Co za paskudztwo... Ta kobieta już nigdy więcej nie zje pakowanej sałaty
Flickr
Newsy

Co za paskudztwo... Ta kobieta już nigdy więcej nie zje pakowanej sałaty

Przykra niespodzianka dla zwolenników zdrowego jedzenia. Po przeczytaniu tego artykułu będziecie kupowali już tylko sałaty bez foliowego opakowania.
Hubert Rój
marzec 28, 2021

Do jedzenia sałaty mamy z trudem namawiają swoje dzieci. Mają jednak rację. Do niedawna przecież wydawało się, że jedzenie „zieleniny” jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło.

Spójrzcie tylko na tę krótką listę. Oto zalety jedzenia sałaty:

  • Jest niskokaloryczna
  • Przyspiesza przemianę materii, poprawia trawienie i wypróżnianie
  • Ma właściwości odtruwające
  • Jest bogata w jod, dzięki czemu może wpłynąć na obniżenie poziomu cholesterolu
  • Dzięki obecności jodu sałata może także pomóc w zapobieganiu miażdżycy
  • Zawiera silne przeciwutleniacze, które wpływają na zahamowanie procesów starzenia
  • Wykazuje właściwości przeciwrakowe

Słowem – aż prosi się, żeby sałatę do swoich jadłospisów wpisali wszyscy ludzie. Nie tylko ci, którzy chcą zrzucić nieco na wadze.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Co stało się po zjedzeniu paczkowanej sałaty przez pewną kobietę?

Nie inaczej myślała pewna Amerykanka, która podzieliła się swoją niecodzienną historią w serwisie  społecznościowym TikTok.

Kobieta o imieniu Jacqui wyznała, że od lat cierpiała na zaburzenia odżywiania. Na tle tego stanu, miała w swoim życiu moment, w którym jadła niemal tylko i wyłącznie paczkowane sałaty.

Są wygodne, często od razu umyte i dlatego gotowe do natychmiastowego spożycia. Z pewnością widzieliście na półkach w markecie czy dyskoncie np. rukolę sprzedawaną  w ten właśnie sposób.

Jacqui gustowała w tego typu produktach. I taką oto sałatę brała ze sobą każdego dnia do pracy jako drugie śniadanie.

Po kilku tygodniach jedzenia tego rodzaju posiłku na przerwie w pracy, Jacqui przydarzyło się coś naprawdę paskudnego. Osobom o słabych nerwach odradzamy czytania dalszej części artykułu.

Zobacz także

Czym grozi zjedzenie nieświeżej sałaty z torebki?

Kobieta zaczęła nieustannie czuć się źle, stała się bardzo senna. Całymi dniami pozostawała okropnie zmęczona. Tym wszystkim objawom towarzyszył jeszcze ostry ból brzucha.

W relacji w serwsie TikTok Amerykanka pokazała, co było przyczyną tego okropnego stanu. W jej ciele rozpanoszyły się glisty ludzkie!

Oszczędzimy wam już widoku tego, co Jacqui zobaczyła w swojej toalecie po wypróżnieniu się. Za komentarz niech posłużą jej krótkie, żołnierskie słowa: – Zero kupy. Same robaki...

Kobieta już pewnie nigdy nie wróci do paczkowanej sałaty. To właśnie pasożyty w niej zawarte stały się przyczyną całego nieszczęścia.

O ciemnych stronach sałaty w torebkach plastikowych pisaliśmy już wcześniej w tym miejscu: Uważajcie na paczkowaną sałatę. Jej zjedzenie może skończyć się w szpitalu. Jest niebezpieczna dla zdrowia

Komentarze