Croissant we Wrocławiu za 8 złotych. Nie uwierzycie, ile ten sam rogalik kosztuje w Paryżu
AdobeStock
Newsy

Croissant we Wrocławiu za 8 zł. Nie uwierzycie, ile taki sam rogalik kosztuje w Paryżu

8 złotych za rogalika to dużo? Poczekajcie, aż sprawdzicie, ile kosztuje we Francji.

Horrendalnie wysokie ceny, jakie można zobaczyć w polskich cukierniach, kawiarniach czy restauracjach już powoli przestają kogokolwiek dziwić. Zaczynamy przyzwyczajać się do ogromnej drożyzny i uświadamiamy sobie, że coś tu jest nie tak dopiero w momencie, gdy porównamy polskie ceny z zagranicznymi.

Nierzadko okazuje się, że są one takie same, a nawet niższe niż w Polsce. A przypomnijmy, że na zachodzie Europy zarabia się więcej, niż w naszym kraju, więc ceny te nie są tak odczuwalne dla portfela jak tutaj. Kolejnym przykładem niezrozumiałej różnicy cen między Polską a innymi europejskimi krajami są słodkie bułki - a dokładniej croissant. 

Powalająca cena rogalika we Wrocławiu

Rafał Mundry, ekonomista wybrał się do wrocławskiej cukierni kupić kilka słodkich bułek. Mężczyzna na widok cen był tak zszokowany, że zrobił zdjęcia i natychmiast pochwalił się nimi na Twitterze. 2 lipca za zwykłą jagodziankę z kruszonką i lukrem trzeba było tam zapłacić aż 16 złotych!

Inni użytkownicy Twittera zaczęli się dzielić zdjęciami ze swoich okolicznych cukierni. Gdzieniegdzie ceny jagodzianek były jeszcze wyższe - rekordowa wynosiła 23 złote za sztukę. Jeden z komentujących przytomnie zauważył, że osoba pracująca za najniższą krajową pensję musi pracować aż godzinę i 15 minut, by kupić sobie taką jagodziankę. 

Ale nie wszędzie ceny są tak dramatyczne. Jedna z użytkowniczek napisała, że w Radomiu jagodzianki kosztują 3,50 zł i zastanawia ją, z czego wynika cena tych bułek we Wrocławiu. 

Zobacz także
Zupa nic u Magdy Gessler za prawie 50 zł. Restauratorka znów tłumaczy się z wysokich cen

Zupa nic u Magdy Gessler za prawie 50 zł. Restauratorka znów tłumaczy się z wysokich cen

Ceny w sklepach osiągają wyżyny absurdu? "Zwykła bułka 1,20 zł"

Ceny w sklepach osiągają już wyżyny absurdu? „Zwykła bułka 1,20 zł" - skarży się internauta

Droższy niż paryski croissant

Ekonomista chciał się skusić nie tylko na jagodziankę i przedstawił ceny innych produktów w tej samej piekarni. Drożdżówka z serem, rabarbarem i kruszonką kosztowała 8 złotych, bułka z mascarpone 8,50 zł, a bułka z kremem pistacjowym rekordowe 15 złotych.

Jednak najbardziej zadziwiająca dla eksperta była cena croissanta. Cena tego rogalika z delikatnego, francuskiego ciasta wynosiła w odwiedzonej przez niego piekarni 8 złotych. Mundry zauważył przytomnie, że przy okazji podróży do Paryża, w którym był 3 tygodnie temu, również wybrał się do piekarni po bułki i tam prawdziwy paryski croissant kosztował 1,10 euro, czyli około 5 złotych. Z czego wynika taka różnica cen? 

Źródło: @RafalMundry/Twitter 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Cena 1 papryki w Auchan zwali was z nóg. Przepaść pomiędzy cenami z 2021 a 2020 roku jest ogromna
AdobeStock
Newsy
Cena 1 papryki w Auchan zwala z nóg. Przepaść pomiędzy cenami z 2021 a 2020 roku jest ogromna
Kto przepada za papryką, ten powinien zacząć inwestować we własny ogródek – wyjdzie taniej niż papryka ze sklepu.

Jeśli to wy odpowiadacie w domu za zakupy spożywcze, to na pewno dawno zauważyliście, jak strasznie podrożały warzywa i owoce. W ostatnim czasie ceny tych produktów osiągnęły absurdalny poziom i taniej jest kupić mięso niż warzywa! A będzie tylko gorzej. Ceny czerwonej papryki już przerażają. Czyżby warzywa stawały się coraz szybciej towarem luksusowym? Ekonomista wyjaśnia co jest przyczyną takiego wzrostu cen i jak długo to potrwa. Niestety, nie ma dobrych wieści! Ceny papryki Jednym z towarów, który kosmicznie podrożał w ostatnim czasie jest papryka czerwona. Jeszcze rok temu można było ją kupić w miarę rozsądnej cenie, ale to co się teraz dzieje przyprawia o ból głowy.  Jeden z klientów sieci Auchan udostępnił zdjęcie ceny papryki czerwonej , która teraz  w sklepach Auchan wynosi blisko 28 złotych za kilogram ! Co daje prawie 8 złotych za jedną, średniej wielkości paprykę. Dlaczego jest tak strasznie drogo? Ekonomista Marek Zuber w rozmowie z portalem informacyjnym odniósł się do cen papryki: Przede wszystkim jest to jednak kwestia niskiej podaży. Choć zbiory papryki w Hiszpanii będą trwały do końca kwietnia, już teraz widzimy, że będą bardzo marne. Przyczyniły się do tego niekorzystne warunki pogodowe - burze, mrozy. Przez to, że tak mało jest tej papryki, po raz pierwszy od lat, ceny w hiszpańskich hurtowniach przekroczyły 5 euro. Specjalista zauważył, że jeszcze rok temu cena kilograma papryki w hurtowni wynosiła 1 euro, co oznacza wzrost cen aż o 500 procent! Jeśli spojrzymy, że w zeszłym roku można było kupić paprykę za 1 euro, to widzimy 500 proc. wzrost cen. Papryka będzie jeszcze droższa To nie koniec złych wieści. Ekonomista twierdzi, że sytuacja na rynku jest tak beznadziejna, że być może niedługo cena kilograma papryki wyniesie nawet 50 złotych!...

Ile kosztuje najdroższy chleb na świecie? Niektórym opadną z wrażenia szczęki
Flickr
Newsy
Ile kosztuje najdroższy chleb na świecie? Niektórym opadną z wrażenia szczęki
W Hiszpanii pieką chleb, którego cena może przyprawić o palpitacje serca. Na tak wielki wydatek pozwalają sobie tylko okropnie bogaci rosyjscy oligarchowie i szejkowie, którzy zamawiają go ponoć na wesele swoich dzieci...

Najdroższy chleb na świecie pieką w Hiszpanii, w rejonie Andaluzji. Jego cena robi wrażenie. To aż 1480 euro, czyli ok. 6600 zł. Za co hiszpańscy piekarze liczą sobie aż tak dużo? Mówimy przecież o ledwie 400-gramowym bochenku. Rzućmy okiem na jego skład. Mąka z komosy ryżowej, nasiona chia, suszone pomidory, twarda, krystalicznie czysta woda z dziewiczych gór Algatocin i przede wszystkim jadalne srebro i złoto… Do tego doliczyć przede wszystkim jednak prestiż łechcący ego jedzących go wszystkich snobów tego świata… Kto może pozwolić sobie na najdroższy chleb na świecie? Kto może pozwolić sobie na taki wydatek i taką chlebową ucztę? W grę wchodzą tylko najbogatsi. Średnia krajowa netto w Polsce wynosi w tym roku 3795 zł. Nawet małe dziecko będzie w stanie wyliczyć, że na zakup hiszpańskiego chleba przeciętny Polak powinien pracować 2 miesiące. Dziennikarze jednego z dzienników wyliczyli nawet, że na tak wytworny andaluzyjski bochenek, polski emeryt z minimalnym comiesięcznym świadczeniem musiałby odkładać przez 6 miesięcy. Zgroza. I my także postanowiliśmy się nieco pobawić w małe matematyczne ćwiczenia. Z naszych mozolnych rachunków wynika, że za jeden najdroższy bochenek chleba na świecie otrzymać można: Około 2200 sztuk klasycznego polskiego, pszenno-żytniego chleba (przyjęliśmy cenę 3 zł za półkilogramowy bochenek) Około 16 500 bułek-kajzerek w cenie 40 groszy za sztukę Około 3300 maślanych rogalików francuskich, czyli croissantów (cena: ok. 2 zł) O ile wzrosła cena najdroższego chleba świata w ostatnich latach? Warto dodać, że hiszpańscy piekarze piekący najdroższy chleb na świecie od wielu już lat robią wszystko, by nikt nie zagroził odebraniu ich wypiekowi palmy pierwszeństwa w kwestii ceny. Dlaczego? Wzrost cen andaluzyjskiego...

Egzotyczne mango tańsze od polskich truskawek. Co się dzieje z cenami?
AdobeStock
Newsy
Egzotyczne mango tańsze od polskich truskawek. Co się dzieje z cenami?
W tym roku wysoka cena truskawek utrzymuje się rekordowo długo. Dlaczego?

W tym roku ceny podstawowych produktów spożywczych, zwłaszcza owoców, zdecydowanie szokują. Jeszcze niedawno ceny czereśni były tak rekordowe, że raczej mało kto decydował się je kupić. Drogie są także truskawki. Teraz ceny tych owoców spadły i można kupić kilogram truskawek za 14-20 złotych, w zależności od miasta i miejsca, w którym są sprzedawane. Wciąż jednak nie są to niskie ceny. Co więcej, obecnie kilogram polskich truskawek kosztuje więcej, niż na przykład kilogram mango, egzotycznych owoców sprowadzanych z ciepłych krajów! Dla porównania, cena kilograma mango to zaledwie 7 złotych. Dlaczego w tym roku panuje taka drożyzna na rynku owoców i warzyw? Dlaczego truskawki są drogie? Jednym z powodów wysokich cen truskawek zdaniem eksperta jest stosunkowo chłodna wiosna. Podaż jest bardzo skromna. Dziś około 7 rano zabrakło już truskawki na rynku. Układ pogodowy nie pomaga roślinom nadgonić wiosennego opóźnienia w wegetacji, szczególnie zimnych nocy. Objawia się to nadal wysokimi cenami – powiedział Maciej Kmera, ekspert rynkowy z warszawskich Broniszy Dziś średnia cena truskawek w hurcie to 11 złotych, podczas gdy rok temu była ona o wiele niższa i wynosiła 7,50 zł, w tym samym okresie. „To, co się dzieje z tymi cenami, to chore” Jednak okazuje się, że chłodna wiosna to nie jedyna przyczyna wysokich cen truskawek w tym roku. Dyktują je także kupcy, którzy chcą jak najwięcej zarobić. Jacek Witkowski, właściciel plantacji Grodziec w gminie Czerwińsk nad Wisłą, mówi o tym, jak sprzedawcy truskawek windują ceny. Nie są one bowiem tak drogie w hurcie – to kupcy sprzedają je po bardzo wysokich cenach. Wczoraj kupcy kupowali truskawki po 7-5 zł za kilogram, a dziś ten sam kilogram oferują swoim klientom za 17 czy nawet 20 zł. Z pewnych...

kotlety mielone przepis
AdobeStock
Newsy
Kotlety tańsze od ziemniaków! Warzywa coraz droższe, wędlina tańsza. Co tu się dzieje?
Ceny żywności w Polsce stale rosną. Doszło do tego, że warzywa takie jak np. ziemniaki stały się… droższe od mięsa!

W ciągu ostatnich 14 dni ceny ziemniaków poszły w górę aż o 8 proc. W tej samej chwili minimalnie spadły ceny mięsa. W wyniku tych zmian ziemniaki stały się droższe od mięsa! Jak do tego doszło? Ceny warzyw znowu rosną Analizę najnowszych cen podstawowych produktów spożywczych przeprowadziła redakcja „Faktu”. Okazuje się, że największy wzrost zanotowały ceny warzyw , a także ryżu czy kawy. Spadły za to ceny mięsa, z którego przygotowuje się kotlety: zarówno te drobiowe, jak i wieprzowe. Tańsze są też wędliny. Wzrosły jednak ceny najpopularniejszych warzyw takich jak: Ziemniaki Pomidory Marchew Wyjątkowo drogie są w tym roku także wszelkie warzywa sezonowe. Informowaliśmy o tym w zeszłym tygodniu (czytaj: Nowalijki w zastraszających cenach ). Wiele warzyw w tym roku sprzedawanych jest po znacznie wyższych cenach niż rok temu. Przykładowo, rabarbar kosztował w zeszłym roku ok. 4 zł za kilogram – w tym momencie jest to koszt rzędu 8-9 zł za kg. Szokujący jest także fakt, ile kosztują polskie szparagi  czy fasolka szparagowa. O tej samej porze w 2020 roku pęczek szparagów kosztował ok. 10-12 zł. W tym trzeba już zapłacić za niego nawet 18-19 zł. Wśród niezależnych, małych sprzedawców, którzy skupują warzywa od lokalnych farmerów, ceny fasolki szparagowej sięgają nawet 69 zł za kilogram! Dla porównania, w zeszłym roku cena ta o tej porze wynosiła dokładnie połowę: 35 zł. Na wzrost cen nowalijek mają wpływ przede wszystkim przedłużająca się zima, ale także inflacja.  Wielu ekspertów finansowych przeanalizowało ceny produktów spożywczych, ale także usług, odzieży czy transportu – okazuje się, że Polacy mogą sobie pozwolić na coraz mniej wydatków w granicach tej samej pensji.  Czytaj...