Edyta Herbuś zawsze była mocno związana ze sportem. To właśnie jemu zawdzięcza nienaganną sylwetkę, umięśnione ciało i zdrowy wygląd. Przy wzroście wynoszącym 156 cm, aktorka nigdy nie mogła sobie pozwolić na dodatkowe kilogramy. Z biegiem lat, zaczęła dodatkowo wspierać swój organizm. Dzisiaj jej dieta skupia się głównie wokół… świeżych ziół.

Edyta Herbuś je dużo świeżych ziół

W jednym z wywiadów prezenterka przyznała, że sekret jej pięknego, szczupłego i umięśnionego ciała, stanowią między innymi świeże zioła. Edyta Herbuś dodaje je dosłownie do wszystkiego. Dzięki nim waży tylko 46 kilogramów.

Moje ulubione to mięta, kolendra, lubczyk, rozmaryn i melisa. Zjadam świeże zioła ze smakiem. Dodaję je do wszelkich potraw i do wody. To według mnie najlepsze kosmetyki upiększające. Swoimi właściwościami świetnie zastępują chemiczne środki – stwierdziła Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś uwielbia sport

Kobieta nie ukrywa, że piękne i jędrne ciało, to w zasadzie efekt uboczny jej życiowych pasji, które w głównej mierze dotyczą dyscyplin sportowych. 

To obowiązek każdej kobiety, żeby dbać o siebie, Was chłopaki również to dotyczy. Mój styl życia, moje pasje, rzeczywiście pozwalają mi, żeby systematycznie o siebie dbać. Jak najbliżej natury, jak najmniej chemii, lubić siebie słuchać, swojego organizmu, nie głodzić się, systematyczny trening, zdrowa dobra dieta, pięć posiłków dziennie nie za dużych.

Aktorka nie tylko tańczy, ale również jeździ na rowerze i dużo podróżuje. Jedną z jej wielu miłości stała się także joga.

Zobacz także:

Dla mnie joga stała się też częścią takiej filozofii życiowej, związanej ze zdrowym odżywianiem, z systematycznym treningiem i z życiem z pasją i to wszystko razem powoduje, że właśnie jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie wyciszonym, tylko właśnie bardzo doenergetyzowanym w naturalny sposób, taką swoją wewnętrzną mocą.

Fani są zachwyceni figurą Edyty Herbuś

Fani są zachwyceni figurą tancerki. Pod zdjęciami na Instagramie Edyty Herbuś, nie brakuje pochlebnych komentarzy. 

„Edytka coraz piękniejsza”, „Prześliczne ciałko”, „Piękna i zmysłowa”, „Cudownie Edytka wyglądasz”, „Zawsze piękna i sexowna, rozpalająca zmysły”, „Masz piękne nóżki”, Prześlicznie Pani wygląda”, „Nie dość że bardzo piękna to w dodatku bardzo kusząca i seksowna kobieta”, „Cudowne kształty ciała”.