Dorota Szelągowska zdradziła swój sposób na szczupłe ciało. Jest dosyć drastyczny, ale działa
ONS.pl
Newsy

Dorota Szelągowska zdradziła swój sposób na szczupłe ciało. Jest dosyć drastyczny, ale działa

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska, zachwyca szczupłą sylwetką! Jak przyznała, nie stosuje specjalnych diet, tylko jeden prosty patent. Jak widać działa i daje świetne efekty!
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 02, 2021

Szczupła, wysportowana sylwetka to kanon dzisiejszego piękna. Niektórzy dążą do niego mniej lub bardziej, ale każdy chce dobrze czuć się w swoim ciele. Do tego grona zdecydowanie należy Dorota Szelągowska. Projektantka przyznała, że nie nadaje się do stosowania diet. Swoją świetną figurę zawdzięcza jednemu patentowi. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kariera Szelągowskiej

Dorota Szelągowska swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła od prowadzenia programu młodzieżowego „Rower Błażeja”, którego w późniejszym czasie była wydawcą. Poza tym publikowała swoje felietony w wielu magazynach, a także pracowała na planach teledysków różnych muzyków. Celebrytka jest jednak znana w głównej mierze z prowadzenia takich programów telewizyjnych jak „Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty” czy „Domowe rewolucje”. Oprócz kariery medialnej, prowadzi również własne biuro projektowe.

Zobacz także

Dodatkowe kilogramy projektantki 

Celebrytka prywatnie jest mamą 20-letniego Antoniego oraz 3-letniej Wandy. Po urodzeniu drugiego dziecka, przez dłuższy czas zmagała się nadprogramowymi kilogramami, które powodowały złe samopoczucie Szelągowskiej. Gwiazda mimo różnych prób walki z nadmierną masą ciała, zawsze kończyła je w tym samym punkcie. Jak sama przyznała, nie jest osobą, która nadaje się do stosowania diet. 

Patent Szelągowskiej na utratę kilogramów

Dorota Szelągowska od pewnego czasu zachwyca świetną figurą. Niestety, nie jest ona zasługą morderczych treningów na siłowni czy rygorystycznej diety. Projektantka włączyła do swojego życia jeden patent, który jak widać po efektach, jest skuteczny. Mianowicie Szelągowska zrezygnowała z jedzenia po godzinie 18. To nieco ryzykowny sposób, aczkolwiek celebrytka zdecydowanie promienieje i ten trik jej służy. Pozbyła się nadmiaru kilogramów prostszą metodą niż drakońskie jadłospisy i mordercze treningi.

Zalety Intermittent Fasting 

Patent Doroty Szelągowskiej to nic innego jak Intermittent Fasting, czyli zastosowanie postu przerywanego. Polega on na spożywaniu posiłków w określonym przedziale czasowym, zaś w pozostałym organizm odpoczywa i regeneruje się. Ten trik niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak:

  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia cukrzycy typu II,
  • redukcja stanu zapalnego organizmu,
  • szybszy metabolizm,
  • dobry wpływ na układ sercowo- naczyniowy,
  • obniżenie ciśnienia krwi,
  • korzystny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej,
  • regulacja cukru we krwi.

Intermittent Fasting niesie ze sobą wiele korzystnych efektów, a przede wszystkim pozwala w łatwy sposób zrzucić zbędne kilogramy, czego idealnym przykładem jest Dorota Szelągowska.
 

Czytaj także:

Komentarze