Cena mięsa mielonego w Lidlu zwala z nóg. Co sądzicie o takiej promocji?
Adobe Stock
Newsy

Cena mięsa mielonego w Lidlu zwala z nóg. Co sądzicie o takiej promocji?

Lidl z każdym tygodniem zaskakuje swoich klientów. Tym razem nie mogło być inaczej. Od poniedziałku w sprzedaży można dostać mielone mięso w okazyjnej cenie.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 12, 2021

Wraz z biegiem czasu, można zauważyć ciągły wzrost cen w sklepach, toteż coraz więcej sklepów spożywczych prześciga się w walce o klienta. W wielu marketach wprowadzane są udogodnienia dla klientów, a także korzystne promocje. Jednym z popularniejszych marketów w Polsce jest Lidl. Tym razem również stara się zwrócić uwagę poprzez promocję na mięso mielone. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Innowacyjny Lidl 

Niemiecka sieć dyskontów spożywczych Lidl, jest jednym z popularniejszych i najchętniej wybieranych marketów na zakupy. Spowodowane to jest wieloma udogodnieniami, jakie oferuje sklep. Właściciele Lidla zdają sobie sprawę jak cenny jest dzisiaj klient, toteż starają się działać na jego korzyść. W polskich punktach sprzedażowych jest kilka innowacji, które zdecydowanie służą na korzyść. Wśród nich można wyróżnić:

  • szerokie alejki umożliwiające swobodne zakupy,
  • długie godziny otwarcia sklepów,
  • aplikacja mobilna z licznymi rabatami oraz informacjami o zmianach, 
  • gazetki promocyjne,
  • różnego rodzaju pieczywo wypiekane na miejscu,
  • a także cykliczne tygodnie z różnymi kuchniami świata jak francuska, włoska czy amerykańska.

Każda z tych opcji cieszy się niezwykle dużym powodzeniem. Z tego też powodu, Lidl nie może narzekać na brak klientów. 

Zobacz także

Promocja na mięso mielone 

W poniedziałkowej gazetce promocyjnej, pojawiła się informacja o świetnej promocji na mięso mielone wieprzowe o wadze 400g. W regularnej cenie jedno opakowanie kosztuje 5,99 złotych. Natomiast jeśli za jednym razem kupi się aż trzy opakowania tego samego produktu, ostatecznie całość będzie kosztować aż 41% mniej!

Pojedyncza sztuka mięsa mielonego w zestawie to koszt jedynie 3,49 złotych! To świetna okazja, aby skorzystać z takiej promocji. Oferta obowiązuje w sprzedaży od 12 do 14 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Spieszcie się, by skorzystać z tego rabatu!

Obiad z mięsem mielonym

Mięso mielone można wykorzystać na wiele sposobów w kuchni, toteż jego większa ilość z pewnością się nie zmarnuje. Poza tym, nadwyżkę zawsze można zamrozić na przyszłość. Z tego rodzaju mięsa można przygotować takie dania jak kotlety mielone, gołąbki, spaghetti czy lasagne. To tylko część pyszności z wykorzystaniem mięsa mielonego.
 

Czytaj także:

Komentarze