Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Piłkarz serwuje go z nietypowymi dodatkami
Newsy

Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Można zdębieć. Zaskakują również dodatki

Robert Lewandowski otworzył niedawno własną restaurację. Ile trzeba w niej zapłacić za schabowego?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale też prężnie działającym biznesmenem. Od 2017 roku sportowiec jest współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9_.

Ostatnio Robert postanowił zainwestować pieniądze we własną restaurację. Lokal Lewego nosi nazwę "Nine's" i mieści się w Browarach Warszawskich pod adresem Haberbuscha i Schielego 6. Co znajdziemy w jego menu?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Restauracja Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski wystartował z własną restauracją. Za menu w lokalu odpowiada syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller. Co można w nim zjeść?

Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.

W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka.

Oprócz tego dostaniecie tam również:

  • chrupiące skrzydełka z kurczaka za 27,90 zł
  • wędzone awokado grillowane za 34,90 zł
  • krewetki tiger za 39,90 zł
  • precle w kształcie dziewiątek – numer z którym gra Lewandowski – za 10,99 zł (bardziej okazała wersja – Hat Trick Pretzel Pizza – kosztuje 41,90 zł)
  • amerykańskie burgery mieszczą się w przedziale cenowym 37,90 zł-44,90 zł
  • znacznie droższe są żeberka – za glazurowane żeberka wieprzowe trzeba zapłacić 59,90 zł
  • zielone curry z krewetkami kosztuje 47,90 zł
  • 39,90 zł – tyle trzeba zapłacić za najtańszy stek z siekanej wołowiny z wieprzowiną z grilla 
  • 47,90 zł za pieczoną polędwicę z dorsza
  • za 17,90 zł można kupić frytki z serowym founde, kimchi i szczypiorem
Zobacz także
Restauracja Roberta Lewandowskiego okazała się niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”

Restauracja Roberta Lewandowskiego niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”

Znamy szczegóły dotyczące restauracji Roberta Lewandowskiego. Można zdębieć. Będzie... tabaka!

Znamy szczegóły dotyczące restauracji Roberta Lewandowskiego. Można zdębieć. Będzie... tabaka!

Opinie o restauracji

Mimo iż w sieci krążą bardzo skrajne opinie na temat restauracji Lewego, lokal ma już ponad 100 recenzji w Google, z czego większość wypada pozytywnie. Jaka jest zatem prawda o „NINE's" Wybierzecie się do „NINE's" żeby coś zjeść i zweryfikować wiedzę na temat lokalu kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski?

Źródło: Super Express, Instagram

Restauracja Roberta Lewandowskiego okazała się niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”
ONS.pl
Newsy
Restauracja Roberta Lewandowskiego niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”
W ubiegłym tygodniu Robert Lewandowski otworzył własną restaurację - „NINE’S Restaurant & Sports Bar". Lokal nie cieszy się jednak zbyt pochlebnymi opiniami. Czyżby coś poszło nie tak?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale także biznesnemenem. W 2017 roku „Lewy" został współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9. Ostatnio piłkarz postanowił zainwestować we własną restaurację, do której menu układał syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller. Lokal o nazwie „NINE’S Restaurant & Sports Bar" ma aż cztery poziomy. Na jednym z nich znajduje się bar sportowy, na drugim przestrzeń eventowa, a dwa poziomy należą do restauracji. Czy można u Ruberta smacznie i niedrogo zjeść? Wiele osób na pewno by z tym polemizowało. Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego Restauracja „NINE's" Roberta Lewandowskiego, powstała w Browarach Warszawskich i od samego początku wzbudzała wiele emocji. W lokalu możemy spróbować wielu dań, nie tylko kuchni polskiej, ale także amerykańskiej a nawet azjatyckiej: Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka. Są też: precle w kształcie dziewiątek – numer z którym gra Lewandowski – za kosztuje 10,99...

Newsy
Magda Gessler wątpi w sukces knajpy Roberta Lewandowskiego? „Na weekend wszyscy by chcieli golonkę”
Czy kulinarne ambicje Lewandowskiego są zgodne z gustami klientów jego restauracji? Magda Gessler ma wątpliwości. Ale dobrze ocenia za to pracę syna w knajpie piłkarza.

Magda Gessler jak nikt inny potrafi zaplanować i przewidzieć restauracyjny sukces. Co myśli o restauracji Roberta Lewandowaskiego? Wróży lokalowi piłkarza pomyślność? A jakie na jej przeczucie ma wpływ to, że Lewandowskiemu w restauracji pomaga Tadeusz Gessler, syn słynnej restauratorki? Czego oczekuje od restauracji Nine’s Lewandowski, a czego szukają jego klienci? Magda Gessler została zapytana przez dziennikarza Faktu o opinię na temat nowo otwartej restauracji słynnego piłkarza. Dziennikarz był ciekaw czy w związku z tym, że restaurację współprowadzi jej syn, Tadeusz, 68-latka będzie krytykowała czy raczej chwaliła nowy lokalu otwarty w Warszawie. Zaczęła bardzo ostrożnie, skupiając się na synu: - To jest bardzo dziwne, ale moje dzieci nie chwalą się tym co robią, trzeba to trochę z nich wyciągać. Tadeusz bardzo mało mówi o swoim projekcie. Wiem, ze dwa lata bardzo ciężko pracował, że bardzo trudno się pracuje…. Po początkowej wstrzemięźliwości nawiązała jednak do menu wprowadzonego w restauracji.  - Koncepcja, którą wybrał Robert Lewandowski dla tej restauracji Nine’s jest koncepcją jego. On chciał light kuchnie, on chciał wege kuchnię, on chciał wegetariańską kuchnię… Jest to w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport. Przynajmniej z tymi, którzy kochają futbol. Czy dobrze usłyszeliśmy, Magda Gessler powiedziała, że aspiracje Roberta Lewandowskiego dotyczące kulinariów, nie trafią w gusta piłkarskich kibiców? Czyżby kierunek light, rodem z projektu żony piłkarza, prowadzącej markę zdrowej, dietetycznej żywności uważała za chybiony? Jurorka programu „ Masterchef" i prowadząca „ Kuchenne Rewolucje" nie doprecyzowała tego. Przyznała, że w restauracji są kolejki po 250 osób,...

Głodowe pensje kucharzy w restauracji Lewandowskiego. „Dostaną premie, gdy restauracja zacznie zarabiać”
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Robert Lewandowski oferuje pracownikom swojej knajpy grosze. „Dostaną premie, gdy lokal zacznie zarabiać”
Menadżerowie restauracji Roberta Lewandowskiego szukają pracowników, którzy mieliby rozpocząć pracę w lokalu słynnego piłkarza. Stawki? Te są niestety „groszowe”.

Już wkrótce w Warszawie zostanie otwarta pierwsza restauracja sygnowana nazwiskiem Roberta Lewandowskiego . Lokal będzie nosił nazwę NINE's Restaurant & Sports Bar i będą w nim serwowane  dania kuchni amerykańskiej  i śródziemnomorskiej. Póki co, restauracja Roberta Lewandowskiego szuka pracowników. Niestety, stawki, jakie oferuje przyszłym kucharzom czy kelnerom są dość niskie w stosunku do konkurencji. Robert Lewandowski szuka ludzi do pracy Restauracja Roberta Lewandowskiego miała pierwotnie ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Skąd to opóźnienie? Być może jednym z powodów jest to, że nie ma chętnych do pracy. Niespecjalnie nas to dziwi biorąc pod uwagę fakt, jak niskie stawki oferuje swoim pracownikom lokal. Jak donosi portal money.pl, kucharz w restauracji Roberta Lewandowskiego zarobi tyle, ile pomoc kuchenna u innych restauratorów, zaś barman i kelner , mogą jedynie liczyć na niewielką podstawę. Środowisko gastronomiczne grzmi, że stawki, jakie oferuje się przyszłym pracownikom są „patologicznie niskie”. Tylko spójrzcie na treść ogłoszenia, jakie wstawiły do sieci osoby zarządzające lokalem: Dołącz do drużyny NINE's - pierwszej restauracji Roberta Lewandowskiego, otwierającej się w Warzelni na Browarach Warszawskich. Tak prezentują się stawki godzinowe: Kucharz - 22 zł netto; Pomoc kuchenna - 15 zł netto; Kelner - 15 zł netto (+ napiwki); Barman - 18 zł netto (+ napiwki). Co na to przedstawiciele lokalu? Menadżerowie i zarządzający knajpą Lewandowskiego tłumaczą, że stawki są, jakie są, ponieważ właściciele lokalu - czyli Robert Lewandowski i jego zaplecze - stawiają na osoby z małym doświadczeniem. Oczywiście chciałbym płacić naszym ludziom jak najwięcej. Przeanalizowaliśmy nasze...

Maciej Dowbor zawiedziony restauracją Roberta Lewandowskiego? "Są jakieś granice"
ONS.pl
Newsy
Maciej Dowbor zawiedziony restauracją Roberta Lewandowskiego? „Są jakieś granice"
Niektórzy idą do restauracji po to, żeby coś zjeść. Zdziwicie się, po co poszedł do „Nine’s" Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor znany jest w mediach społecznościowych ze swojego poczucia humoru. Jego konto instagramowe obserwuje ponad 230 tys. fanów, którzy zawsze żywo reagują na jego żarty. Tym razem dziennikarz wybrał się do restauracji Roberta Lewandowskiego i oto co tam zastał. Dowbor żartuje z restauracji Roberta Lewandowskiego W restauracji piłkarza można naprawdę dobrze zjeść. W menu znajdują się amerykańskie burgery, chrupiące kalmary czy zielone curry. Można zamówić też klasycznego schabowego. Hitem baru i restauracji okazała się jednak przekąska. To bajgle w kształcie dziewiątek, czyli numeru, który Lewandowski nosi na swojej koszulce piłkarskiej. Podobno wyrabiane są w ciągu 9 minut. Niestety, nie kosztują 9 zł, tylko nieco więcej. Goście mogą skorzystać z wersji barowej lub restauracyjnej, a podczas czy po posiłku, oglądać mecze piłkarskie. Maciej Dowbor nie wybrał się jednak do restauracji ani na wystawny obiad, ani na mecz. Wyszedł z lokalu bardzo niezadowolony i zdradził, co go tak rozczarowało: - Chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zawiedziony, bo chciałem przyjść i przywitać się z gospodarzem tego miejsca, a niestety Robert Lewandowski nie wyszedł do mnie. Nie przyniósł mi ani przystawek, ani nawet piwa, które sobie zamówiłem. - Ja wszystko rozumiem – no, ale są jakieś granice, nie może być tak, że gospodarz nie chce się pojawić. Ja tu specjalnie tylko z tego powodu przyjechałem. Prezenter szybko jednak przestał narzekać i już poważnie pogratulował piłkarzowi 2 nagrody w plebiscycie „Złota piłka”: - Powodzenia, Robert. Jeszcze raz gratulacje za zajęcie drugiego miejsca.         Wyświetl ten post na Instagramie      ...