aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy. Tuż po ukończeniu studiów w Akademii Teatralnej w Warszawie, Domagała zaczął grać w teatrach m.in. w Teatrze Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Teatrze Dramatycznym im. Gustawa Holoubka, Teatrze Montownia, Teatrze „Polonia”, a także w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Domagała ma też na swoim koncie spore sukcesy muzyczne. 16 czerwca 2018 roku artysta wypuścił singiel „Weź nie pytaj”, który w krótkim czasie stał się wielkim ogólnopolskim hitem i zdobył tytuł „Przeboju roku" 2018 w plebiscycie RMF FM, a nakręcony do niego teledysk został odtworzony ponad 135 mln razy w serwisie YouTube. Prywatnie Domagała jest szczęśliwym mężem Zuzanny Grabowskiej, córki aktora Andrzeja Grabowskiego, z którą wychowuje dwie córki - 10-letnią Hannę i 5-letnią Barbarę.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala) Jak Paweł Domagała radzi sobie w pandemii? Koronawirus sprawił, że Paweł Domagała przestał występować na scenie tak często, jak kiedyś. Kiedy wybuchła pandemia, znudzony artysta postanowił więc...

Krzysztof Cugowski: „Jestem mężczyzną w stanie permanentnego odchudzania”. Przyznał, że ma 1 słabość
ONS.pl
Newsy
Krzysztof Cugowski: „Jestem mężczyzną w stanie permanentnego odchudzania”. Przyznał, że ma 1 słabość
Krzysztof Cugowski to mężczyzna w sile wieku. Jak dba na co dzień o swoją formę i ciało? Przeczytajcie.

Krzysztof Cugowski skończy w maju 72 lata, ale dobrej formy może mu pozazdrościć wielu znacznie młodszych kolegów z branży. W czym tkwi jego największy sekret? Kim jest Krzysztof Cugowski? Krzysztof Cugowski urodził się w 1950 roku w Lublinie. To znany polski piosenkarz, współzałożyciel i wieloletni wokalista rockowego zespołu Budka Suflera. W swoim życiu Cugowski wylansował z Budką wiele popularnych przebojów, takich jak m.in.  „Takie tango”, „Jest taki samotny dom” czy „Piąty bieg”. Ostatnio jego miejsce w słynnej kapeli zajął Jacek Kawalec. W 2005 roku uzyskał mandat senatora VI kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu lubelskim. Prywatnie jest ojcem trzech synów: Piotra i Wojciecha, którzy również są muzykami oraz Krzysztofa. Zadajmy sobie w końcu pytanie, w czym tkwi sekret jego znakomitej formy?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Krzysztof Cugowski (@krzysztof_cugowski_official) Jak wygląda dieta Krzysztofa Cugowskiego? Znany artysta przyznał, że jest w stanie permanentnego odchudzania i od czasu do czasu udaje mu się sporo zrzucić. Cugowski zdaje sobie jednak sprawę, że efekty diety można utrzymać tylko w jeden sposób – nie wracając do starych nawyków. Co sądzi o „dietach-cud" i preparatach odchudzających? - Moim zdaniem, te wszystkie diety-cud i superpreparaty odchudzające to jedno wielkie oszustwo. Wystarczy nie jeść słodyczy i węglowodanów, albo przynajmniej je ograniczyć. Gdy stosuję to w praktyce, szybko widzę efekty....

40-letnia Roma Gąsiorowska bardzo schudła. Aktorka nie tyka 1 produktu
ONS.pl
Newsy
40-letnia Roma Gąsiorowska bardzo schudła. Aktorka nie je 1 produktu
Roma Gąsiorowska zachwyca doskonałą formą i zgrabnym, smukłym ciałem. W czym tkwi sekret jej świetnej sylwetki?

Roma Gąsiorowska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Jesteście ciekawi, jak gwiazda dba o swoją formę? Kim jest Roma Gąsiorowska? Roma Gąsiorowska urodziła się w 1981 roku w Bydgoszczy. To utalentowana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także reżyserka i projektantka mody. W 2005 roku Roma ukończyła PWST w Krakowie.  Już będąc na studiach rozpoczęła współpracę z teatrem TR Warszawa, będąc tym samym jedną z dwóch aktorek, którym teatr ten zaproponował stały etat. Na wielkim ekranie Gąsiorowska zadebiutowała podczas studiów grając drugoplanową rolę w filmie Jerzego Stuhra - „Pogoda na jutro". Po udziale w tej produkcji, propozycje kolejnych ról posypały się jej, jak z rękawa. Talent aktorski 40-latki mogliśmy jak dotąd podziwiać w takich filmach jak: Jana Komasy („Oda do radości", „Sala samobójców"), Andrzeja Wajdy („Tatarak"), Xawerego Żuławskiego („Wojna polsko-ruska"), Barbary Sass („W imieniu diabła") czy Kingi Dębskiej („Plan B"). Prywatnie Roma jest szczęśliwą żoną aktora Michała Żurawskiego, z którym wychowuje 10-letniego syna Klemensa i 8-letnią córkę Jadwigę.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska) Sekret doskonałej figury Romy Gąsiorowskiej Mimo iż Roma Gąsiorowska skończyła już 40 lat, wciąż jest w znakomitej, młodzieńczej formie. Aktorka wygląda też o wiele młodziej niż wskazuje na to jej metryka. Jak...