Gigantyczna promocja na 25 urodziny Auchan. Drugi produkt za 1 grosz!
AdobeStock
Newsy

Gigantyczna promocja na 25 urodziny Auchan. Drugi produkt za 1 grosz!

Od 29 do 30 kwietnia wybrane produkty kupicie w Auchan za jeden grosz! Poznajcie szczegóły promocji.
Katarzyna Wyborska
kwiecień 29, 2021

Wszystko drożeje, więc Polacy starają się oszczędzać i nie wydawać zbyt wiele pieniędzy. Trudno się jednak oprzeć pokusie, gdy kolejne sieci handlowe kuszą różnymi promocjami! Auchan obchodzi w tym roku 25 rocznicę działalności w Polsce i z tej okazji sieć przygotowała atrakcyjne oferty dla swoich klientów. Sprawdźcie szczegóły.

Magda Gessler odpowiada na pytania

25 lat Auchan w Polsce

Sklepy sieci Auchan są obecne w Polsce od 1996 roku. Od tego czasu powstało aż 116 sklepów w całym kraju, a Auchan planuje otwarcie kolejnych w ramach franczyzy – łącznie do 2026 roku w Polsce ma być 300 sklepów sieci Auchan.

Z okazji 25-lecia działalności firma przeprowadziła badanie wśród konsumentów, którzy są „rówieśnikami” Auchan oraz ich rodziców, by poznać ich potrzeby. O badaniu opowiada Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki/Klienta/ Data/Digital/IT/Projektów Auchan Retail Polska:

(…)badanie, które zdecydowaliśmy się teraz zlecić przeprowadzone zostało przez firmę badawczą Maison&Partners wśród konsumentów - dwóch różnych grup. Pierwsza to rówieśnicy Auchan w Polsce, czyli dzisiejsi 25-latkowie, przedstawiciele Generacji Z. Druga, to ich rodzice, czyli ci, którzy w chwili naszego wejścia na rynek mieli po 25-lat. Można powiedzieć, że razem z Auchan przemierzyli ten czas wielu rynkowych zmian i ewolucji trendów konsumenckich. Ciekawi byliśmy, jak bardzo, patrząc w przyszłość, każdej z tych grup jest „po drodze” z Auchan. Cieszy nas, że (pomimo oczywistych różnic) obie te grupy okazały się być otwarte na przyjęte przez nas strategiczne kierunki rozwoju i wysoko cenią sobie proponowane przez nas już dziś rozwiązania

Zobacz także

Promocje na 25 urodziny Auchan

Z okazji 25-lecia działalności w Polsce, sieć Auchan przygotowała bardzo atrakcyjne promocje. W dniach 29-30 kwietnia będziecie mogli kupić poniższe produkty za jeden grosz! Promocja polega na tym, że jeśli kupicie drugi, taki sam produkt, to wówczas jego cena przy kasie wyniesie jeden grosz (pierwszy produkt jest sprzedawany w normalnej cenie):

  • Dania gotowe: 9,99 zł
  • Czosnek: 1,69 zł
  • Chleb tostowy pszenny: 4,25 zł
  • Baton Monte Snack: 1,69 zł
  • Kawa Garibaldi: 49,99 zł
  • Zupa Kucharek: 0,99 zł
  • Krem do rak Kamill: 5,99 zł
  • Odświeżacz powietrza Air Wick: 18,99 zł
  • Wymazywalne pióro kulkowe Frixion Clicker: 9,99 zł
  • Żarówka LED 10 W E27: 5,99 zł

Czytaj także:

Komentarze