Metamorfoza Gosi Andrzejewicz
Instagram/gosiaand
Newsy

Gosia Andrzejewicz przeszła niesamowitą metamorfozę. W 3 miesiące schudła 12 kg, bo przestała jeść ten produkt

Znana piosenkarka, Gosia Andrzejewicz, przeszła spektakularną metamorfozę. W zaledwie trzy miesiące udało jej się schudnąć aż 12 kilogramów. Wszystko dzięki specjalnej diecie i ćwiczeniom.
Weronika Kępa
marzec 14, 2021

Gosia Andrzejewicz należy do grona stosunkowo niskich kobiet. Piosenkarka mierzy tylko 162 centymetry. Jak łatwo się domyślić, przy takim wzroście bardzo dobrze widać każdy nadprogramowy kilogram. Zanim się obejrzycie wyglądacie jak przysłowiowa „kulka”. Toteż gwiazda, choć nigdy nie miała wielkich problemów z wagą, postanowiła zrzucić nieco ciałka. Udało się.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Gosia Andrzejewicz przeszła na specjalną dietę

Po urodzeniu syna piosenkarka postanowiła nieco schudnąć. Zapisała się więc do trenera personalnego, który oprócz ćwiczeń ułożył jej również dietę. Gwiazda musiała zrezygnować z ulubionych produktów. Jak się okazuje jej słabością od zawsze były słodycze i cukier.

Mam wspaniałego trenera, który absolutnie nie odpuszczał mi na żadnym treningu. Trening trwał godzinę, gdzie mój jedyny odpoczynek trwał minutę, a resztę to naprawdę ostre ćwiczenia połączone z podnoszeniem ciężarów, nawet 20, 30 kilogramów (…). Plus dodatkowo oczywiście dieta, którą mi też ułożył…musiałam wykluczyć gluten, laktozę i cukier, który uwielbiałam – zdradziła w jednym z wywiadów.

W ten sposób piosenkarka schudła aż 12 kilogramów w trzy miesiące. Efekty są widoczne gołym okiem.

To nie koniec przemiany Gosi Andrzejewicz

Fani Gosi Andrzejewicz są zachwyceni jej figurą. Pod zamieszczonym w ostatnich dniach na Instagramie zdjęciem nie zabrakło pochlebnych komentarzy, które sugerują, że piosenkarka to ideał kobiety.

„Super laska z ciebie”, „Gosiu jesteś przepiękną kobietą i zawsze zasługujesz na wielki szacunek”, „Bardzo seksowna i zarazem romantyczna”, „Jesteś jedną z najbardziej urodziwych kobiet jakie kiedykolwiek widziałem”, „Kwintesencja kobiecości”, „Gosiu jesteś piękną seksowną i pociągającą kobietą i wyglądasz po prostu cudownie. Każdy facet chciałby mieć taka kobietę”.

Mimo to Gosia Andrzejewicz nie zamierza spocząć na laurach. Chciałaby jeszcze trochę schudnąć i zapowiada, że to nie koniec jej metamorfozy.

Moja metamorfoza jeszcze się nie zakończyła (…). Jeszcze są takie drobne mankamenty, które chciałabym poprawić, ale myślę, że jestem na dobrej drodze. Będę się trzymała tych wszystkich zasad – stwierdziła.

Komentarze