halina mlynkova dieta
ONS.pl
Newsy

Dlaczego Halinka Mlynkova jest taka szczupła? Gwiazda twierdzi, że to zasługa 1 rzeczy

Piosenkarka Halina Mlynkova znana jest ze swojego wyjątkowego głosu i szczupłej figury. Jak ona to robi?
Katarzyna Wyborska
marzec 12, 2021

W czasach największej popularności zespołu Brathanki (czyli 20 lat temu), Halina Mlynkova dopiero zdobywała sławę w Polsce. Wspaniały głos i piękna uroda szybko sprawiły, że wszyscy zaczęli mówić o piosenkarce.

Po tym, jak odeszła z zespołu, na jakiś czas zrobiło się o niej cicho. Mlynkova w końcu postanowiła jednak wrócić do show biznesu i rozpoczęła karierę solową. Jej pierwsze występy były szeroko komentowane głównie z jednego powodu – gwiazda była niesamowicie szczupła! Do tego stopnia, że fani zaczęli się martwić o jej zdrowie i posądzać o anoreksję. Jak było naprawdę?

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Obsesja na punkcie wagi

Przyjaciele Mlynkovej twierdzą, że wpływ na jej bardzo szczupłą sylwetkę miał jej ówczesny mąż, Łukasz Nowicki. Oboje dbali wtedy o idealną figurę i pilnowali swojej wagi, co według ludzi z ich otoczenia zaczęło przypominać obsesję. Jeden ze znajomych pary tak skomentował to w jednym z tygodników:

Nawzajem napędzają się w liczeniu kalorii. Obiad w ich towarzystwie to żadna przyjemność. Halinka z Łukaszem jedzą jak ptaszki. A gdy któreś z nich pofolguje zachciankom, zaczynają to komentować. Że niezdrowo, że za tłusto.

Dieta Haliny Mlynkovej

A jak jest dziś? Gwiazda ma 43 lata i zachwyca doskonałą figurą i płaskim brzuchem. Zarzeka się jednak, że wszystko jest kwestią genów i nie stosuje żadnej diety. Podobno próbowała się odchudzać z pomocą diety kilka razy, ale szybko rezygnowała, ponieważ praktycznie mdlała z głodu, o czym mówi w rozmowie z portalem internetowym:

To są przede wszystkim geny – ja nic szczególnego ze sobą nie robię. Jak się ustabilizuje moje życie zawodowe, to chciałabym wrócić do jogi. Nie umiem trzymać żadnej diety. Kończyłam po 3-4 godzinach, kiedy mdlałam już oczywiście z głodu. U mnie takie diety nie działają, muszę jeść normalnie.

Dziś Halina Mlynkova dba o zdrowie swoje i syna Piotra. Stawia na racjonalne odżywianie i zbilansowane posiłki zamiast restrykcyjnych diet. Ma rację?

Komentarze