Biegnijcie do Lidla po świeże udka i podudzia z kurczaka. Kupicie je teraz za bezcen
AdobeStock/AdobeStock
Newsy

Biegnijcie do Lidla po świeże udka i podudzia z kurczaka. Kupicie je teraz za bezcen

W sieci pojawiła się właśnie najnowsza gazetka Lidla a w niej ogrom atrakcyjnych promocji. Sprawdźcie, co przygotował dla was spożywczy gigant.

Lidl opublikował właśnie najnowszą gazetkę z promocjami. Na szczególną uwagę zasługuje promocja na mięso z kurczaka, które dostaniecie teraz aż o 44% taniej. Za kilogram świeżych udek lub podudzi marki Rzeźnik, zapłacicie tylko 4,99 zł. Upieczcie je w piekarniku z dodatkiem przypraw lub przygotujcie w postaci faszerowanej, a obiad na cały weekend macie gotowy.

Na promocji w Lidlu znalazły się też świeże filety z piersi indyka, które kosztują teraz tylko 13,99 zł/kg. Regularna cena tego produktu to 22,90 zł. Co jeszcze znalazło się w ofercie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Lidl kusi gigantycznymi promocjami

Lidl przygotował na weekend bardzo atrakcyjne promocje. Poza świeżym, polskim mięsem, możecie też kupić pysznego łososia atlantyckiego ze skórą, za którego tylko dziś zapłacicie aż o 33% taniej – tylko 3,99 zł za 100 g. Kilogram tej smacznej i zdrowej ryby kosztuje w Lidlu 39,90 zł.

Na promocji znalazły się również świeże polskie jaja marki Złota Nioska. Przy zakupie dowolnych jaj od tego producenta, za drugie opakowanie zapłacicie aż o 60% taniej. Do wyboru macie m.in. jaja regionalne, ściółkowe oraz z wolnego wybiegu.

Zobacz także
Do kiedy będą czynne sklepy w niedzielę? Padła konkretna data

Do kiedy sklepy będą czynne w niedziele? Padła konkretna data. To już koniec obchodzenia przepisów?

Zawyżone i niewłaściwe ceny w sklepach? To niemal norma w polskich sklepach. Mamy raport UOKIK-u

Zawyżone i niewłaściwe ceny? To niemal norma w polskich sklepach. Mamy raport UOKIK-u

Skończyła wam się woda? Ona także jest teraz na promocji w Lidlu. Przy zakupie dwóch butelek średnio gazowanej wody mineralnej magnezowo-wapniowej z Popradzkiego Parku Krajobrazowego, zapłacicie teraz aż 66% mniej, tylko 0,99 zł/butelkę.

Skorzystajcie też z promocji na maliny, które kupicie teraz aż 33% taniej. Za 125-gramowe opakowanie tych pysznych i zdrowych owoców, zapłacicie tylko 3,99 zł. Regularna cena tego produktu to prawie 6 zł.

W Lidlu pojawiła się też duża promocja na czekolady Milka. Przy zakupie trzech czekolad Milka MMMAX, zapłacicie za nie aż 41% taniej – tylko 6,99 za opakowanie.

Jeśli lubicie jeść gruszki, one także są teraz na promocji w Lidlu. Za kilogram polskich gruszek deserowych zapłacicie aż 53% taniej – tylko 2,79 zł. Regularna cena tego produktu to prawie 6 zł.

Pospieszcie się z zakupami, bo promocje w Lidlu nie będą trwały wiecznie.

Źródło: Gazetka Lidla

koszyk z zakupami
unsplash.com/@ibilyk
Newsy
W tym sklepie tylko do soboty kupisz wszystko w MEGA NISKICH cenach 
Lidl startuje z weekendowymi promocjami. Znajdziesz na nich między innymi przysmaki na andrzejkową imprezę i świąteczne wielopaki. Większość produktów została przeceniona aż o 50 proc.!

Święta tuż tuż, a ty nie zrobiłaś jeszcze zapasów? Kupowanie na ostatnią chwilę to nie jest dobry pomysł. Nie musisz przecież przepłacać. W wiele produktów możesz zaopatrzyć się dużo wcześniej. Należą do nich między innymi orzechy i bakalie. Teraz znajdziesz je w Lidlu w okazyjnych wielopakach! Mega promocje na orzechy i bakalie Orzechy to nie tylko idealny dodatek do ciast i dań, ale również znakomity zamiennik paluszków czy czipsów. Produkt ten z powodzeniem można postawić na wigilijnym stole i przegryzać bez wyrzutów sumienia. Teraz Lidl zachęca do ich zakupu, dzięki promocji na wielopaki. I tak drugie opakowanie zarówno orzechów włoskich, pekan, brazylijskich, nerkowca, ale również migdałów kupisz aż… 50 proc. taniej! Sprawa wygląda podobnie w przypadku bakali. Tylko do soboty przy zakupie dwóch opakowań suszonych moreli lub żurawiny za każde zapłacisz tylko 5,79zł. Mega rabat objął również przepyszne suszone daktyle. Przy zakupie dwóch opakowań za każde zapłacisz jedyne 6,59. Na tym jednak nie koniec produktów z długim terminem przydatności. Mega promocjami zostały również objęte między innymi pomidory suszone w zalewie. Przy zakupie dwóch słoików z tą smakowitą zawartością, za każdy zapłacisz tylko 4,49. Sięgając po korniszony także weź dwa opakowania. Wtedy za każde zapłacisz tylko 2,99. Mięso w Lidlu się opłaca W promocyjnej ofercie Lidla nie mogło również zabraknąć mięsa. W tym dziale przeceniono ponad 20 produktów! Wśród nich znalazły się między innymi polędwiczki z kurczaka. Za kilogram tego przysmaku zapłacisz tylko 13,59.  Na tym jednak nie koniec rabatów na mięso drobiowe. W Lidlu oszczędzisz również na nogach z kurczaka (7,99/kg),...

Biedronka
Tomasz Warszewski/Adobe Stock
Newsy
SUPER PROMKA w Biedronce! Oszałamiająco niskie ceny produktów! Leć i upoluj okazję!
Jeżeli jeszcze nie zrobiliście cotygodniowych zapasów w Biedronce, czas ruszyć na zakupy. Sieć przygotowała dla nas sporo godnych uwagi promocji. Sprawdźcie razem z nami, na co warto zapolować!

Podstawą jadłospisu większości naszych rodzin jest pożywne mięso. W tym zakresie Biedronka proponuje nam na ten tydzień pierś z kurczaka. A teraz wstrzymajcie oddech – z kartą Moja Biedronka kilogram tego kurzego mięsa otrzymacie za jedyne 8,45 zł! Aż się prosi, by na jeden z obiadów w tygodniu przygotować smaczne nuggetsy albo jakiś aromatyczny sos! Dla mięsożerców jeszcze jedna dobra wiadomość – Biedronka ma dla was specjalną ofertę na kiełbasę śląską. W ten weekend drugie opakowanie Kiełbasy Śląskiej marki Kraina Wędlin 550 g dostaniemy aż 90% taniej! Krótko mówiąc – kupcie dwa opakowania jednej z najpopularniejszych gatunków kiełbas, a cena za kilogram wyniesie łącznie 9,98 zł! Warto zadbać także o jakościowy tłuszcz dla naszych wypieków. Takim z pewnością będzie Masło Extra Polskie Mlekovita, 200 g. Biedronka zachęca do kupna dwóch sztuk w cenie 3,49 zł za kostkę. Zachęcamy, ale jednocześnie ostrzegamy, byście nie rozczarowali się przy kasie – weźcie ze sobą kartę Moja Biedronka – wszystkie opisywane przez nas promocje działają tylko po jej wczytaniu! Na koniec obowiązkowy słodki akcent. Dla łasuchów przygotowano w Biedronce promocję na czekoladę Milka 250-300 g. Kupcie w pakiecie 2 tabliczki różnego rodzaju Milki w takiej gramaturze, a zapłacicie za jedną tylko 6,99 zł. Uważajcie! Limit dzienny w tej promocji to 6 opakowań na jedną kartę Moja Biedronka! Życzymy udanych łowów! Źródło: biedronka.pl

Promocje w Lidlu
Adobe Stock
Newsy
Już od poniedziałku nowe promocje w Lidlu! Najlepsza to 2+2 na... 
Lidl startuje z nowymi promocjami. W przecenie między innymi jajka, masło i różne rodzaje mięsa. Niektóre produkty kupisz aż 80 proc. taniej! Leć na zakupy i złap mega rabat!

Lidl ogłasza promocje i zaprasza na zakupy wszystkich smakoszy. Tej ofercie wprost nie da się oprzeć! Od poniedziałku do środy szczęśliwi posiadacze aplikacji Lidl Plus oszczędzą między innymi na mandarynkach. Te zostały przecenione aż o 52 proc. Teraz za 1.5 kg tego frykasa zapłacisz tylko 4,99! Jeśli więc chcesz już teraz poczuć w swoim domu magię świąt Bożego Narodzenia leć na zakupy do Lidla. Wielopaki się opłacają Jeśli musisz wykarmić wielodzietną rodzinę lub po prostu marzysz o zrobieniu solidnych zapasów żywności to dobrze trafiłaś! W ofercie Lidla nie brakuje bowiem promocji typu 2+2 gratis ! W ten sposób możesz zaoszczędzić między innymi na maśle. Fani serów również będą usatysfakcjonowani. W promocyjnej ofercie Lidla znalazła się bowiem mozzarella. Przy zakupie trzech opakowań za każde zapłacisz tylko 1,89! W ten sposób zaoszczędzisz również w przypadku jajek w rozmiarze L, majonezu klasycznego marki Kania, parówek z szynki, sera, jogurtów i oczywiście kawy rozpuszczalnej marki Nescafe. Wielopaki opłacą się również w przypadku mielonego mięsa wieprzowego. Przy zakupie trzech paczek za każdą zapłacisz tylko 2,99! Na tym jednak nie koniec. Mięsne frykasy Fani mięsnych potraw mogą upolować w Lidlu również gulasz z uda indyka przeceniony o 30 proc. oraz kiełbasę białą przecenioną o 21 proc. Tylko do środy w Lidlu kupisz również filet z piersi kaczki w cenie 28,90 za kilogram, schab wieprzowy cienko krojony za 5,99 za kilogram czy karkówkę za 19,99 za kilogram. Na tych, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez zjedzenia rosołu również czeka promocja. Za porcję rosołową z indyka zapłacisz bowiem tylko 4,99! Owoce i warzywa Lidl nie zapomniał również o tych, którzy za mięsem nie przepadają. W związku...

promocja na karpia lidl
Adobe Stock
Newsy
Lidl dosłownie miażdży cenami. Już od soboty karp za jedynie 99 groszy. Jest jednak pewne "ale"
Przedświąteczna oferta Lidla zwala z nóg. Tylko do niedzieli większość produktów kupicie minimum 50 proc. taniej! Wśród nich znalazł się również karp. Za tę wigilijną rybę zapłacicie tylko 99 groszy za 100 gramów. Niestety, jest pewien haczyk, a nawet dwa!

Kolejne mega promocje w Lidlu na pewno ucieszą jego stałych klientów. W końcu święta zbliżają się wielkimi krokami, a trzydniowy maraton obiadowy zawsze generuje niemałe koszty. Można więc powiedzieć, że nowa oferta znanego dyskontu spożywczego to istny raj, nie tylko dla łowców rabatów.  Karp za grosze! Wigilijna kolacja nie mogłaby odbyć się bez karpia. Lidl postanowił więc przecenić tę szlachetną rybę. Tylko przez dwa dni, od soboty do niedzieli, kupicie ją za zawrotną kwotę 99 groszy za każde 100 gramów! Niestety, jest pewien haczyk! Najpierw musicie zrobić zakupy za minimum 199 złotych. Lidl zaznacza również, że na każdy paragon przypada limit – maksymalnie 2 kilogramy. Na tym jednak nie koniec świątecznych promocji! Buraki i śledzie w rewelacyjnych cenach Do niedzieli, 20 grudnia, w Lidlu kupicie także buraki przecenione aż o 33 proc.! Za każdy kilogram tego apetycznego warzywa zapłacicie tylko 1,99 zł. Produkt idealnie nada się do przyrządzenia przepysznego czerwonego barszczu z uszkami. Lidl przecenił również filety śledziowe marki Lisner. Kupując przysmak w wielopaku zaoszczędzicie aż 40 proc. Bowiem za każde opakowanie (225 gramów) zapłacicie tylko 4,75 zł. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy przygotowywanie wigilijnych przystawek mają jeszcze przed sobą. Produkty do pieczenia również przecenione W wielopakach opłaca się również sięgnąć po niezawodną „Kasię”. Z nią każdy deser musi się przecież udać! Przy zakupie trzech kostek tego produktu, za każdy zapłacicie  tylko 1,64 zł . A jeśli już o wypiekach mowa, do przyrządzenia miodownika z pewnością przyda wam się miód. Ten dostaniecie w super cenie 12,99 zł za 650 gramów. Dania gotowe dla spóźnialskich też się znajdą Jeśli są tu...