biedronka
Adobe Stock
Newsy

Biedronka rozdaje vouchery o wartości 99zł. Jak je zdobyć?

To akcja mająca na celu wypromowanie polskich produktów. Skusicie się?
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 14, 2021

Biedronka to jeden z najchętniej odwiedzanych polskich sklepów. Chociaż sieć należy do zagranicznego kapitału, lokalne oddziały dbają o to, aby w Biedronkach dostępna była cała gama polskich produktów. W ten sposób firma inwestuje w rozwój lokalnych rynków, a klientom oferuje żywność, która nie musiała pokonać długiej drogi podczas transportu. Sieć popularnych dyskontów wprowadza z tej okazji promocję, która ma jeszcze bardziej wspomóc polskich producentów żywności, a przy okazji ucieszy klientów! W jaki sposób można otrzymać bon podarunkowy na 99 złotych? Wcale nie jest to takie trudne!

Magda Gessler odpowiada na pytania

Vouchery w Biedronce. Wystarczy wesprzeć polskich producentów

Akcja „Kupuj Świeże Polskie Produkty” rozpocznie się już w czwartek 15 kwietnia 2021. Biedronka chce w ten sposób zachęcić klientów do wybierania polskich produktów, zwłaszcza owoców i warzyw. Promocja będzie trwała przez najbliższe dwa tygodnie aż do 30 kwietnia i będzie można z niej skorzystać w każdym sklepie Biedronka w Polsce.

Zobacz także

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać bon?

  • Posiadać kartę Moja Biedronka (można ją założyć w każdym sklepie),
  • Wydać na świeże polskie produkty łącznie 499 zł (przez cały okres trwania promocji).

Które produkty wliczają się do tych objętych promocją? Mięso, ryby, owoce oraz warzywa, które zostały wyprodukowane w Polsce. Będą one oznaczone specjalnymi naklejkami i znaczkami, dzięki czemu klienci z łatwością je rozpoznają. Kwoty wydane na świeże polskie produkty będą się sumować na karcie Moja Biedronka – będą także drukowane na paragonach, które warto zachować.

Wszyscy klienci, którzy otrzymają bony o wartości 99 zł, będą mogli je wykorzystać do końca maja 2021 na wszystkie produkty poza alkoholem, wyrobami tytoniowymi, żywieniem początkowym dla dzieci, doładowaniami do telefonu oraz usługami. Oznacza to, że z bonu będziecie mogli sfinansować praktycznie wszystkie swoje potrzeby włącznie z chemią domową, kosmetykami, napojami, nabiałem, a nawet roślinami czy produktami limitowanymi takimi jak odzież czy zabawki. 

Czytaj też:

Komentarze