„Córka chowała przede mną czekoladę”. Trudne chwile Justyny Pochanke po odejściu z TVN
ONS.pl
Newsy

„Córka chowała przede mną czekoladę”. Trudne chwile Justyny Pochanke po odejściu z TVN

Mało kto wiedział o tym, jak trudne były ostatnie miesiące pracy Justyny Pochanke w „Faktach”. Dziennikarka zwierzyła się prasie ze swoich traumatycznych przeżyć. Dochodziło do tego, że córka chowała przed nią słodkości!

Przez długie lata Justyna Pochanke była twarzą „Faktów TVN”. Po odejściu ze stacji Kamila Durczoka w dość kontrowersyjnych okolicznościach, to właśnie Pochanke wzięła na siebie rolę głównej postaci jednego z największych serwisów informacyjnych w polskiej telewizji.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Dlaczego Justyna Pochanke odeszła z TVN-u

Po długim czasie nieustannego pozostawania na świeczniku, dziennikarka w końcu rozstała się z TVN-em. 49-latka opuściła redakcję „Faktów” razem ze swoim mężem, Adamem Pieczyńskim. Po niecałym roku od odejścia, Pochanke podzieliła się z jednym z tygodników szczegółami rozstania ze swoim długoletnim pracodawcą.

Ze słów dziennikarki jasno wynika, że ostatnie miesiące pracy w telewizji mocno dały się jej w kość. Na antenie widzowie mogli zobaczyć uśmiechniętą, zawsze profesjonalną i świetnie przygotowaną prowadzącą. Tymczasem to co, działo się już poza anteną, pozostawało tajemnicą Pochanke.

Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – powiedziała szczerze Pochanke.

Zobacz także
Monika Olejnik zajada się „bułką wegańską-bezpartyjną”. Doceniacie poczucie humoru?

Monika Olejnik zajada się „bułką wegańską-bezpartyjną”. Doceniacie poczucie humoru?

Krystyna Czubówna zdradziła, ile zarabiała w TVP. Taka kwota nie starczyłaby na zakupy w Lidlu

Krystyna Czubówna zdradziła, ile zarabiała w TVP. Taka kwota nie starczyłaby na zakupy w Lidlu

Dlaczego córka zabraniała Justynie Pochanke czekolady?

Wielką rolę w pomocy 49-letniej dziennikarce w przełamaniu kryzysu odegrała jej rodzina. Podobno mąż miał dziennikarkę „zamykać w sypialni na klucz”, z kolei córka postanowiła, że będzie chowała przed matką czekoladę, w której zatracała się w kryzysowych momentach pani Justyna.

Od głośnego odejścia minął już prawie rok. W tym czasie dziennikarka wraz z mężęm wyprowadziła się do Hiszpanii. Para mieszka w Marbelli. Justyna Pochanke odpoczywa od dziennikarstwa. W wolnych chwilach skupia się ponoć na pisaniu książki dla dzieci.

Czytaj także:

Krystyna Czubówna zdradziła, ile zarabiała w TVP. Taka kwota nie starczyłaby na zakupy w Lidlu
ONS.pl
Newsy
Krystyna Czubówna zdradziła, ile zarabiała w TVP. Taka kwota nie starczyłaby na zakupy w Lidlu
Praca w mediach, a zwłaszcza telewizji wiążę się z pewnego rodzaju prestiżem. Jak się okazuje nie równa się to do otrzymywanych zarobków. Krystyna Czubówna zdradziła, ile otrzymywała wypłaty pracując w TVP.

Media to obecnie największe źródło informacji. Są wszędzie, w każdym zakątku świata i relacjonują najważniejsze wydarzenia. Nic dziwnego, iż dla większości kojarzą się z prestiżem. Jednym z kanałów przekazywania wiadomości jest telewizja.  Krystyna Czubówna pracowała w TVP Krystyna Czubówna swoją karierę telewizyjną rozpoczęła w TVP2, gdzie przez wiele lat prowadziła wydanie „Panoramy”. Była wówczas jedną z popularniejszych i rzetelniejszych dziennikarek, za co otrzymała również szereg nagród. Stanowisko w danej stacji telewizyjnej porzuciła poprzez niskie zarobki, nieporównywalne do wykonywanej pracy. Ile zarabiała Krystyna Czubówna w TVP?  O pracy i dochodach Krystyna Czubówna podzieliła się w jednym z tygodników. Na jego łamach przyznała, iż wypłata z telewizji nie była wystarczająca. Prezenterka była zmuszona do poszukiwania innych źródeł dochodu, aby móc utrzymać siebie i dziecko. „Życie w telewizji jest bardzo trudne. Wiele razy przymierzałam się do odejścia i zawsze górę brały sentymenty. Bardzo lubię pracę zespołową i identyfikuje się z zespołem. A po 2000 roku nasz zespół zdziesiątkowano! Nie było już żadnej kotwicy, która by mnie tam trzymała”- szczerze przyznała Czubówna. Lektorka zdradziła również, ile wynosiła wypłata. Miesięczna pensja to było kilkaset złotych, zaś za prowadzenie wydania „Panoramy” oraz siedmiogodzinny dyżur otrzymywała 300 złotych. Nieproporcjonalna wypłata Stawka proponowana w telewizji publicznej wiele osób może zaskoczyć. Praca na pełen etat, prowadzenie wydania wiadomości oraz dyżury to dość wymagające działania, które nie były wówczas docenione poprzez odpowiednie wypłaty. Jak sama Krystyna Czubówna...

Anita Werner ma ciało doskonałe. Zrezygnowała z jedzenia dwóch tradycyjnych produktów
ONS.pl
Newsy
Anita Werner ma ciało doskonałe. Zrezygnowała z jedzenia dwóch tradycyjnych produktów
Prowadząca Faktów TVN od lat zachwyca niezmiennie idealną sylwetką. To efekt nie tylko regularnych ćwiczeń w pocie czoła, ale i odpowiednio dobranej diety.

Dziennikarka skończyła właśnie 43 lata. Tymczasem figury zazdroszczą jej nawet dziewczyny młodsze o 20 lat. Jaki jest przepis Anity Werner na zawsze perfekcyjną formę? Nie zgadlibyście, czemu dziennikarka zawdzięcza taki wygląd. Jak wyglądała kariera Anity Werner? Po zdaniu matury w jednym z łódzkich liceów chyba nawet sama 19-letnia Anita nie spodziewała się, w jaki sposób potoczy się jej życie. Zaraz po uzyskaniu świadectwa dojrzałości, Werner rozpoczęła studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku kulturoznawstwo. Wiązało się to z jej zainteresowaniami. Młoda Anita upodobała sobie szczególnie film. Jej pierwsza styczność z kinematografią miała miejsce już w trakcie nauki w liceum. 17-letnia Werner wystąpiła w jednym z filmów Władysława Pasikowskiego. Najbardziej zapamiętany został z kolej jej występ w polsatowskim serialu „Zostać miss”. Werner miała wtedy zaledwie 21 lat. I wówczas postanowiła także zrezygnować ostatecznie z dalszych prób podbijania świata filmu. Swoje miejsce na ziemi Anita Werner znalazła dopiero w telewizji. Po krótkim epizodzie w sportowej stacji Wizja Sport, młoda adeptka dziennikarstwa przeniosła się do TVN. Z niebiesko-żółtą stacją związana jest od samego jej powstania. „Małżeństwo” Werner i TVN przeżyło w tym czasie już razem wiele zakrętów i sukcesów. Skoro już jesteśmy przy wątkach matrymonialnych, winni jesteśmy wam zdradzić co nieco z prywatnego życia prezenterki Faktów TVN. 43-latka jeszcze nie zdążyła założyć na swój palec obrączki. W tym momencie jest w szczęśliwym związku z innym dziennikarzem, Michałem Kołodziejczykiem – razem mają na koncie nawet napisanie wspólnej książki. Jak Anita Werner dba o swój wygląd? Dziennikarka nie kryje,...

Królowa gotowania ma nowy pomysł na biznes. Magda Gessler chce zostać… projektantką mody
ONS.pl
Newsy
Powstanie film o Magdzie Gessler? „Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować”
Czy powstanie filmowa biografia królowej polskiej gastronomii? Jak sama mówi, reżyserzy ustawiają się do niej w kolejce!

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych polskich gwiazd. Fani od lat interesują się jej życiem – zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym, dlatego restauratorka wydaje autobiografię . Okazuje się jednak, że wielu filmowców marzy o przeniesieniu jej historii na kinowy ekran… Będzie film o Magdzie Gessler? Życie Magdy Gessler z pewnością było pełne wyjątkowych wydarzeń: restauratorka najpierw osiągnęła szczyty kariery kulinarnej, serwując dania dla gwiazd, a nawet króla Hiszpanii, a następnie została gwiazdą internetu i telewizji. Restauracje pod jej szyldem stale notują pełne obłożenie - nawet pomimo wysokich cen: rosół u Magdy Gessler kosztuje 50-75 zł . Obecnie Gessler ma ponad milion fanów na Instagramie, sędziuje w „MasterChefie” u boku Ani Starmach i Michela Morana, a jej program „Kuchenne rewolucje” cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilkunastu sezonów. „Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczuć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania. Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy” – napisała enigmatycznie restauratorka na swoim Instagramie. Autobiografia Magdy Gessler Głośna i szeroko reklamowana książka „Magda” jest obecnie w przedsprzedaży. Zamówione w tym okresie egzemplarze dotrą do najbardziej zagorzałych fanów już 16 czerwca.  Co jakiś czas sama Gessler wstawia drobne fragmenty publikacji, a także archiwalne zdjęcia z niej pochodzące do swoich mediów społecznościowych. Niedawno podzieliła się z fanami historią o mrocznym momencie swojego życia: Magda Gessler wspomina rodzinną tragedię . „Fascynująca opowieść o życiu...

Magda Gessler musiała dorabiać, by mieć za co żyć. Niezwykła historia gwiazdy TVN
ONS.pl
Newsy
Magda Gessler musiała dorabiać, by mieć za co żyć. Niezwykła historia gwiazdy TVN
Dziś zarabia doskonale, ale kiedyś musiała liczyć każdy grosz. Magda Gessler zdradziła, jak radziła sobie w przeszłości.

Dziś prawie wszyscy znają Magdę Gessler. Jest właścicielką kilkunastu restauracji oraz gwiazdą TVN, gdzie występuje w kilku programach. Magda najlepiej jest kojarzona oczywiście z prowadzenia „Kuchennych rewolucji” oraz „Masterchef”. Wystąpiła także w programie „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”, a do tego od czasu udostępnia na swoim kanale na YouTube filmy, na których pokazuje jak przyrządzać różne potrawy. Jednak w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo. Niedawno Magda wyjawiła, że przez jakiś czas musiała dorabiać, by w ogóle mieć za co żyć! Trudna przeszłość Magdy Gessler Niewielu być może wie, że Magda Gessler wcale nie wiązała od początku swojej przyszłości ze światem kulinariów. Restauratorka studiowała w Madrycie na Akademii Sztuk Pięknych. Niestety, utrzymanie się w stolicy Hiszpanii nie było tanie. Bardzo dużo kosztowały zwłaszcza materiały plastyczne, konieczne do nauki w Akademii: Przez całe studia byłam bardzo samodzielna. Moi rodzice byli ze mną w Madrycie i dzięki nim tam byłam, ale Akademia Sztuk Pięknych należy do jednych z droższych studiów. Trzeba kupić blejtram (krosna malarskie przyp. red.), to nie są małe rozmiary, płótna, farby… Magda musiała więc wziąć sprawy w swoje ręce i dorobić sobie na studiach. Wykorzystała do tego swój talent plastyczny i zdecydowała się na… sprzedaż rękodzieła! Ale nie tylko – Gessler organizowała na przykład wystawy tradycyjnych strojów z Kurpiów i Łowicza: Musiałam wymyślić sposób, by móc studiować i zarabiać, żeby sprostać tym wydatkom, żeby mieć też na autobus. Dałam sobie nieźle radę, przede wszystkim robiąc ceramikę, która była dekoracyjna jako biżuteria. Stylizowałam też ludzi na różne okazje, sprowadzałam do Hiszpanii polskie stroje...