lidl promocje
AdobeStock
Newsy

Hit w Lidlu. Wszyscy się ucieszą. Aż dwa masła dostaniecie za darmo przy zakupie...

Spieszcie się do sklepów! Lidl przygotował atrakcyjne promocje, które trwają tylko do soboty!
Katarzyna Wyborska
styczeń 14, 2021

Jeżeli często pieczecie ciasta i ciasteczka to dobrze wiecie, że masła w domu nigdy dość. Jest bardzo zdrowe i powinny je jeść szczególnie dzieci. Niestety, masło jest ostatnio coraz droższe! Jeśli planujecie w najbliższym czasie pieczenie, to koniecznie wybierzcie się do Lidla – sieć w najnowszej gazetce promocyjnej kusi promocją na masło!

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Do czego można wykorzystać masło?

Oczywiście większość osób codziennie zużywa masło do kanapek, ale najlepsze ciastka i ciasta wychodzą wtedy, gdy używa się do nich nie margaryny do pieczenia, a prawdziwego masła! Dotyczy to zwłaszcza ciasta kruchego. Poniżej zebraliśmy dla was kilka przepisów na ciasta, w których masło zdecydowanie się przyda! Jeśli nadal zastanawiacie się czy lepsza jest margaryna czy masło, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Masło jest także nieodłącznym składnikiem tortów i innych ciast ze słodką, gęstą masą.

Promocja w Lidlu

Nawet jeżeli nie planowaliście żadnych wypieków, to koniecznie zmieńcie swoje plany na weekend – sieć Lidl oferuje bowiem masło w bardzo atrakcyjnej cenie! Masło ekstra marki Mlekpol 200 g można tam kupić za jedynie 2,99 zł za sztukę przy zakupie aż czterech opakowań! Musicie się spieszyć, ponieważ promocja trwa tylko dwa dni, od 14 do 16 stycznia.

Komentarze
Godziny dla seniorów
Adobe Stock
Newsy Obostrzenia przedłużone. Co z godzinami dla seniorów w sklepach? Zmiany pozostają do 31 stycznia
Rząd zapowiedział przedłużenie lockdownu do końca stycznia, z małymi zmianami. Czy będą one dotyczyły godzin dla seniorów?
Katarzyna Wyborska
styczeń 14, 2021

Koronawirus nie odpuszcza. Rządzący stale wymyślają nowe pomysły, które mają sprawić, że społeczeństwo będzie chronione przed zakażeniem się. Tak zrodziła się idea godzin dla seniorów – wszyscy Polacy, którzy nie ukończyli 60 roku życia mają zakaz robienia zakupów we wszystkich sklepach poza galeriami handlowymi, sklepami budowlanymi i meblowymi w godzinach od 10 do 12, z wyłączeniem weekendów. Godziny dla seniorów Pomysł zakazu robienia zakupów dla tych, którzy nie skończyli 60 lat miał według rządzących uchronić starsze osoby przed zakażeniem się koronawirusem. Tak zwane godziny dla seniorów są regularnie krytykowane przez osoby młodsze oraz przedsiębiorców. Niemożność zrobienia zakupów codziennie przez dwie godziny w środku dnia powoduje wiele utrudnień – w końcu nie każdy pracuje od godziny 8 do 16. Branża handlowa z kolei zwraca uwagę na fakt, że przez to iż od 10 do 12 większość klientów nie może zrobić zakupów, to obroty bardzo spadają. Zasadność godzin dla seniorów na pewno wzbudza wątpliwości wśród tych, którzy choć raz weszli do sklepu po godzinie dwunastej. Nierzadko można zauważyć kolejkę ludzi przed sklepem, czekających aż minie południe, żeby mogli wejść do środka. Jak takie gromadzenie się przed sklepem i później w środku ma się do zachowania bezpieczeństwa w trakcie pandemii? Dostaje się nawet seniorom, którzy chodzą na zakupy w innych godzinach niż 10-12. Kolejne obostrzenia W Polsce lockdown wprowadzono 28 grudnia i miał on potrwać do 17 stycznia. Jednak minister zdrowia Adam Niedzielski oświadczył, że w kraju nadal nie jest bezpiecznie i wydłużył kwarantannę do 31 stycznia. To oznacza, że wciąż nie zrobicie zakupów w galerii handlowej ani nie pójdziecie do restauracji....

Przeczytaj