Ewa Drzyzga
ONS.pl
Newsy

Ewa Drzyzga błyskawicznie schudła, gdy wyeliminowała 1 składnik. Jej zdaniem „jest rakotwórczy”

Dobre samopoczucie to podstawa. Doskonale wie o tym Ewa Drzyzga, która postanowiła zadbać o swój organizm i wyeliminowała z codziennej diety jeden składnik. Dodatkowym skutkiem ubocznym jest zmniejszająca się liczba na wadze!

Wiele „zdrowych” produktów wbrew pozorom nie sprzyja organizmowi. Zaburzają jego prawidłowe funkcjonowanie, a także mogą przyczyniać się do powstania wielu schorzeń. Z tego też powodu warto zwracać większą uwagę na etykiety składników odżywczych. Dziennikarka Ewa Drzyzga, dzięki takiemu zabiegowi, wykluczyła ze swojej diety czerwone mięso, które nie sprzyjało jej zdrowiu.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kariera Ewy Drzyzgi 

Ewa Drzyzga to jedna z kluczowych polskich dziennikarek. Ukończyła studia na kierunku filologii rosyjskiej na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej. Jednak swoją karierę w mediach, rozpoczęła od trzymiesięcznego stażu w Polskim Radio w Krakowie 1990 roku. W kolejnym przeszła do konkurencji RMF FM. Wówczas prowadziła głównie poranne serwisy informacyjne oraz miała kilka swoich pas programowych.

Jednocześnie z pracą w radiu, pracowała także w telewizji, gdzie przeprowadzała wywiady studyjne z różnymi gośćmi. Przez szesnaście lat była gospodynią programu „Rozmowy w toku”, w międzyczasie brała udział również w innych projektach. Od jesieni ubiegłego roku jest współprowadzącą „Dzień dobry TVN”, który prowadzi wraz z Agnieszką Woźniak-Starak.

Drzyzga dba o swoje zdrowie

Prezenterka telewizyjna nigdy nie miała problemów ze swoją sylwetką, a zmiana nawyków żywieniowych to jedynie przyczyna chęci poprawy zdrowia. Prowadząc różne pasma programowe, Ewa Drzyzga spotkała się z wieloma osobami, które mają problemy zdrowotne na różnych szczeblach. Są one w głównej mierze spowodowane niewłaściwym odżywianiem.

To był jeden z bodźców, by zadbać o swoje ciało, nie tylko ze względu na poprawę sylwetki, a przede wszystkim dla własnego samopoczucia. Po przeczytaniu licznych raportów organizacji WHO, Drzyzga wykluczyła ze swojego codziennego jadłospisu czerwone mięso. Zamiast niego wybiera białe mięso, drób czy ryby. Są one zdecydowanie lżejszą oraz zdrowszą opcją dla organizmu.

Kilogramy w dół

Ewa Drzyzga po wielu opiniach, artykułach czy raportach, zdecydowała się na zmianę nawyków żywieniowych, a główną wprowadzoną zasadą była całkowita eliminacja czerwonego mięsa z menu. Po wykluczeniu tego składnika, dziennikarka poczuła się zdecydowanie lepiej i lżej, co jest również widoczne na zewnątrz. Jednym ze skutków ubocznych tego wykluczenia, jest spadek masy ciała. Drzyzga prezentując się na szklanym ekranie telewizora, wygląda rewelacyjnie, a taka zmiana zdecydowanie jej służy.

Rakotwórcze czerwone mięso

Jedną z przyczyn z odstawienia z jadłospisu czerwonego mięsa przez Ewę Drzyzgę jest fakt, iż dany produkt jest rakotwórczy. Osoby spożywające dany składnik w nadmiarze, nie tylko są narażone na wystąpienie nowotworów, ale również zawału, wylewu czy miażdżycy.

Widzieliście reklamy tabletek na odchudzanie z Ewą Drzyzgą? To oszustwo!
ONS.pl
Newsy
Widzieliście reklamy tabletek na odchudzanie z Ewą Drzyzgą? To oszustwo!
Była prowadząca „Rozmów w toku” padła ofiarą oszustwa. Ktoś próbował sprzedać tabletki na odchudzanie reklamując je twarzą dziennikarki!

Twarz Ewy Drzyzgi została bezprawnie wykorzystana do promowania produktów na odchudzanie . Producent posunął się nawet do wymyślenia fikcyjnego wywiadu z dziennikarką, w którym miała ona deklarować skuteczność specyfiku. Nie dajcie się na to nabrać! „Dzień dobry pani Ewo. Od kilku dni wyświetla mi się reklama z panią. Czy ten lek naprawdę działa?”, „Coś czuję, że to oszustwo i wyłudzanie pieniędzy od ludzi. Czy pani stosowała ten lek?” – zapytały fanki Ewy Drzyzgi w wiadomościach prywatnych w mediach społecznościowych. Tabletki na odchudzanie z Ewą Drzyzgą O całym zdarzeniu dziennikarka opowiedziała portalowi wirtualnemedia.pl. Do czasu otrzymania wiadomości od internautów, nawet nie zdawała sobie sprawy, że jest twarzą tajemniczych tabletek. Producent reklamujący produkt jej nazwiskiem pokusił się nawet o zamieszczenie informacji o jej rzekomej wadze przed stosowaniem kuracji: – A ja nigdy publicznie nie podawałam swojej wagi i nigdy nie ważyłam 97 kg – wyjaśniła Drzyzga. Chociaż w przeszłości Ewa Drzyzga błyskawicznie schudła , za jej przemianą nie stał żaden cudotwórczy lek. O przemianie dziennikarki pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykyłów. Tajemniczy lek na utratę kilogramów Ewa Drzyzga zrobiła osobiste dochodzenie na temat leku firmowanego jej twarzą. Część stron, które wyskoczyły jej w wyszukiwarce, była w języku rosyjskim, jednak na żadnej nie mogła znaleźć „wywiadu”, którego rzekomo udzieliła. Ten wyświetlał się tylko w reklamach. Na stronach, na których można zakupić tabletki, nie podano nawet żadnego numeru telefonu. Dziennikarka opublikowała więc w swoich mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie z przestrogą. „Nie wierzcie reklamie preparatu ketomorin. Od...

Ela Romanowska
ONS.pl
Newsy
Ela Romanowska z „Rancza” zrezygnowała z 1 produktu. Kilogramy same znikały
Mimo intensywnej pracy zawodowej i wielu projektów można zadbać o siebie i swoje ciało. Doskonałym przykładem jest Elżbieta Romanowska. Aktorka z codziennej diety wykluczyła niektóre produkty, a waga sama leci w dół.

Elżbieta Romanowska jest  znana głównie z roli Joli w serialu „Ranczo” i „Barwy Szczęścia”. Aktorka występuje również na deskach teatru, w programach telewizyjnych, a także prowadzi swoje media społecznościowe, poprzez które utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Również za ich pośrednictwem pochwaliła się swoją metamorfozą. Ela Romanowska przyznała, że jej drogą do sukcesu są regularne posiłki i rower. Dieta Eli Romanowskiej Życie osoby publicznej jest związane z ciągłym byciem na świeczniku. Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z ceny popularności. Romanowska nie miała większych kompleksów ze swoim wyglądem, ale postanowiła zadbać o swoje zdrowie i kondycję, a to dodatkowo przełożyło się na zmianę sylwetki. Romanowska przyznała, że z codziennego jadłospisu wykluczyła mięso. Swoje żywienie w głównej mierze opiera na warzywach, owocach, rybach oraz niekiedy na owocach morza.  Dzięki temu zdecydowanie poprawiło się jej samopoczucie. Dieta przełożyła się również na wygląd, a kilogramy same zaczęły lecieć w dół. Dziś aktorka może pochwalić się lepszym zdrowiem i piękną sylwetką.  Czy eliminacja mięsa z diety jest zdrowa? Dieta wegetariańska, która eliminuje z codziennego jadłospisu mięso, ma korzyści. Wprowadzenie takiego żywienia zmniejsza wystąpienia: otyłości, cukrzycy, nowotworów, nadciśnienia i wielu innych. Należy jednak pamiętać, że dieta wegetariańska musi być odpowiednio zbilansowana. Przy zmianie sposobu odżywiania najlepiej skorzystać z pomocy dietetyki, który dobierze odpowiedni plan żywieniowy dostosowany do wieku, płci i stylu życia. Mięso w tradycyjnej diecie jest podstawowym źródłem białka. Decydując się na wykluczenie go z jadłospisu, należy zastąpić go inny składnikiem, aby dieta była kompletna. Dobrymi zamiennikami bogatymi w białko są...

Ewa Gawryluk
ONS.pl
Newsy
Ewa Gawryluk ma 55 lat, a wygląda na 35. Zdradziła jakich produktów nie je, by tak wyglądać
Czas biegnie nieubłaganie, co odznacza się również na cerze. Jednak w przypadku Ewy Gawryluk zegar chyba stanął w miejscu. Aktorka zachwyca nie tylko promiennym wyglądem, ale i piękną sylwetką. Ostatnio zdradziła, co robi by być w idealnej formie!

Świat blasku fleszy i show-biznesu rządzi się swoimi prawami. To wiadomo nie od dziś. Mimo braku z góry nakreślonego kanonu urody i wyglądu, jasne jest, że dla gwiazd ważne jest, by ich sylwetka była zgrabna. Swoją świetną formą od wielu lat może pochwalić się 55-letnia aktorka Ewa Gawryluk. Droga do aktorstwa Ewy Gawryluk Aktorka po zdaniu egzaminu dojrzałości w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w swoim rodzinnym Miastku, udała się do Łodzi, aby tam kontynuować edukację na wyższym szczeblu. W 1991 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera. Jeszcze w trakcie trwania studiów zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Wiatraki z Ranley”, zaś pierwsze kroki na deskach teatru postawiła w 1992 roku w sztuce Michaela Frayna „Czego nie widać”. Ewa Gawryluk ma na swoim koncie wiele ról serialowych, filmowych jak i teatralnych. Szerszej publiczności znana jest ze swojej roli Ewy Nowak-Hoffer w serialu „Na Wspólnej”. Można ją również zobaczyć w takich produkcjach jak „Dom”  „Słaba płeć?”, „Podatek od miłości”, „Król Przedmieścia” czy „Sztos”.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk) Jak Ewa Gawryluk dba o swoją sylwetkę? Zawód aktora wiąże się z różnymi konsekwencjami. Jest to działalność wymagająca bardzo dużo zaangażowania, czasu i odpowiednich predyspozycji, nie tylko związanych z radzeniem sobie ze stresem czy odpowiednim wykonywaniem swojego zadania. W pracy aktora bardzo...

Tamara Arciuch
ONS.pl
Newsy
Tamara Arciuch ma rewelacyjną figurę. To zasługa 1 rzeczy. Dzięki niej je i nie tyje
Tamara Arciuch to aktorka, która przez całą karierę zachwyca publiczność nienaganną sylwetką. Jak sama przyznała, nie stosuje żadnych diet, tylko regularnie robi jedną rzecz.

Zgrabna sylwetka i zdrowy organizm to cel większości osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe. To one zależą w głównej mierze od spożywanych produktów. W swoim składzie często zawierają różnego rodzaju dodatki konserwujące, ulepszacze czy inne barwniki niekorzystnie wpływające na ogół samopoczucia. Doskonale z definicji zdrowego odżywiania, zdaje sobie sprawę Tamara Arciuch, która od lat zachwyca zgrabną sylwetką.  Ścieżka zawodowa Tamary Arciuch Tamara Arciuch ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie w 1998 roku. Jednak na deskach teatru zadebiutowała już rok wcześniej wcielając się w postać Heleny w spektaklu „Pan Jowalski” Aleksandry Fredry, który był wystawiany w krakowskim Teatrze Ludowym. Poza tym występowała również w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na szklanym ekranie rozpoczęła karierę od zagrania w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy „Młode wilki 1/2”. Aktorka jest w głównej mierze znana z takich produkcji jak: „Niania”, „Halo Hans!”, „Adam i Ewa”, „M jak miłość” czy „Wesele” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. W międzyczasie brała udział w różnych projektach czy programach, przykładowo „Taniec z gwiazdami” bądź „Twoja twarz brzmi znajomo”. Sekret szczupłej sylwetki Arciuch  Tamara Arciuch jest mamą trojga dzieci, a mimo to, wciąż może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jest ona wynikiem odpowiednich nawyków żywieniowych, jakich trzyma się aktorka przez całe życie. Jak sama przyznała, nie lubi ściśle określonych diet, gdzie musi się im podporządkowywać. Zdecydowanie bardziej sprawdza się u niej zasada zdrowego odżywiania. Tamara Arciuch na rzecz mięsa, częściej wybiera ryby, a na jej...