Big Boy z Googlebox zdradził, co je, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę. Schudł aż 160kg
Instagram/big_borkowski_boy
Newsy

Big Boy z Googlebox zdradził, co je, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę. Schudł aż 160kg

Uczestnik popularnego programu cierpiał na wysoki stopień otyłości. W jaki sposób sobie z tym poradził?
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 17, 2021

Mateusz Borkowski znany także jako „Big Boy” to jeden z uczestników programu „Gogglebox” emitowanego przez TTV. Polega on na wspólnym oglądaniu innych programów telewizyjnych przez uczestników, którzy zabawnie je komentują. „Big Boy” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego formatu, o której zrobiło się szczególnie głośno, kiedy przeszedł wielką metamorfozę. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jak Mateusz Borkowski schudł?

W wyniku intensywnej diety i ćwiczeń, a także operacji zmniejszenia żołądka celebryta zgubił aż… 160 kg! Na zmianę stylu życia zdecydował się, kiedy jego waga zaczęła zagrać zdrowiu i życiu. Obecnie Borkowski zachwyca wysportowaną i smukłą sylwetką, a na zdjęciach jest nie do poznania!

Zobacz także

Borkowski wyznał, że problemy zdrowotne, które powstały w wyniku wysokiej wagi, zaczęły mu doskwierać. Pojawiły się bóle kręgosłupa, wyraźne problemy z poruszaniem się. Nadal młody mężczyzna miał ochotę brać udział w wielu czynnościach, jednak jego ciało go powstrzymywało. 

Operacja zmniejszenia żołądka sprawiła, że dzisiaj uczestnik programu nie sięga już po niektóre produkty takie jak np. chipsy. Zrezygnował z nich na dobre i wcale nie żałuje. Do tego typu zabiegu chirurgicznego klasyfikują się osoby cierpiące na skrajną otyłość (powyżej  BMI 40) – jest on wtedy refundowany przez NFZ.

Dieta Mateusza Borkowskiego "Big Boya" z Googloebox

Celebryta nie może przeżyć bez nabiału takiego jak jogurty, jajka czy mleko. Zaznacza, że zawsze ma je w swojej lodówce. Je także sporo mięsa, jednak unika tego czerwonego. Zamiast tego sięga po drób, a także duże ilości warzyw i owoców. 

Deklaruje, że nie robi sobie żadnych „cheat day’ów” , czyli dni, kiedy nieco oszukuje dietę i pozwala sobie na to, co lubi. Twierdzi, że kiedy kładzie się spać nie myśli o dawnych ulubionych daniach i nie spędzają mu one snu z powiek, a operacja i wielka utrata kilogramów sprawiła, że pożegnał się ze starym stylem życia i wcale za nim nie tęskni.

Czytaj też:

Komentarze