Ewa Farna
ONS
Newsy

Ewa Farna pokazała płaski brzuch. Mało kto wie, że wyeliminowała z diety...

Ewa Farna jest na scenie od najmłodszych lat. Fani z zadziwieniem obserwują jej artystyczne poczynania. Tym razem uwaga skupiła się na sylwetce piosenkarki. Gwiazda wygląda ostatnio znakomicie. Czemu zawdzięcza taki efekt?
Aleksandra Jaworska
styczeń 21, 2021

Ewa Farna prowadzi swojego Instagrama i od dłuższego czasu dzieli się z obserwującymi częścią prywatnego życia. Aktualnie, żywą dyskusję internautów wzbudza figura artystki, której trudno cokolwiek zarzucić.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Ewa Farna pokazała płaski brzuch

Efektami diety, szczególnie spektakularnymi, należy się chwalić. Podobnego zdania jest Ewa Farna, na Instagramie której zobaczyć można nową, bardzo naturalną fotografię. Piosenkarka pokazała się w mediach społecznościowych bez grama makijażu, bez retuszu, za to w spodniach z wysokim stanem i w topie, który odsłania jej zgrabny brzuch. 

Inne zdjęcia, które można znaleźć na profilu artystki, również pokazują jej nową, szczuplejszą sylwetkę. Piosenkarka zdradziła przy okazji fanom, że właśnie kończy pracę nad kolejną, 14. już płytą. Zdaje się, że pandemia okazała się dla gwiazdy niezwykle płodnym okresem, podczas którego w parze z nową figurą poszła nowa płyta.

 
 
Fani, zachęceni ciekawością, wypytywali Ewę o sekret jej sukcesu względem sylwetki. Artystka wiele razy podkreślała, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Piosenkarka chodzi też na długie spacery z psem i dużo jeździ na rowerze. Przyznała też, że przeszła na prawie bezmięsną dietę, opartą głównie na warzywach z przydomowego ogródka, który sama uprawia.

Nowoczesna mama

Ewa Farna w nowej roli sprawdza się od roku. Mieszka w przytulnym, pełnym ekologicznych rozwiązań domu pod czeską Pragą i otwarcie przyznaje, że bardzo cieszy się z ostatnich miesięcy, które  mogła poświęcić synkowi i rodzinie. Macierzyństwo, zaraz obok muzyki, okazało się jej bajką. Doskonale łączy obowiązki żony, mamy i aktywnej zawodowo kobiety. Jej aktualna forma może zainspirować niejedną z was!

Nie pracuję siedem dni w tygodniu, jak to było wcześniej. Pracuję dwa i oczywiście po nocach, kiedy dziecko śpi - wypowiedziała się na swoim Instagramie.

 

Komentarze