Była żona Egurroli porzuciła taniec i prowadzi z bratem warzywniak. „Nadal spełniam czyjeś marzenia”
ONS.pl
Newsy

Była żona Egurroli porzuciła taniec i prowadzi z bratem warzywniak. „Nadal spełniam czyjeś marzenia”

Pandemia odcisnęła spore piętno na artystach, którzy niemal z dnia na dzień zostali bez pracy. Jedną z takich osób jest utalentowana tancerka Nina Tyrka, która była w przeszłości żoną słynnego tancerza i choreografa Agustina Egurroli. Jak poradziła sobie w nowej, pandemicznej rzeczywistości? Nina wpadła na świetny pomysł i otworzyła...
Anna Borkowska
maj 13, 2021

Nina Tyrka, tak jak wielu polskich artystów, podczas pandemii koronawirusa, pozostała bez pracy. Tancerka wpadła jednak na pomysł, by się przebranżowić. Czym się dziś zajmuje? 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Nina Tyrka?

Nina Tyrka jest znaną i utalentowaną tancerką, której popisy mogliśmy podziwiać m.in. w programie „Taniec z gwiazdami”. Wielokrotnie nagradzana podczas tanecznych konkursów Tyrka, była w przeszłości żoną słynnego polsko-kubańskiego tancerza i choreografa Agustina Egurroli. Para doczekała się nawet dziecka – w 2008 roku na świat przyszła ich córka Carmen.

Czym obecnie zajmuje się Nina Tyrka?

Nina Tyrka, tak jak wielu polskich artystów, podczas pandemii została praktycznie bez pracy. Celebrytka wpadła jednak na pomysł, by otworzyć własny biznes. Jaki?

Nina Tyrka porzuciła taniec i postanowiła spróbować swoich sił w zupełnie innej branży. Była tancerka otworzyła wraz z bratem Piotrem... warzywniak, w którym sprzedaje świeże owoce i warzywa.

Zobacz także

Kilka dni temu Nina Tyrka wraz z bratem Piotrem, który również jest tancerzem, pojawili się w studiu "Dzień dobry TVN". Podczas wywiadu przyznali, że prowadzą własny sklep z warzywami i owocami.

W trakcie rozmowy z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak, Nina przyznała, że gdy wybuchła pandemia koronawirusa, wciąż kontynuowała taniec i prowadziła zajęcia online. Z czasem jednak stwierdziła, że to nie to samo, co spotkanie na prawdziwej sali tanecznej.

Prowadząc zajęcia online, nie widzisz ludzi, nie odbierasz ich energii. Nie potrafiłam się tym w stu procentach dzielić - przyznała Nina Tyrka.

Nina wraz z bratem wpadli więc na pomysł otwarcia sklepu z warzywami i owocami.

Wywodzimy się z rodziny warzywniaków. I mama, i tata zajmują się tym od lat. (..) Wiedziałem, co robię - przyznał Piotr Tyrka.

Nina Tyrka postanowiła porzucić na jakiś czas taniec i wspólnie z bratem poprowadzić biznes.

Mamy ogromne plany. Sprzedawaliśmy pasje i emocje, teraz sprzedajemy warzywa i owoce. Szukałem podobieństw. Po co ludzie przychodzą do warzywniaka? Nie po paprykę czy ziemniaki. Ich marzeniem jest pyszny obiad rodzinny, zdrowie, odchudzanie więc ja nadal spełniam czyjeś marzenia, nadal mogę sprzedawać coś więcej aniżeli rzecz - dodał Piotr Tyrka.

Trzymacie za nich kciuki?

Czytaj także: 

Komentarze
Monika Zamachowska
ONS
Newsy Monika Zamachowska pokazała zdjęcie z zakupów. Internauci natychmiast zmieszali ją z błotem
Pandemia zdominowała 2020 rok. Obostrzenia związane z koronawirusem zmieniają się dosyć dynamicznie. W zeszły weekend ruszyły galerie handlowe. Wszyscy ruszyli na zakupy, m.in. dziennikarka Monika Zamachowska.
Aleksandra Jaworska
listopad 30, 2020

Zakupy w czasie COVID-19 przeszły w dużej mierze do strefy online. Zamiast robić je stacjonarnie, zamawiamy większość rzeczy przez Internet. Z prezentami świątecznymi nie będzie już tak łatwo. To jeden z powodów, dla którego w zeszły weekend otworzono polskie galerie handlowe.  Z dostawą do domu Pandemia zrewolucjonizowała nasze nawyki konsumenckie. Zamknięcie niektórych obszarów handlu zmusiło nas do przestawienia się względem zakupów. W ostatnich miesiącach kupowaliśmy głównie w sieci. Ze względu na wszechobecne obostrzenia, ale też bezpieczeństwo. Przez pandemię ucierpiało wiele biznesów. Niektóre musiały pogodzić się z porażką i zniknąć z rynku. Apele przedsiębiorców niewiele wskórały. Rosnąca liczna chorych na COVID-19 zmusiła rządzących do wielu restrykcyjnych zmian w obszarze gospodarki.  Siedzieliśmy w domu i większość rzeczy zamawialiśmy z dostawą do niego. Czas nadchodzących świąt zapowiadał jednak zmiany. W weekend 28-29 listopada otworzono wielkopowierzchniowe galerie handlowe. Wedle przewidywań na zakupy ruszyliśmy tłumnie. Dziennikarskie zwiady Wśród zakupowych ochotników znalazła się Monika Zamachowska, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na profilach społecznościowych. Prywatnie jest córką córką architekta Jerzego Pietkiewicza i dziennikarki Barbary Trzeciak-Pietkiewicz. Jej bratem ciotecznym jest Piotr Kraśko. 3 maja 2014 wyszła za aktora Zbigniewa Zamachowskiego i po ślubie przyjęła nazwisko męża. W 2009 uczestniczyła w dziewiątej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Krzysztof Hulboj, z którym zajęła 4. miejsce. We wspomniany, ostatni weekend listopada wybrała się do jednego z dużych, warszawskich supermarketów. Zdjęcie umieszone...

Przeczytaj
Patelnie
Pixabay/takedahrs
Newsy Uwielbiana marka otwiera nowy sklep. Będzie rozdawać patelnie za darmo
Nowy sklep ruszy niedaleko stacji metra. Uroczyste otwarcie, lada moment!
Aleksandra Jaworska
grudzień 04, 2020

Popularna marka produkująca szeroko pojęte akcesoria kuchenne zdecydowała się poszerzyć zasięg swoich sklepów na terenie Polski. Kolejny z nich stanie w jednym z największych polskich miast.  Gratisy dla klientów Sklepy, szczególnie na pierwsze otwarcie, często organizują dla klientów promocyjne akcje. Mają one przyciągnąć potencjalne osoby, jak również zachęcić do wizyty w nowo otwartej lokalizacji. Zdarza się też, że można zyskać ciekawe produkty bez konieczności robienia zakupów. Na pomysł akcji "na powitanie" wpadła marka Tefal, która otwiera nowy sklep na ul. Belgardzkiej 3 w Warszawie. Lokalizacja znajduje się w bliskim sąsiedztwie metra Natolin. Huczne obchody otwarcia zaplanowano na sobotę, 5 grudnia. Pierwsi klienci mogą poczuć się wyróżnieni! 100 osób, które wejdzie do sklepu po otwarciu, otrzyma patelnię gratis. Punkt firmowy Tefal będzie miał na uwadze bezpieczeństwo swoich klientów. Nie zapominajmy, trwa druga fala pandemii. Do lokalu jednocześnie będzie mogła wejść określona liczna osób. Pierwsza 500 Dla pierwszych 500 klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych i dołączą do Klubu Tefal , sklep ma w prezencie patelnię oraz rabat -15% na pierwsze zakupy. Oprócz akcji z patelniami nie zabraknie przedświątecznych niespodzianek.  Między innymi w sklepie będziemy mogli skosztować słodkich upominków dla małych i dużych, które przyniesie Mikołaj między godz. 10:00 a 16:00. Zarząd sklepu zapewnia, że gdy tylko sytuacja z COVID-19 stanie się bezpieczniejsza niż obecnie, zaprosi swoich sąsiadów na warsztaty z gotowaniem i spotkania z ekspertami. Zakupy online Zakupy można również zrobić w formie online. Tefal oferuje wideorozmowę na WhatsApp lub poprzez...

Przeczytaj