Czy w tym roku opłaca się samemu smażyć pączki? Możecie mieć 25 własnych w cenie kilku z cukierni
Adobe Stock
Newsy

Czy opłaca się jeszcze samemu smażyć pączki? Sprawdźcie, ile kosztuje domowy pączek

Czy kupujecie czy pieczecie sami, zawsze ważne jest jedno: cena. Ceny pączków w sklepach, cukierniach i kawiarniach są bardzo różne, a ile kosztuje domowy pączek?

Ile kosztują pączki? W dyskontach i dużych sklepach możecie je dostać nawet w cenie  kilkudziesięciu groszy za sztukę, w większości cukierni – po kilka złotych. U Magdy Gessler w tym roku będą kosztowały nawet 13-15 zł. A ile kosztuje pączek zrobiony samodzielnie w domu? Jeden z dzienników dokładnie wyliczył koszt jednego pączka.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ile kosztuje domowy pączek?

Magazyn Fakt przeliczył cenę pączków przygotowywanych samodzielnie w domu. Wziął pod uwagę składniki wymienione w przepisie Lidla, dziennikarze wybierali najtańsze warianty potrzebnych produktów, według cen w sklepie internetowych Frisco.pl.

Kupowali oczywiście pełne opakowania np. 10 jajek, choć do ciastek potrzebowali jedynie 8 i cenę za 8 sztuk uwzględnili w wyliczeniu. Kupiono cały litr mleka, ale do pączków zostało zużyte jedynie 200 ml mleka i właśnie koszt 200 ml został dodany.

Autorzy badania z kupionych produktów przygotowali 25 sztuk pączków. Do ceny nie dodali jednak kosztów energii elektrycznej czy gazu, uznając je za drobną część kosztów, choć ci z was, którzy już zaczęli dostawać powiększone rachunki, pewnie nie zgodzą się, że to niewielka część kosztów przygotowania całego dania.

W cenie pączków nie zostały też uwzględnione koszty waszej pracy włożonej w przygotowanie ciastek, ale czy idąc na zakupy z myślą o zaopatrzeniu się w produkty na obiad, doliczacie do ich ceny koszty własnej pracy potrzebnej do jego ugotowania?

Ile więc kosztują pączki smażone w domu? Jak się okazało, smażąc 25 pączków, za jedno ciastko zapłacicie około złotówki.

Zobacz także
pączki fit przepis

Anna Lewandowska zdradziła przepis na pączki bez tłuszczu. Jeśli dbacie o linię po ich zjedzeniu nic nie pójdzie wam w biodra

Przepis na słodkie pączki z… ziemniaków. Doskonały sposób na wykorzystanie resztek z obiadu

Przepis na słodkie pączki z… ziemniaków. Doskonały sposób na wykorzystanie resztek z obiadu

Dlaczego różnica w cenie pączków w sklepach jest tak wielka?

Czy złotówka za domowe ciastko to dużo, czy mało? Jeśli porównujecie ją z cenami w dyskontach, to cena nie zrobi wielkiego wrażenia. Pamiętajcie jednak, że duże sieci często decydują się sprzedawać niektóre produkty bardzo tanio, licząc na to, że klienci, którzy przyjdą po pączki, kupią też inne produkty, a może zrobią nawet całe zakupy.

Nie zarabiają więc na pączkach, ale na zwiększonym ruchu klientów zainteresowanych tanimi pączkami. Mniejsze wytwórnie i cukiernie nie mogą sobie pozwolić na takie praktyki.

Różnicę w cenie wyznacza też jakość składników. Magda Gessler, restauratorka prowadząca między innymi kawiarnie „Słodko słony”, wyjaśniała w rozmowie z portalem Plejada.pl, z czego wynika bardzo wysoka cena jej pączków.

- Kilogram mrożonych malin kosztuje 30 zł. Mrożonych, a nie świeżych. A nasze ciasta są ze świeżych owoców, wszystko robione jest tego samego dnia, nic nie jest odgrzewane. Wszystkie produkty są sprowadzane od najlepszych dostawców, używamy wiejskich jaj, mąki z młyna, prawdziwego smalcu, na którym smażymy pączki.

- Konfitowana skórka pomarańczy jest robiona przez naszych cukierników, nigdy nie kupujemy gotowców. Pączki w "Słodkim Słonym" są zawsze świeże, smażymy je co godzinę.

Przed zbliżającym się tłustym czwartkiem każdy sam zdecyduje czy kupi tanie pączki w dyskoncie, nieco droższe w lokalnej cukierni, droższej kawiarni, a może usmaży je sobie sam w domu.

Źródło: Fakt.pl, plajada.pl

Znamy ceny pączków u Magdy Gessler. znacznie drożej niż w zeszłym roku......
ONS.pl, Instagram/U Fukiera
Newsy
Znamy ceny pączków u Magdy Gessler. Kosztują dużo drożej niż w zeszłym roku
Zastanawiacie się na ile pączków będzie was stać w tym roku? Jeśli zamiast zajadać się pączkami, będziecie mogli zjeść tylko jednego, nie martwcie się. Będzie z tego inna korzyść.

Magda Gessler prowadzi kilka restauracji w całej Polsce, jednak ta najbardziej znana, to warszawska restauracja mieszcząca się na rynku Starego Miasta, „U Fukiera”. Z powodu karnawału, restauracja od początku tygodnia promuje swoje nowe słodkości, które będzie sprzedawać do samego tłustego czwartku. Nie uwierzycie, ile kosztuje jeden pączek. Podwyżki w restauracji Magdy Gessler dużo wyższe niż inflacja Trzeba przyznać, że pączki sprzedawane przez Magdę Gessler, wyglądają zjawiskowo. Są miękkie, mięsiste i pachnące. Ciastkarze wyraźnie nie żałowali ani lukru, ani dodatków. Pączki możecie kupić w wersjach: Z wiśnią Z różą Z malinami Sprzedawane są w delikatesach przy restauracji „U Fukiera” oraz na świąteczno-noworocznym straganie. W tym roku kosztują aż 13 zł za sztukę. To dużo drożej niż w zeszłym roku, gdy można było je kupić, w zależności od wersji, w cenach od 8 do 11 zł. To oznacza, że restauratorka postanowiła podnieść ceny o 60 proc, porównując ceny do najtańszych zeszłorocznych wersji, i o 20 proc. jeśli porównamy bieżącą cenę do tej wyższej, za jaką sprzedawała w zeszłym roku. To znacznie więcej niż wynosi obecna inflacja. Przypominamy, Główny Urząd Statystyczny ogłosił, że inflacja w grudniu wyniosła 8,6 proc.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez „U Fukiera” Magda Gessler (@u.fukiera) Po ile pączków zjecie w tłusty czwartek w tym roku? O tym dlaczego pączki sprzedawane przez Gesslerów są tak drogie, opowiadała portalowi...

Katarzyna Bosacka krytykuje dyskontowe pączki i radzi, gdzie kupić te prawdziwe
ONS.pl/AdobeStock
Newsy
Katarzyna Bosacka krytykuje dyskontowe pączki i radzi, gdzie można kupić te prawdziwe
Planujecie kupić w tym roku pączki z supermarketu? Lepiej tego nie róbcie. Katarzyna Bosacka wyjaśnia, dlaczego.

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. To jedyna taka okazja w roku, by bez wyrzutów sumienia objadać się pączkami, faworkami i innymi słodkimi wypiekami. Gdzie szukać najlepszych pączków? Katarzyna Bosacka ostrzega, by nie kupować ich w dyskontach. Dlaczego? Katarzyna Bosacka krytykuje dyskontowe pączki Katarzyna Bosacka od lat edukuje Polaków w kwestii zdrowego odżywiania. Doradza nie tylko, jak gotować, ale też jak  kupować produkty, które są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie, dziennikarka poruszyła temat zbliżającego się tłustego czwartku i pączków. Jej zdaniem, tych lepiej nie kupować w dyskoncie. Dlaczego? - Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Supermarkety i cukiernie ruszają z masową produkcją pączków – rozpoczęła swój wpis Katarzyna Bosacka dodając, że dobrych pączków lepiej nie szukać w supermarketach: - W większości sklepów prawdziwego pączka nie uświadczycie - napisała.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka) Katarzyna Bosacka ostrzega przed tanimi pączkami Planujecie kupić pączki w popularnym dyskoncie? Lepiej tego nie róbcie. Okazuje się, że są one smażone w rakotwórczej fryturze, a następnie mrożone i odgrzewane w sklepie: - (...) są wcześniej przygotowywane w całości, smażone, nadziewane, oblane pomadą (posypane cukrem) i zamrażane. Dopiero w sklepie się je rozmraża i wtedy trafiają na półkę – wyjaśniła. Z czego powinien być...

Po czym poznać najlepsze pączki? Sprawdźcie te 3 rzeczy szczególnie jeśli chcecie zjeść 1, a nie górę pączków.
Adobe Stock
Newsy
Po czym poznać najlepsze pączki? Sprawdźcie, by i nie dać się nabrać i nie popełnić błędu w sklepie
Czy uwierzycie, że idealne pączki wcale nie są… idealne? Pomożemy wam rozpoznać pączka jak marzenie. Ma trzy charakterystyczne cechy.

Zawsze wtedy gdy pojawia się okazja do zjedzenia dużej ilości słodyczy, stajemy przed dylematem czy jeść, czy nie. Zastanawiacie się pewnie też ile trzeba będzie ćwiczyć, biegać, jeździć na rowerze czy pływać, żeby spalić taką ilość kalorii. Mamy dla was „złoty środek”: zjedzcie jednego pączka, ale za to wybierzcie tego najlepszego. Podpowiadamy jak rozpoznać pączka najwyższej jakości. Jaki kolor powinien mieć pączek? Wybieracie zawsze ciemne, mocno podsmażone, prawie brązowe pączki obficie polane lukrem? To błąd. Pączki nie powinny być ciemne. Taki kolor wskazuje, że mają dużą ilość szybko karmelizującego cukru i są przesmażone. Zamiast tego sięgajcie po złociste, jasne pączki, które może nie wyglądają tak dobrze pod lukrem, bo różnica kolorów pomiędzy ciastkiem a polewą nie jest wyrazista, ale to właśnie takie pączki mają najlepszy, delikatny smak. I to właśnie tak, z wyczuciem, powinny zostać usmażone najlepszej jakości pączki. Jaki kształt powinien mieć pączek? Myślicie, że pączki powinny być okrągłe i jednolicie wysmażone? To nieprawda. Ręcznie robione pączki nigdy nie będą miały idealnego kształtu, tak jak te wytwarzane masowo. Pączek powinien być lekko spłaszczony, a pośrodku powinien mieć jasną obwódkę. Ta obwódka to dowód na ręczne smażenie rzemieślniczych wyrobów. Powstaje tuż nad powierzchnią oleju, w którym smażą się ciastka. Jeśli ilość oleju jest dobrze dobrana, po usmażeniu obu stron, na środku ciastka pozostanie jaśniejsza obwódka. To pączki masowo wytwarzane mają idealny kształt, bo pochodzą z formy oraz idealny kolor, bo są obracane wielokrotnie podczas smażenia. Te rzemieślnicze, najlepsze w smaku i po prostu idealne, Poznacie je właśnie po tym, że… nie są idealne na pierwszy rzut oka....

Ile kosztują pączki w Lidlu, Biedronce czy Żabce? Porównujemy ceny najpopularniejszych sklepów
AdobeStock/AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Ile kosztują pączki w Lidlu, Biedronce czy Żabce? Porównujemy ceny w  najpopularniejszych sklepach
W tłusty czwartek Polacy zjedzą około 100 milionów pączków. Sprawdźcie, w którym sklepie dostaniecie je w najlepszej cenie.

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Planujecie kupić w tym roku gotowe pączki? Sprawdźcie, ile zapłacicie za nie w najpopularniejszych polskich sklepach i wybierzcie ofertę, która najbardziej odpowiada waszym wymaganiom. Ile kosztują pączki w popularnych dyskontach? Tłusty czwartek już za trzy dni. Jeśli nie macie czasu na samodzielne usmażenie pączków, faworków czy innych smakołyków, kupcie gotowe. Gdzie dostaniecie je najtaniej? Porównujemy przykładowe ceny podane przez sklepy. Ile kosztują pączki w Lidlu? Odstraszają was ceny pączków w cukierniach? Wybierzcie się do Lidla. Tam kupicie pączki o wiele taniej. W ofercie znajdziecie m.in.: donuta confetti za 1,60 zł faworki 200 g za 5,70 zł pączka z nadzieniem czekoladowym za 2,08 zł mini-pączki z nadzieniem karmelowym 240 g za 7,60 zł wegańskie pączki za 2,27 zł/110 g/1 szt. donuty warzywne (o smaku zielonej herbaty, dyni, buraka i marchewki) za 2,89 zł/1 szt. pączki premium z nadzieniem malinowym i liofilizowanymi truskawkami za 3,32 zł/125 g/1 szt. pączki z nadzieniem wiśniowym i pistacjami za 3,80 zł/125 g/1 szt. Ceny pączków w Biedronce Biedronka proponuje swoim klientom zakup promocyjnych produktów, z których możecie przygotować pączki sami w domu. Oprócz tego z gotowych wyrobów warto zwrócić uwagę na takie produkty jak: pączek z nadzieniem kakaowym, 80 g - 1,70 zł pączek E.Wedel, 85 g - 2,37 zł Pączek z nadzieniem truskawkowym i agrestem, 75 g - 1,99 zł Pączek z nadzieniem (podłużny), 95 g - 1,65 zł Pączek malinowy z wiórkami białej czekolady, 72 g - 1,99 zł Pączek z nadzieniem karpatkowym, 90 g - 2,37 zł  Pączek z nadzieniem o smaku różanym, 73 g - 1,99 zł Pączek Love, 88 g - 1,99 zł Pączek z...