Magda Gessler garnki
ONS.pl/Adobe Stock
Newsy

Garnki Magdy Gessler kupicie teraz w Biedronce. Cena zwala z nóg

Garnki Magdy Gessler są już w sprzedaży w Biedronce. Mimo dobrej jakości produktu, cena niektórych może nieco zaskoczyć. Sprawdźcie ile kosztują garnki słynnej restauratorki!

Sieć sklepów Biedronka ma w swoim asortymencie większość produktów w stałej ofercie, ale co jakiś czas do sprzedaży wystawia rzeczy spoza regularnego wachlarzu. Tym razem w dyskoncie będzie można zakupić garnki sygnowane nazwiskiem popularnej restauratorki, Magdy Gessler.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Magda Gessler to nie tylko restauratorka

Magda Gessler jest właścicielką kilkunastu restauracji bądź punktów związanych z branżą gastronomiczną. Oprócz działalności w tej części biznesu, restauratorka zajmuje się również pisaniem felietonów czy malowaniem. Największą sławę przyniósł jej udział w programach telewizyjnych.

Przede wszystkim prowadzi swój autorski program, gdzie przeprowadza rewolucje, zmienia restauracje na lepsze i swoim nazwiskiem promuje dane miejsce.

Dodatkowo jest również jurorką w programie kulinarnym, gdzie ocenia pracę innych kucharzy. Jest bez wątpienia ikoną sztuki kulinarnej, dla wielu to po prostu wzór do naśladowania nie tylko w kwestii gotowania, ale i prowadzenia własnego biznesu.

Produkty z nazwiskiem Magdy Gessler

Restauratorka jako niekwestionowany autorytet w dziedzinie kulinarnej rozszerza swoje pole działania. Prowadzenie restauracji czy udział w programach telewizyjnych jest nie do końca wystarczający.

Magda Gessler zdecydowała się na wypuszczenie na rynek akcesoriów kuchennych i garnków sygnowanych własnym nazwiskiem. Współpraca na tej przestrzeni odbywa się z marką Mio.

Zobacz także

Ile kosztują garnki Magdy Gessler w Biedronce?

Zestaw garnków polecanych przez Magdę Gessler można zakupić już w Biedronce. Jako iż pojawiły się one poza stałą ofertą, to będą w sprzedaży tylko do 10 marca. Osoby chcące skorzystać z tej okazji i by móc poczuć się jak w kuchni wielkiej restauratorki, powinny zdecydowanie się śpieszyć. Produkty będą sprzedawane w zestawie, który składa się z dziewięciu elementów. Garnki marki Mio są:

  • wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
  • praktyczne i posiadają nienagrzewające się uchwyty,
  • wyposażone w miarkę objętości,
  • mają pokrywki z hartowanego szkła.

Cena takiego zestawu garnków może niektórych nieco zdziwić, bowiem za te produkty w Biedronce zapłacicie 149 złotych. Czy warto wydać tyle pieniędzy za garnki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler? To już musicie ocenić sami.
 

Komentarze