Grill za 79,90 zł od Magdy Gessler w Biedronce. Skusicie się?
Adobe Stock
Newsy

Grill za 79,90 zł od Magdy Gessler w Biedronce. Skusicie się?

Grill węglowy w Biedronce od samej Magdy Gessler w kuszącej cenie – czyż nie brzmi to jak naprawdę dobra okazja? Pospieszcie się, bo akcja promocyjna nie potrwa długo.
Hubert Rój
kwiecień 28, 2021

Grill elektryczny, grill gazowy, czy tradycyjny grill węglowy? Przed takimi dylematami stoi obecnie wielu Polaków. Powodem jest oczywiście zbliżająca się wielkimi krokami majówka i cały, długi tegoroczny sezon grillowy.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jaki grill wybrać?

Warto z tego powodu zrobić przegląd własnego sprzętu i podjąć ewentualną decyzję o zakupie nowego grilla. Przed zakupem warto zastanowić się, gdzie będziecie grillować – w jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o tym, że używanie dymiących grillów węglowych jest zakazane na balkonach.

Być może jednak wasza zagwozdka i dylemat co do rodzaju wybranego grilla rozwiążą się same wtedy, gdy spojrzycie na ofertę Biedronki. W tej właśnie sieci sklepów spożywczych w sprzedaży znalazł się właśnie grill węglowy 17” marki MG Home, czyli firmy Magdy Gessler.

Zobacz także

Jaki grill dostępny jest do kupienia przed majówką w Biedronce?

Grill sygnowany nazwiskiem słynnej restauratorki ma wiele ciekawych właściwości i cech, które z pewnością przypadną do gustu osobom lubiącym gorące kiełbaski i kaszanki smażone na świeżym powietrzu:

  • Posiada szeroki ruszt o powierzchni 41,5 cm
  • Zawiera wygodną pokrywę wyposażoną w wywietrznik i rączkę
  • Pod rusztem grilla MG Home znajduje się specjalna taca na popiół
  • Zaopatrzony jest w sporych rozmiarów koła ułatwiające przemieszczanie się grilla
  • Wykazuje się stabilną konstrukcją i dobrym wykonaniem

Do kiedy obowiązuje promocja na grilla od Magdy Gessler w Biedronce?

Sporym argumentem przemawiającym za kupnem takiego oto właśnie grilla z Biedronki jest jego atrakcyjna cena. Za tak nowoczesny i wygodny sprzęt zapłacicie jedynie 79,90 zł. Należy jedynie pamiętać o tym, że promocja obowiązuje do 8 maja lub do wyczerpania asortymentu.

Grill marki MG Home to nie jedyna atrakcja cenowa Biedronki na majówkę. Przeczytajcie także o innej mega niespodziance sieci sklepów Biedronka – chodzi o wielką promocję na piwo.

Czytaj także:

Komentarze