Ewa Chodakowska zmieniła dietę i przybyło jej centymetrów. Fanki od razu je zauważyły
ONS.pl
Newsy

Ewa Chodakowska zmieniła dietę i przybyło jej centymetrów. Fanki od razu je zauważyły

Ewa Chodakowska od lat zachwyca świetną sylwetką i motywuje do zmiany innych. Fani zauważyli iż w ostatnim czasie, ciało trenerki nieco się zaokrągliło. Jak się okazuje wszystko jest sprawą diety.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 17, 2021

Zdrowe, świadome odżywianie i regularna aktywność fizyczna to działania pozwalające na uzyskanie pięknej sylwetki, ale również zachowanie dobrego zdrowia na lata. Jednak wiele osób, aby rozpocząć swoją drogę potrzebuje motywatora. Taką osobą jest Ewa Chodakowska, która od lat przeprowadza fantastyczne metamorfozy Polaków.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kariera Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska jest wszechstronną osobą. Po ukończeniu liceum w rodzinnym Sanoku udała się do Aten, by tam zdobyć uprawnienia trenera personalnego na Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. To właśnie w Grecji rozpoczęła swoją wielką przygodę z fitnessem, gdzie zaczęła trenować innych oraz układać liczne programy treningowe. 

Zobacz także

Fitnessowa rewolucja w Polsce

Trenerka po dłuższym pobycie w Atenach, postanowiła wrócić do kraju i właśnie tu zaprezentować nabyte umiejętności oraz doświadczenia. Początkowo nagrywała treningi, a później publikowała je w Internecie i występowała w programach śniadaniowych, jako ekspert fitness. Z czasem grono jej odbiorców rosło, a takie działania nie były wystarczające. Ewa Chodakowska postanowiła rozpowszechniać swoje autorskie programy treningowe na płytach DVD. Dzięki swojej działalności, do aktywności fizycznej przekonała miliony Polaków i większość z nich straciła zbędne kilogramy, odzyskała zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Projekty trenerki

Ewa Chodakowska nie spoczywa na laurach. Po sukcesie w telewizyjnych programach, a także płytach z treningami, postanowiła pójść o krok dalej. Założyła własną platformę z dostępem do wszystkich programów treningowych, dietą oraz psychologicznym wsparciem ekspertów. Organizuje treningi grupowe w całej Polsce czy ma swój własny catering dietetyczny dostępny w całym kraju. Ewa Chodakowska jest dziś jedną z ikon świata fitnessu i najbardziej pożądanych osobowości. 

Świetna sylwetka Chodakowskiej

Trenerka jest idealnym motywatorem do zmiany, gdyż swoim ciałem jest świetną reklamą własnych usług. Chodakowska od lat zachwyca sylwetką, która jest nienaganna i perfekcyjnie wyrzeźbiona. Wiele osób podejmując walkę z nadprogramowymi kilogramami, motywuje się jej efektami. Trenerka poprzez figurę jest wiarygodną osobą odnośnie autorskich treningów czy proponowanych diet.

Zmiany w diecie Ewy Chodakowskiej

W ostatnim czasie fani śledzący trenerkę w mediach społecznościowych zauważyli zmianę w jej figurze, a mianowicie dodatkowe centymetry w pewnych miejscach ciała. Ewa Chodakowska przyznała, że teraz jej priorytetem jest zbudowanie pośladków, toteż jednocześnie poczyniła zmiany w swoim codziennym grafiku. Chodakowska zmieniła przede wszystkim dietę na tą z większą ilością kalorii, dzięki czemu może zbudować odpowiednią proporcję ciała.

Czytaj także:

Komentarze