Magda Gessler restauracje
ons
Newsy

Dlaczego pączki u Magdy Gessler kosztują krocie? Powodem tej ceny są oczywiście…

Magda Gessler nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilę. Po tym jak otworzyła knajpy wbrew groźbom rządu, teraz zszokowała ceną pączków.
Hubert Rój
styczeń 29, 2021

Znana restauratorka w obliczu koronawirusa poszukała innych możliwości zarobku. Jeszcze przed świętami Gessler szokowała cenami na świąteczne wyroby w swoich delikatesach.

Internetowy sklep „U Fukiera” oferował bigos i gołąbki w cenach doprawdy z kosmosu. Wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek, a Magda…

A Gessler oczywiście znowu wprawiła w osłupienie swoich fanów i potencjalnych klientów. Pączki w jej cukierni Słodki…słony będą sprzedawane po 8 zł. Za sztukę!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Pączki Magdy Gessler

Kiedy zobaczyliśmy tę cenę, z wrażenia musieliśmy na chwilę aż wstać z krzesła. Co sprawia, że Magda życzy sobie aż tyle pieniędzy za zwykłe ciastko z dżemem?

Po pierwsze chętni na pączki od Magdy Gessler będą musieli zapłacić za tak zwaną markę znanej restauratorki.

Nie ma co kryć, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” jest w naszym kraju prawdziwą wyrocznią, jeśli chodzi o kulinarne sprawy.

Zobacz także

Posiadaczka bujnych blond loków nie może pozwolić sobie na wizerunkową wpadkę. Dlatego też w swojej cukierni sprzedaje najwyższej jakości pączki.

Zanim za tę jakość zapłacą klienci, Magda musi zainwestować w najlepsze składniki do swoich pączków.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli są dobre składniki, to i danie wyjdzie dobre. Nie inaczej jest w przypadku smażonych łakoci celebrytki.

Do pączków z cukierni Gessler dodaje się ponoć tylko produkty najwyższej jakości. Zamiast margaryny masło, zamiast oleju do smażenia, tradycyjny smalec.

Oprócz tego – oczywiście ogromne ilości jajek. Tak, by pączki gwiazdy TVN-u były wspaniale żółte i niezwykle smaczne.

Pączki jak BMW

Zobaczcie jak okazale prezentuje się pączek od Magdy Gessler. Zwróćcie uwagę na ilość nadzienia. Robi wrażenie!

Jak zamieszanie z drogimi cenami komentuje sama zainteresowana? Magda Gessler odpowiedziała na to w charakterystycznym dla siebie stylu:

– Wyobrażasz sobie, że ktoś idzie do BMW i mówi, że to jest za drogie!? To jest kwestia prestiżu, jakości, miejsca, które wynajmujesz – tak Gessler wyjaśniła wygórowane ceny w swoich lokalach w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

A tak prezentują się inne wypieki ze znakiem jakości Magdy Gessler. Oto szarlotka z tej samej cukierni, w której za pączki zapłacicie 8 zł:

Komentarze