Edyta Pazura słucha tego podczas gotowania. Fani nie kryją zachwytu!
ONS.pl
Newsy

Edyta Pazura słucha tego podczas gotowania. Fani nie kryją zachwytu!

Edyta Pazura pochwaliła się wyjątkowymi umiejętnościami swojej najstarszej córki. Jak się okazuje, talenty małej Amelki pomagają jej mamie w gotowaniu!

Edyta Pazura, która do niedawna udzielała się w mediach społecznościowych, prowadziła dom i wspierała karierę swojego męża, postanowiła w tym roku wkroczyć do świata biznesu. Otworzyła więc markę odzieżową Sky&Soul.

Edyta podkreśla jednak, że moda, tak samo jak wcześniej wychowywanie dzieci czy oddawanie się swoim ulubionym zajęciom, to przede wszystkim jej pasje – a nie sposoby na zarobek.

Nigdy nie robię czegoś, dlatego że muszę, tylko dlatego że chcę… Gotowanie jest sztuką, nauka jest sztuką, czytanie jest sztuką, wychowywanie dzieci jest sztuką. Nie zawsze wszystko należy robić dla zysku.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Czego Edyta Pazura słucha przy gotowaniu?

Edyta Pazura jest także wielką fanką muzyki, a pasję tę często łączy z gotowaniem. Ostatnio pokazała swoim fanom, czego słucha podczas przygotowywania pysznego ravioli (małych pierożków we włoskim stylu). Okazało się, że dźwięki płynęły nie z głośników, a… z pianina, na którym gra córka Pazurów! Dziewczyna uprzyjemniała czas mamie wykonując utwory muzyki klasycznej.

Muzyka w tle to nie podkład, tylko Amelka tak pięknie mi gra, kiedy gotuję – pochwaliła się Pazura.

Amelia Pazura skończy w tym roku 12 lat – jak na swój wiek jest jednak wyjątkowo utalentowana, czego udowadnia nagranie zamieszczone przez jej mamę.

Edyta i Cezary Pazurowie i ich małżeństwo

Edyta Zając wyszła za Cezarego Pazurę 12 lat temu. Od tego czasu para uchodzi za jedno z najszczęśliwszych małżeństw polskiego show-biznesu. Chociaż nie stronią od mediów i kontaktu z fanami (np. poprzez media społecznościowe), sami wybierają, które aspekty swojego życia ujawnią, a które zostawią wyłącznie dla siebie.

Zobacz także

Małżeństwo Cezarego Pazury z 26 lat młodszą Edytą zdaje się być jego najtrwalszym związkiem – poprzednie dwa zakończyły się rozwodami. Para wychowuje obecnie swoje wspólne dzieci: Amelię, młodszego od niej o 3 lata Antoniego i 2-letnią Ritę.

Czytaj też:

Komentarze