Izabela Trojanowska
ONS.pl
Newsy

Izabela Trojanowska schudła aż 15 kilogramów. Jak jej się to udało? Wystarczyło, że zaczęła robić 2 rzeczy

Izabela Trojanowska nie przestaje zachwycać! Wciąż aktywna zawodowa celebrytka zgubiła nadprogramowe kilogramy i imponuje świetną sylwetką. Do takiej zmiany wystarczyły dosłownie dwa kroki!

Z wiekiem coraz trudniej dbać o zgrabną sylwetkę. Metabolizm zaczyna spowalniać, a motywacja też jest mniejsza. Wszystko to składa się na spadek formy. Bycie na świeczniku jednak zobowiązuje do przykładnej sylwetki. W ostatnim czasie o swój wygląd oraz dobre samopoczucie, postanowiła zadbać Izabela Trojanowska. Celebrytka dzięki dwóm rzeczom schudła aż 15 kilogramów i wygląda wręcz rewelacyjnie!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kariera Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska swoją muzyczną karierę rozpoczęła już w 1971 roku, kiedy wystąpiła na Festiwalu Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie, który zresztą wygrała. Od tego momentu brała udział w wielu konkursach i wystąpieniach. Dobra passa została przerwana przez nieprzychylną piosenkarce recenzję jednego z krytyków. Wówczas Trojanowska porzuciła muzykę na rzecz aktorstwa. Podczas jednego z występów została dostrzeżona przez reżysera Andrzeja Wajdę. To była kluczowa chwila, gdy piosenkarka postanowiła poszerzyć swoje umiejętności oraz zaczęła brać udział w castingach do różnych produkcji. Z czasem Izabela Trojanowska powróciła na scenę. Kontynuowała obie pasje jednocześnie, doskonale godząc oba zajęcia.

Osiągnięcia Trojanowskiej

Izabela Trojanowska należy do wszechstronnych artystek, które jednocześnie tańczą, śpiewają i grają na scenie. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, toteż z powodzeniem kontynuowała obie profesje. Dzięki temu, na swoim koncie ma wiele wspaniałych osiągnięć zarówno na płaszczyźnie aktorskiej, jak również teatralnej. W ciągu swojej kariery wydała siedem albumów studyjnych, kilkanaście singli, a także wystąpiła w wielu serialach czy filmach. Znana jest z takich produkcji jak „Klan”, „Juliusz” czy „Strachy”. Obecnie bierze udział w programie muzycznym „The Voice Senior”, gdzie zasiada na fotelu jako jurorka. 

Sekret świetnej figury Izabeli Trojanowskiej

Piosenkarka, mimo wieku, zachwyca swoją figurą i zdecydowanie może zachwycić niejedną dwudziestolatkę. Izabela Trojanowska przyznała iż swoją formę zawdzięcza diecie pudełkowej, na którą przeszła jakiś czas temu. Dzięki niej pilnuje ilość spożywanych kilokalorii, a także nie traci czasu na gotowanie tylko poświęca go na inne rzeczy.

Poza tym, celebrytka wie również jak ważny jest ruch. Zamiast tradycyjnego treningu, zdecydowała się na elektrostymulację. To rodzaj aktywności, kiedy na ciało zakłada się wilgotny strój do ćwiczeń, podpina się do elektrody i jednocześnie ćwiczy. Taka forma aktywności, jak przyznaje sama Trojanowska, jest znacznie efektywniejsza od zwykłego treningu. Dzięki tym dwóm rzeczom aktorce udaje się zachować nieskazitelną sylwetkę.
 

Komentarze