Biedronka Black Week
Adobe Stock
Newsy

Biedronka szykuje cos wielkiego dla klientów. Takich promocji na produkty spożywcze jeszcze nie było

Rząd zapowiada nowy podatek handlowy na sklepy, a ceny napojów słodzonych już zdążyły wzrosnąć. W nawale złych informacji dla klientów, znajdzie się i ta dobra.
Hubert Rój
styczeń 17, 2021

Chodzi o promocje na mięso. Wartościowa wieprzowina, drób i inne przysmaki w dobrych cenach oferuje swoim klientom Biedronka.

Nowe promocje czekają w sklepach sieci należącej do koncernu Jeronimo Martins od poniedziałku 18.01.

W pierwszej kolejności łowcy promocji powinni zwrócić uwagę na przecenę na świeże ćwiartki kurczaka pakowanych próżniowo.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Prawdziwe okazje na mięso

Z kartą Moja Biedronka zapłacicie za ćwiartki 2,39 zł za 1 kg. To aż 52% taniej niż w przypadku ceny regularnej.

Uwaga! Promocja obowiązuje jedynie do środy 20.01. Oprócz tego sklep wprowadził limit. Na jedną kartę Moja Biedronka będziecie mogli kupić do 4 kg ćwiartek z kurczaka.

W doskonałej cenie w Biedronce znajdziecie także i schab wieprzowy bez kości, pakowany próżniowo. Za 1 kg mięsa na kotlety albo pieczeń zapłacicie zaledwie 8,99 zł!

Zwykła cena bez promocji to z kolei aż 16,99 zł za 1 kg. Trzeba się więc pospieszyć. Uważajcie! Promocja na schab także obowiązuje tylko do środy i na nią również nałożono 4-kilogramowy limit na kartę Moja Biedronka.

Kaczka i ryby

Zwolennicy drobiowego mięsa  mogą sobie ostrzyć zęby na kaczkę. Upolujecie ją w Biedronce w okazyjnej cenie. Za kilogram świeżej, polskiej kaczki bez podrobów zapłacicie do środy jedyne 6,99 zł.

Na koniec coś dla amatorów ryb. Filety z morszczuka argentyńskiego bez skóry kupicie w tym tygodniu w Biedronce w cenie 9,49 zł za 475-gramowe opakowanie. Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch paczek.

Zwróćcie też uwagę na makrelę. Ta wędzona na gorąco ryba w Biedronce będzie od poniedziałku kosztowała 1,59 zł za 100 g. Pospieszcie się, promocje nie będą trwały w nieskończoność!

Komentarze