Mięso podrożało? Raczej nie w Biedronce. Co za oferty na schab i karkówkę!
Adobe Stock
Newsy

Biedronka znów wyprzedaje mięso za pół darmo. Pospieszcie się, promocje nie będą trwać wiecznie!

Mięsożercy wszystkich krajów łączcie się! Dla zwolenników tradycyjnego mięsnego odżywiania w tym tygodniu w Biedronce nastanie niemalże raj. Bo jak inaczej mówić o wielu świetnych obniżkach sięgających nawet 50%?

Opinie na temat mięsa sprzedawanego w Biedronce są różne. Jedni sobie je chwalą, inni zarzekają się, że za nic w świecie nie zechcą skorzystać z jakichkolwiek mięsnych okazji ze sklepów tej sieci.

Nie raz już zastanawialiśmy się na naszych łamach, co sprawia, że „biedronkowe” mięso jest tak tanie. Powodów tej sytuacji jest całkiem dużo. Tak czy owak, między bajki włożyć należy historie o tym, jakoby promocyjne mięso z Biedronki miało być dużo gorszej jakości niż to sprzedawane bez rabatów.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Szynka mielona, łopatka i ćwiartka z kurczaka w promocji w Biedronce

Jeśli więc odwiedzicie w najbliższym czasie Biedronkę, koniecznie skorzystajcie z kilku mięsnych okazji. Na pierwszy ogień ruszcie do chłodziarki z mięsem mielonym. Chude mielone mięso z szynki wieprzowej kupicie w Biedronce za jedyne 4,75 zł za 500 g przy zakupie 2 opakowań. To aż 50% taniej niż wynosi cena regularna za ten produkt!

Po przyjściu do Biedronki szybko sprawdźcie też, czy nie wykupiono już całego asortymentu łopatki wieprzowej bez kości w kawałku. To mięso kupicie z kartą Moja Biedronka w cenie 7,99 zł za 1 kg. Uwaga – obowiązuje limit dzienny zakupu do 4 kg mięsa.

To jednak nie wszystko. Jeżeli gustujecie w mięsie drobiowym, warto byście sięgnęli po świeżą ćwiartkę z kurczaka. 1 kg tego mięsa z kośćmi kupicie za jedyne 2,99 zł za kilogram. Ta  cena to czysty obłęd! Pamiętajcie jedynie o zabraniu ze sobą karty Moja Biedronka i o podobnym limicie zakupów jak w przypadku łopatki.

Ruszając na zakupy w Biedronce i polując na mięsne promocje, pamiętajcie także o tym, że wszystkie przedstawione przez nas okazje będą dostępne dla klientów do środy, 1.09.

Zobacz także
Lidl i Biedronka otworzyły sklepy w niedzielę. Teraz dołącza do nich Kaufland. Zakaz handlu to fikcja?

Lidl i Biedronka otworzyły sklepy w niedzielę. Teraz dołącza do nich Kaufland. Zakaz handlu to fikcja?

Zrobicie zakupy w rosyjskim dyskoncie Mere? Będzie konkurencją dla Biedronki i Lidla. Mamy zdjęcia

Rosyjski „twardy dyskont” Mere otwiera kolejne sklepy. Będzie konkurencją dla Biedronki i Lidla?

Pozostałe promocje w Biedronce w tym tygodniu

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas robienia zakupów w Biedronce? Oto przygotowana przez nas lista innych, niekoniecznie mięsnych, cenowych gratek:

  • Jabłka polskie wczesne, 1 kg – 1,99 zł
  • Winogrona jasne, 1 kg – 4,99 zł
  • Sałata lodowa, 1 sztuka – 2,49 zł
  • Pomidor malinowy, 1 kg – 4,99 zł
  • Cebula żółta, 1 kg – 1,99 zł
  • Ser żółty Światowid, gouda, podlaski, 300 g – 4,19 zł za 1 opakowanie przy zakupie 3 sztuk

Źródło: biedronka.pl

Karkówka w Biedronce za niecałe 9 zł/kg, a ćwiartka z kurczaka za 3 zł/kg. Taniej już się nie da
Adobe Stock
Newsy
W Biedronce szynka za 9 zł, ćwiartka kurczaka za 3 zł. Tak tanio, że sklep wprowadził limity!
Tak tanie mięso znajdziecie teraz tylko w Biedronce. Przedstawiamy wam szczegóły tych niezwykłych promocji.

Gdzie tkwi sekret wielkiego sukcesu sieci Biedronka w Polsce? Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Ale jedno wiadomo na pewno – portugalska sieć sklepów od początku wiedziała, jak wkupić się w łaski polskiego klienta. Biedronka trafiła więc przez żołądek do serc Polaków między innymi dzięki bardzo korzystnym ofertom na mięso. Zastanawialiśmy się już na naszych łamach, dlaczego mięso w supermarketach jest takie tanie w niektórych sklepach i dlaczego w Biedronkach mięso nie raz jest tańsze niż warzywa. Zasady promocji na szynkę i ćwiartkę z kurczaka w Biedronce Niezależnie od przyczyn takiego stanu rzeczy, Biedronka znów szokuje klientów kolejnymi świetnymi promocjami. Zacznijmy od szynki wieprzowej. Kilogram tego surowego, pakowanego próżniowo mięsa kupicie w tym tygodniu za jedyne 8,99 zł. Radzimy się jednak mocno pospieszyć! Promocja na mięso, z którego będziecie mogli przygotować m.in. pyszną domową szynkę na kanapki , obowiązuje do środy- 11.08 . To nie koniec ograniczeń. Biedronka zdecydowała się także na wprowadzenie limitu zakupu do 4 kg na posiadacza karty Moja Biedronka – nie zapomnijcie okazać jej przy kasie. Te same zasady będą obowiązywały was także przy zakupie świeżej ćwiartki z kurczaka pakowanej próżniowo. Jedyną różnicą będzie cena – za kilogram tego drobiowego mięsa z kośćmi zapłacicie zaledwie 2,99 zł . To aż 53% taniej od tego, co wskazywałaby cena regularna.  Za to promocja na kiełbasę podwawelską Kraina Wędlin nie przewiduje już żadnych ograniczeń. Klienci z kartą Moja Biedronka dostaną ją w tym tygodniu w Biedronce za 9,90 zł za 1 kg. Inne promocje w Biedronce w tym tygodniu To nie koniec mięsnego szaleństwa w Biedronce. Coś dla siebie znajdą w tej sieci także klienci lubiący kotlety mielone....

Inflacja szaleje, a w Biedronce kiełbasa podwawelska w cenie jak przed 20 laty. Jak oni to robią?
Adobe Stock
Newsy
Biedronka rozdaje kiełbasę z szynki za darmo pod 1 warunkiem. Lepszej oferty nie znajdziecie
Przed nami ostatnie dwa tygodnie wakacji. Połowa sierpnia to już czas, kiedy dni robią się już coraz krótsze, a pogoda za oknem bywa nieco bardziej kapryśna i mniej słoneczna niż jeszcze kilka tygodni wcześniej. Pora na ostatniego grilla w tym roku!

Jeśli więc lubicie spędzać czas na grillowaniu, musicie się pospieszyć. Za chwilę aura da nam wszystkim do zrozumienia, że to ostatni gwizdek na huczne balowanie ze smażonym mięsem i kiełbasą pod chmurką. W takich okolicznościach zawsze można liczyć na promocje w supermarketach, które dbają o to, by spełnić oczekiwania Polaków. Jeśli więc zamierzacie zaopatrzyć się w kiełbasę na ostatniego grilla w tym roku, pędźcie czym prędzej do Biedronki. W jaki sposób można dostać kiełbasę za darmo w Biedronce? Właśnie w tym sklepie i w tym tygodniu zastaniecie niezwykle korzystną i opłacalną ofertę na wyborną kiełbasę śląską z szynki marki Kraina Wędlin Select. Wysokiej jakości wędlina, której 100 g jest przyrządzone ze 105 g mięsa, będzie rozdawana przez Biedronkę za darmo! Jak to możliwe? Trzeba  będzie spełnić tylko jeden warunek. Jeśli kupicie jedno opakowanie opisanej przez nas kiełbasy o wadze 450 g, drugie będziecie mogli zabrać ze sobą za darmo. Dzięki temu realna wartość jednego opakowania wyniesie jedynie 5,99 zł (13,31 zł za 1 kg). To niemal dwa razy mniej niż wynosi cena regularna. Z promocji na kiełbasę śląską, idealnie nadającą się na grilla nie tylko ze względu na swój niewielki kształt, będziecie mogli skorzystać do soboty 21.08 z kartą Moja Biedronka. Pamiętajcie jedynie o tym, że obowiązuje limit w wysokości 2 opakowań do wzięcia za darmo. Pozostałe promocje w Biedronce w tym tygodniu To nie jedyna godna uwagi mięsna promocja w Biedronce przygotowana przez sieć na ten tydzień. Do środy będziecie mogli tam nabyć mięso z łopatki wieprzowej w niezwykłej cenie 7,99 zł za 1 kg! Tanią łopatkę na gołąbki czy kotlety mielone kupicie także z wykorzystaniem karty Moja Biedronka. A oto lista innych, interesujących rabatów, okazji i promocji w Biedronce na ten tydzień:...

Biedronka
Adobe Stock
Newsy
Od wtorku masło za niecałe 3 zł, a banany jeszcze taniej. Biedronka zaskakuje niskimi cenami
Co za promocje w Biedronce! Trzeba tylko pospieszyć się z wyjściem na zakupy, bo tak dobre rabaty nie będą obowiązywały w nieskończoność.

Jeszcze niedawno Biedronka zażarcie konkurowała z innymi sieciami spożywczymi, by przyciągnąć klientów przed świętami wielkanocnymi. Ledwo wstaliście świątecznych stołów, a sieć z sympatycznym owadem w logo już zachęca do odwiedzenia sklepów świetnymi okazjami. Na jakie promocje w Biedronce w tym tygodniu warto zwrócić uwagę? Na dzień dobry prawdziwa bomba. Czyli masło ekstra Mleczna Dolina, 200 g w cenie 2,99 zł! Taka cena będzie obowiązywała jedynie przy zakupie trzech opakowań. Pamiętajcie jedynie, że powyższa promocja będzie dostępna jedynie dla osób posiadających kartę Moja Biedronka. Jej działanie aktywujecie przy kasie. Kolejną świetną okazją, której nie można przegapić w tym tygodniu w Biedronce, są banany. Za 1 kg tych owoców zapłacicie jedyne 2,49 zł. To aż 50% taniej niż wynosi cena regularna tych owoców. W przypadku tej promocji również należy pamiętać o karcie Moja Biedronka. Uwaga! Promocja na banany obowiązuje tylko we wtorek i i środę! W te dni w super cenie kupicie także szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo. Jej cena w te dni to jedyne 8,79 zł za 1 kg. Co jeszcze można kupić tanio w Biedronce w tym tygodniu? Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Na pewno warto zaopatrzyć się w zapas ziemniaków. 5-kilogramowy worek kartofli kupicie w Biedronce za 2,99 zł. Skoro są już ziemniaczki, wypadałoby zatroszczyć się także i o kotlety. Mielone przyrządzicie z biedronkowego mięsa mielonego z łopatki wieprzowej Kraina Mięs. Cena? 5,49 zł za półkilogramowe opakowanie. Oprócz tego, godna polecenia wydaje się również następujące promocje: Kawa ziarnista Jacobs Barista Editions 1 kg – 39,99 zł Melon żółty 1 kg – 3,99 zł Świeża tuszka z podrobów...

Ćwiartki z kurczaka za 2,99 zł za 1 kg w Biedronce. Co za promocje! Taniej nie kupicie nigdzie
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Polędwica sopocka i ćwiartka kurczaka w Biedronce za mniej niż 3 zł? Ale tydzień, ale ceny!
Mięso na obiad dla rodziny za grosze i Raffaello na Dzień Nauczyciela za parę złotych. W tym tygodniu nie warto omijać Biedronki.

Ten tydzień w Biedronce jest wyjątkowy, szczególnie dla zabieganych i oszczędnych. Z promocyjnych produktów skomponujecie szybkie i tanie dania na cały tydzień. Możecie sami zrobić szybki obiad domowy lub wybrać dania gotowe, przeznaczone tylko do odgrzania. Kanapki do pracy zrobicie za grosze. A mięso na niedzielę kupicie dużo taniej już od poniedziałku. Oto jadłospis z Biedronki na cały tydzień.  Na obiady w tygodniu – pieczone ćwiartki kurczaka - 2,99 zł za kg Na obiady w tygodniu proponujemy drób. Ćwiartki z kurczaka, pakowane próżniowo z Krainy Mięs, dostaniecie teraz za jedyne 2,99 zł. Oferta obowiązuje jedynie w sklepach, w których nie ma lady mięsnej. Jeśli jesteście w takim sklepie, kupcie ich więcej. Możecie upiec je w przyprawach. Pieczone części kurczaka, to bardzo szybki obiad, który niemal sam się robi. Wrzucacie nasolonego i natartego ziołami kurczaka do piekarnika, podlewacie olejem i zostawianie na pół rodziny. Po tym czasie podlewacie ponownie tłuszczem, który spłynął do brytfanki, dzięki czemu skórka będzie chrupiąca. I pieczecie jeszcze chwilę, zapiekając od góry. Na kanapki do pracy – polędwica sopocka za 2,99 zł przy zakupie 3 opakowań Koniecznie weźcie te 3 opakowania, kanapki robicie przecież codziennie. Przetestujcie te z pomidorem malinowym, których kilogram kosztuje tylko 4,79 zł. Do polędwicy nie zapomnijcie wziąć tańszego teraz masła. Dla klubowiczów Moja Biedronka za masło zapłacicie 50% mniej. Łopatka wieprzowa na niedzielę – najlepszy obiad za 7,99 zł  7,99 zł to cena kilograma łopatki wieprzowej bez kości. Zrobicie z niej duszoną łopatkę, która wręcz rozpływa się w ustach, lub soczystą, pieczoną łopatkę według przepisu naszych czytelników. Doskonała będzie także łopatka faszerowana....